FF Bilinmeyen Sayfa

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Açayım bari. Gizlimiz saklımız yok sonuçta :A
Bu iyi oldu :A. 8 gece daha gececi olacam, online listesinden forumda olup olmadığını anlarım :Z
Aramızda artık iki saat olduğu için sizin saatle en erken 2 en geç 4 e kadar takılırım forumda :D

Son düzenleme:

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Bu iyi oldu :A. 8 gece daha gececi olacam, online listesinden forumda olup olmadığını anlarım :Z
Aramızda artık iki saat olduğu için sizin saatle en erken 2 en geç 4 e kadar takılırım forumda :oley:

Ekli dosyayı görüntüle 57535 Yok artık :O etkinlik kısmına geçmek için herzaman profilime tıklayıp o şekilde geçiş yaparım ve tamda bu konudayken benimde bilinmeyen sayfada görünmem tesadüf mü? :O
gizli yeri bende keşfettim demek :A

@Tolstoyevski @denizz19 @S.G.A.T. @vadikızı @Doğu @MEnes @mrt-06 @xemrexxx
Bilinmeyen işler tehlikeli işlerdir. Bir kere girdin mi o bilinmezlik çukuruna çıkışı zor olabilir. :A Şiir gibi konuştum bee. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bilinmeyen işler tehlikeli işlerdir. Bir kere girdin mi o bilinmezlik çukuruna çıkışı zor olabilir. :A Şiir gibi konuştum bee. :A
Ana benim kafa gitti
Konu bilinmeyen sayfa diye görünmüştür hahhahahha rezil oldum :F şimdi düştü jetonum :F ay dur sileyim hahahahahhaha

@S.G.A.T. @denizz19 yanlış bir anlaşılma oldu galiba :F diğer etiketlenenlerde ne oldu diye gelirler :F yanlış alarm

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Ana benim kafa gitti
Konu bilinmeyen sayfa diye görünmüştür hahhahahha rezil oldum :F şimdi düştü jetonum :F ay dur sileyim hahahahahhaha

@S.G.A.T. @denizz19 yanlış bir anlaşılma oldu galiba :F diğer etiketlenenlerde ne oldu diye gelirler :F yanlış alarm
Yani konuya bakıyordun diye orda çıktı komple yanlış anlamışsın. :A Ben de diyorum ne diyor bu neyse ki erken fark ettin. :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Aramızda artık iki saat olduğu için sizin saatle en erken 2 en geç 4 e kadar takılırım forumda :D

:F:FKız yorumda ekleme yaptığın yerimi kaldırdın sen etiket gelmiş nereye etiketlendiğimi anlayamadım bir türlü:F:F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@XanTier den sonra @mrt-06 nında gizli bilinmeyen sayfada olduğuna şahit oldum.
Geçen ki rezil oluşumdan dolayı ekran resmi alıp karşılastırma yaptım emin olmak için :A ( bu konumu yoksa gizli yer diyemi) :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Evet şu bilinmeyen sayfa bulmacasında bir yenisi eklendi :A bu konudan da belli olan ben ve @Tolstoyevski eskiden beri meraklı kişilermişiz :F

Az önce geçtiğimiz senelerde ki bir yorum konusuna baktım, ordan rast gele online sayfasına geçince ben de de öyle olduğunu farkettim, sonra @Tolstoyevski 'den rica ettim o da tıklayınca aynı oldu ama ilk sayfasına. Yorum konusunda 2. Sayfa geçince konunun ismi beliriyor :A tuhafıma gitti

• Üzücü
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Evet şu bilinmeyen sayfa bulmacasında bir yenisi eklendi :A bu konudan da belli olan ben ve @Tolstoyevski eskiden beri meraklı kişilermişiz :F

Az önce geçtiğimiz senelerde ki bir yorum konusuna baktım, ordan rast gele online sayfasına geçince ben de de öyle olduğunu farkettim, sonra @Tolstoyevski 'den rica ettim o da tıklayınca aynı oldu ama ilk sayfasına. Yorum konusunda 2. Sayfa geçince konunun ismi beliriyor :A

Meğer senelerdir aradığım o gizemlerle dolu karanlık sayfa döngüsünün içindeymişiz ve bu döngüde her şey birbiriyle bağlantılıymış... @Sherlock @MEnes

68b08d9c01ce37e29bcde7b55f5ba68d.jpg

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Meğer senelerdir aradığım o gizemlerle dolu karanlık sayfa döngüsünün içindeymişiz ve bu döngüde her şey birbiriyle bağlantılıymış... @Sherlock @MEnes

68b08d9c01ce37e29bcde7b55f5ba68d.jpg
Her şey ama her şey başından beri birbiriyle bağlantılıydı... Bu sonsuz döngüde piyon mu olacaksın, yoksa vezir mi... Bunu nasıl anlayacağız, söylesene... Sonu gelmeyen bu döngüye nasıl son vereceğiz... Bilinmeyeni bilinir yapmak için nelerden vaz geçeceğiz...