FF MasacRE

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Forumumuzun sevilen isimlerinden biri. Benim de sevdiğim bir insan, konuşurken çok güzel bir enerji alıyorum ve samimi geliyor insana, dilerim aktifliğini korur. :D

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Forumun ve sıvacıların olmazsa olmazı, değerli yoldaşım. Seviliyosun maşallah :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Forumumuzun sevilen isimlerinden biri. Benim de sevdiğim bir insan, konuşurken çok güzel bir enerji alıyorum ve samimi geliyor insana, dilerim aktifliğini korur. :D
Teşekkür ederim adminim, teveccühünüz :D Iyy ne sıva dolu bir mesaj oldu bu :A
Forumun en içten abazasıdır diyebiliriz. Sürç-i lisan ettiysek edelim ne olacak. :A
Forumda oluşan savaş ortamı benim bu yönümü ortaya çıkardı, yoksa benim ne abazalığımı gördünüz :A

Forumun ve sıvacıların olmazsa olmazı, değerli yoldaşım. Seviliyosun maşallah :A
Birlikte nice sıvalara diyelim o zaman sayın yoldaşım :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Teşekkür ederim adminim, teveccühünüz :D Iyy ne sıva dolu bir mesaj oldu bu :A

Forumda oluşan savaş ortamı benim bu yönümü ortaya çıkardı, yoksa benim ne abazalığımı gördünüz :A

Birlikte nice sıvalara diyelim o zaman sayın yoldaşım :A
Sıvacılıktan abazalığa muhteşem hayat hikayesi :F

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Yoldaşlığımızın vazgeçilmezlerindendir kendisi. Bir çok konuda gidip zıt takımımı tutsa da fark etmez kalitesinden ödün vermiyor hiç. Karşılıklı adam gibi seviyeli bir şekilde tartışabiliyoruz sonuçta. Ha bir de adam gibi adam Galatasaray'lı olması bile yeter. :) Yoldaşlığımızın daim olması dileğiyle nice sıvalara yiğidim. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
2012 yılında kayıt olan ama 2016 yılında 'Merhaba' konusunu açıp aramıza gelen güzel insan. İyi ki geldi, iyi ki aramızda. İnşallah hep bizimle olur, seviliyor. :bhr:

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Namıdiğer KatliAM-
+18 anlam içermiyor :A Sadece Türkçeye çevirdim :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yoldaşlığımızın vazgeçilmezlerindendir kendisi. Bir çok konuda gidip zıt takımımı tutsa da fark etmez kalitesinden ödün vermiyor hiç. Karşılıklı adam gibi seviyeli bir şekilde tartışabiliyoruz sonuçta. Ha bir de adam gibi adam Galatasaray'lı olması bile yeter. :) Yoldaşlığımızın daim olması dileğiyle nice sıvalara yiğidim. :A
Teşeklürler değerli yoldaşım. Evet takım, oyuncu konularında hep bir zıtlık içindeyiz ama olur o kadar dediğin gibi önemli olan seviyeyi bozmadan muhabbetini etmek. Diğer sıvacı arkadaşlarımızla beraber buraları sıvamaya devam edeceğiz inşallah uzun süre boyunca :D

Eyvallah :D

2012 yılında kayıt olan ama 2016 yılında 'Merhaba' konusunu açıp aramıza gelen güzel insan. İyi ki geldi, iyi ki aramızda. İnşallah hep bizimle olur, seviliyor. :bhr:
Teşekkürler düşüncelerin için. Evet geç de olsa iyi ki katılmışım diyorum bende buraya iyi ki tanımışım sizleri :)

Namıdiğer KatliAM-
+18 anlam içermiyor :A Sadece Türkçeye çevirdim :A
Nickimi hiç bu şekilde düşünmemiştim :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
NBA takımları arasından Gsw’yi desteklemesi dışında hemen hemen her konuda iyi anlaştığım, samimi olduğum bir insan. Ayrıca Galatasaray taraftarı olmasından dolayı kendisini ayrı severim. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Vatani görevini yeni tamamlamış ve aramıza geri dönmüş adam gibi adam, yoldaş gibi yoldaş...

• Harika
Reactions: MasacRE

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Kendisi ile sohbet etmekten büyük keyif aldığım ve özellikle son senelerde en çok goy goy ettiğim kişilerden :bhr: yokluğu gibi varlığıda anında hissedilen değerli bir üye .

• Harika
Reactions: MasacRE