Hande Ataizi'nin Yeni Adresi Belli Oldu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Hande Ataizi'nin Yeni Adresi Belli Oldu!

54709d62-ae08-48f7-979d-dc87eefd8281.jpg

Ekranların sevilen yüzü Hande Ataizi'nin yeni adresi belli oldu.

Son olarak FOX'un geçtiğimiz haftalarda yayından kaldırdığı Sen İste Yeter'in sunuculuğunu üstlenen Ataizi, yarından itibaren yapımcılığını Artı Film'in üstleneceği bir izdivaç formatıyla Sony Channel Türkiye'de izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Posta gazetesi TV yazarı Mesut Yar haberi şu yazısıyla duyurdu:
"Şöyle bir on yıl kadar geriye gidelim. ‘İzdivaç’ en masum kuşak programlarından biriydi. Hayatta mutluluğu bir türlü yakalayamayan, yakalasa da sürdüremeyip hüsrana uğrayanların paravanın arkasında duran kader arkadaşlarını eğlenceyle seçtiği...

Sonra en popüler işlerden biri haline geldi. Birden çok kanalda her gün bir yenisi ortaya çıkan sunucularla bir reyting makinesini andırıyordu... Rekabet yoğun olunca işin içine türlü entrikalar girdi. Ve bu iş ciddi bir erozyon yaşayarak memleketin en çok tartışılan TV içeriklerinden biri oldu...

Sonrası bu içeriğin telkinlerle azalarak bitirilmesi oldu. Şimdi sizi yarına götüreyim. İzdivaç işlerinin o ilk ve en masum halini tekrar ekranda göreceksiniz...

Toplumun geleneklerini ve kırmızı çizgilerini eksen alan bir iş olarak hafta içi her gün Sony Channel Türkiye’de yayınlanacak. Hem de Hande Ataizi sunumuyla ve ismiyle. İçeriği masumlaşan bu eğlenceli kuşağın yeniden izleneceğini biliyorum. Bakın ilk notu da ben düşüyorum!"
Hande Ataizi'yle, yarından itibaren hafta içi her gün 17.00'de Sony Channel Türkiye'de!
Orijinal formatta oku

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Izdivaç formatı kaldırılmadımı? Nasıl olucak?

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,044
Puanı
410
Bu format yasaklanmamış mıydı? Nasıl olacak?
Esra Erol delirir şimdi ben de yapıcam bu formatı tekrar Hande Ataizi yapabiliyorsa diye.
Bir de eski yapımcısı artı film eyvah eyvah.

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Izdivaç formatı kaldırılmadımı? Nasıl olucak?
Bu format yasaklanmamış mıydı? Nasıl olacak?
Esra Erol delirir şimdi ben de yapıcam bu formatı tekrar Hande Ataizi yapabiliyorsa diye.
Bir de eski yapımcısı artı film eyvah eyvah.

Bu program sanırım Mehmet Ali Erbil'in, Ece Erken'in yaptığı programlardan olacak paravanın arkasında 3 kişinin olduğu oyunlar oynandığı. :D

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Açıklamadan belli değil miydi zaten eski format olcağı. :A

Sony şifreli kanal belki RTÜK ondan karışamıyordur. :D

Mesut Yar'ın yazısı eğlenceli falan diyordu pek masum göstermiş. :F Şifresiz var Sony Planet'lerin birinde buna ancak Artı Film cesaret ederdi ne şirket be. :A:A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Bir de açılırken kaliteli yapımlar sunacağız diyorlardı ikinci TNT olacak :A :A