FF Ahmed

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Ben 2015 yılının başlarında övmüsüm zaten, o zamanlardan kaliteye aşinayım. :bhr:

Forumda bir ara çok yakın, bir ara ise çok uzak olduğum üyedir. Severim kendisini. :bhr: Ha bi de bana aşık, itiraf etse karşılık bulacak. :Z :A
Aşkım ya laflara bak. :Z :Z
Teşekkürlerr bebeyimm. :love1::love1:

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Onunla hukukumuz çok ayrı 2014’de açtığım bu konudan beri 3.5 sene geçmiş ama değişen hiçbir şey yok. Bir kez bile aramızda kötü bir şey geçmedi ne kadar temiz bir dostluğumuz varmış konuyu görünce şimdi daha iyi anladım. :bhr:

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Onunla hukukumuz çok ayrı 2014’de açtığım bu konudan beri 3.5 sene geçmiş ama değişen hiçbir şey yok. Bir kez bile aramızda kötü bir şey geçmedi ne kadar temiz bir dostluğumuz varmış konuyu görünce şimdi daha iyi anladım. :bhr:
Canım ya laflara bak. :Z :Z Çok teşekkürler aşkımm, iyiki varsıın. :bhr:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,075
Puanı
1,060
:D @Ahmed benden övme istemişsin ama edeyim yine :Dyüzünü en çok merak ettiklerimdendi o yeşil gözleri görüncede mutlu olduğumdu

• Harika
Reactions: Ahmed

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Doğum tarihimde foruma üye olan ve inanılmaz benzerlikler tesadüfler yakaladığım forumun eşsiz üyesi.:bhr:

• Harika

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Övmemiş yürümüş sana:A
O sıra itiraflarfa ilk kez kendimi göstermişdim. Herkes beni övmüş. Yorumları okuyup tatmin olayım. :A
Tehlikeyi farketmiş olmalısın:A
Özelden fotolarıı paylaşmıştı yorumlaşmıştık oanki görüşüm üzerineydi acaba parlak takımınamı konuktun çünkü birşeyden dolayı özelden paylaşım yapmıstın bende görüşlerimi belirtmiştim :A :A :A

Yada merakmı etmiştim birşey olmuştu tam hatırlamıyorum özelden fotolarını değerlendirmiştim görüşlerimi sana detaylı diyip sonra burada zaten aktarmısım :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Saatlerce dalga dümen yapabileceğiniz, sapkınlık ve sapıklık içeren avatarıyla size rahatsızık verme potansiyeline sahip, kudurtuculuk kapasitesi olabildiğince yüksek Fav10 üyesi.

Avatarı değiştirmesine rağmen yazdıklarım geçerli.

• Güldürdün

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Sen de beni öv konuma
Saatlerce dalga dümen yapabileceğiniz, sapkınlık ve sapıklık içeren avatarıyla size rahatsızık verme potansiyeline sahip, kudurtuculuk kapasitesi olabildiğince yüksek Fav10 üyesi.

Avatarı değiştirmesine rağmen yazdıklarım geçerli.
Canım şunun şurasında birkaç sapık üye kaldık, banlanmalar ile neslimiz tükeniyor. :A

Avatarımı senin nacizane eleştrin yüzünden değiştim. Daha namuslu şu anki. :A