Teknoloji Telegram

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Dünya çapında 100 milyondan fazla kullanıcıya sahip hızlı ve gizlilik konusunda ultra güvenli mesajlaşma uygulaması. Teknik olarak WhatsApp'ın oldukça üstünde, üstelik WP gibi telefon numarasını rehberiniz dışındaki karşı taraf göremiyor, kullanıcı adıyla ekleme yapılıyor. Emoji ve sticker farkıyla ayrıca başka bir boyuta taşıyor olayı.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Sanırım doğal olarak sadece rehberdekilere var :A
tam detaylı dikkat etmemişim ilk, telefon numarası belirtilen programları sevmem :A olmaz bu bana. Bir zamanlar aile içi Face adresimi kullanırken bile numara istendiğinde yapmamıştım :D
Bu arada WhatsApp'ta rehberinde kayıtlı olmayanlar profil resmini göremezler. Öyle bir seçenek var :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Biz abla akrdeş daha WhatsApp ın ne olduğun dan habersizi bir de Telegrammıdır nedir .Bizi aşar Telegraf gelir aklımıza :A :A :A
04SWLfbnW1

@mrt-06 ile yani :A

Son düzenleme:

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Biz abla akrdeş daha WhatsApp ın ne olduğun dan habersizi bir de Telegrammıdır nedir .Bizi aşar Telegraf gelir aklımıza :A :A :A
04SWLfbnW1

@mrt-06 ile yani :A

Ben de ilk başta çok şaşırdım senin kardeşin olduğunu bilmiyordum :eek:

@mrt-06 deyince kafama dang etti :A @mrt-06 nın tabi haberi olmaz adam eski kafa daha SMS e bile yeni yeni geçmiştir, eşe dosta mektup filan gönderiyordur postahaneden :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

@mrt-06 deyince kafama dang etti :A @mrt-06 nın tabi haberi olmaz adam eski kafa daha SMS e bile yeni yeni geçmiştir, eşe dosta mektup filan gönderiyordur postahaneden :A
Hhahah ben de etiket ettim başta sandım ama Abla kardeşi okadar benimsediğim için sanırım ilk mesajta öyle etiketsiz belirttim @mrt-06 :F Çok yön den benziyoruz zaten genetik osla bukadar olmaz Watsapmıdır nedir 1 defa bile kullanmadım bize Telegraf diyorsun :F

Telefon dan internette kullanmıyorum mesala , Bilgisayarı kapattımmı internete ara veriyorum öyle manyak gibi sabah akşam internet kullananları anlamıyorum bir insan kafasını dinlemeli :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Hhahah ben de etiket ettim başta sandım ama Abla kardeşi okadar benimsediğim için sanırım ilk mesajta öyle etiketsiz belirttim @mrt-06 :F Çok yön den benziyoruz zaten genetik osla bukadar olmaz Watsapmıdır nedir 1 defa bile kullanmadım bize Telegraf diyorsun :F

Telefon dan internette kullanmıyorum mesala , Bilgisayarı kapattımmı internete ara veriyorum öyle manyak gibi sabah akşam internet kullananları anlamıyorum bir insan kafasını dinlemeli :A
Ben mail atıyorum mail adresimi aktif kullanıyorum yani sunum, fotoğraf falan göndermek için. :A

Konuşmak için ararım ama SMS de paketim var zaten. :D

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Taş devrin den kalma @Tolstoyevski bile teknoloji de bizi geçmiş :A

Taş Devri mi biz çoktan demir bakır çağına geçtik sizin gibi mağarada kalmadık :A

degirmen_standart-700x700.jpg

Mors alfabesi de kullanıyorsundur sen :A @Tolstoyevski

Bir ara Mors ve Esperanto dillerini öğrenmeyi hedeflemiştim, hatta Esperanto dili için baya gaza gelmiş ve kalem defter tutarak ciddi ciddi öğrenmeye başlamıştım bir şeyler ama tabiki sonradan pek vakit bulamayınca ikisi de rafa kalktı :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Taş Devri mi biz çoktan demir bakır çağına geçtik sizin gibi mağarada kalmadık :A

degirmen_standart-700x700.jpg

Bir ara Mors ve Esperanto dillerini öğrenmeyi hedeflemiştim, hatta Esperanto dili için baya gaza gelmiş ve kalem defter tutarak ciddi ciddi öğrenmeye başlamıştım bir şeyler ama tabiki sonradan pek vakit bulamayınca ikisi de rafa kalktı :A
Hhahah aa şunu gösterip durma ayoll :F Tam hafızam dan silmiştim ne güzel :A @mrt-06

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
15 Temmuz gecesi ve sonrasındaki 2-3 ay boyunca kullanmıştım. Olağanüstü durumlarda toplu konuşmalar için yararlı bir uygulama.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Wssptan önce şifrelemeli özelliğiyle önplanımdaydı. Eğer tel no görünmuyorsa kullanabilirim bi müddet:X

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,993
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
WhatsApp sayesinde en popüler olan mesajlaşma uygulaması şuan Telegram. :A

Bir günde rehberimdeki neredeyse herkes gelmiş.

Keşke herkes Telegram kullansa. :bhr:

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem