Ay Yapım'ın 'Tuba Büyüküstün' Hüsranı!

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Boş bir oyuncu. Güzelliğiyle ön plana çıkan başka bir meziyeti olmayan manken bozması birisi. Ay Yapım gibi profesyonel bir şirketin çalışmaması gereken oyunculardan(!) :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ay Yapım hangi akla hizmet bu kadın ile çalışmaya başladı bilmiyorum ama Ay Yapım'ıda çökertti. Son sezonlarda rakip şirketlerin çok gerisinde kaldı. Eskiden tekel gibiydi kalite konusunda sektörde şimdi klişe bir şirket oldu. Yazık.:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,084
Puanı
1,061
Boş bir oyuncu. Güzelliğiyle ön plana çıkan başka bir meziyeti olmayan manken bozması birisi. Ay Yapım gibi profesyonel bir şirketin çalışmaması gereken oyunculardan(!) :)

Ay Yapım hangi akla hizmet bu kadın ile çalışmaya başladı bilmiyorum ama Ay Yapım'ıda çökertti. Son sezonlarda rakip şirketlerin çok gerisinde kaldı. Eskiden tekel gibiydi kalite konusunda sektörde şimdi klişe bir şirket oldu. Yazık.:A

aa konuyu şimdi gördüm etiket gelmemiş yine :(

çok güzel bir çalışma olmuş cm öncelikle eline aklına sağlık hepsine katılıyorum
:Z:Z:Z

Çok güzel diyosun da bir ara sen KPA hayranıydın. :eek: :A

Teşekkürler, beğenmene sevindim. :bhr:
evet arkadaşlar yiğiti yunanistana iteledim :A kurtulduk parlakçıldan :oley: @Aserat @denizz19 @Dosi @cookies @vadikızı @MasacRE- @Harunnn60 @gizem ak @xBUGRAx
gfdgdfgdfgfd.png

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Dizileri beş para etmez senaryoları kötü olduğu için tutmuyor berende bu da reytingi olmayan isimler ikiside uzun yıllardır piyasada yok reyting anlamında
Tabi tuba büyüküstün daha iyi oyuncu tartışmasız

Reaksiyon puanı
152
Puanı
55
Öncelikle CESUR GÜZEL vE KARA PARA EFSANE TEMPODAKİ GİTSElERDi CESUR GÜZEL 6+ ile İKİ SEZON biterdi cesur vE GÜZEL İLK15-20 BÖLÜm ÇOk İYYYdi sonra saçmaladılar vE klişe seneryodan EfSO AKSİYON ÇıKtı kar apara ilk sezon mÜhtilşti oda sonra bozdu sonra toparlandı

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Dizileri beş para etmez senaryoları kötü olduğu için tutmuyor berende bu da reytingi olmayan isimler ikiside uzun yıllardır piyasada yok reyting anlamında
Tabi tuba büyüküstün daha iyi oyuncu tartışmasız
Beren reytingi olmayan isim mi? :A
Kurtlar Vadisini hem Aşkı Memnu ile hem de Fatmagülün Suçu Ne İle kaç kere geçti hatırlamıyorum bir bak istersen. Ayrıca reytingi yok diyorsun da Necati Şaşmaz da KVP dışında bir dizide rol alsın da görelim onun o oyunculuk ile (Olmayan şey :A) reytingi var mı yok mu?

Reaksiyon puanı
152
Puanı
55
Beren reytingi olmayan isim mi? :A
Kurtlar Vadisini hem Aşkı Memnu ile hem de Fatmagülün Suçu Ne İle kaç kere geçti hatırlamıyorum bir bak istersen. Ayrıca reytingi yok diyorsun da Necati Şaşmaz da KVP dışında bir dizide rol alsın da görelim onun o oyunculuk ile (Olmayan şey :A) reytingi var mı yok mu?
Katılıyorum FATMAGÜL AŞKI MEMNU efso reytingleri altüst EDERLERDİ İnTikamda ilk sezon çok güzeldi o zaman ab 9 ile 1: olurdu