Çoğunluğun Takdir Ettiği Ancak Sizin Sevemediğiniz Filmler Neler?

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
LOTR: Aman vurmayın. :D Yani herkesin sevdiği kadar sevmedim sadece.
Annie Hall
Three Colors Blue
Pi: Aşırı kötü film.
300: Dünya'nın en yapay filmi.
Sprited Away: Zaten japon animesi sevmem de bu en kötüsüydü. :(
Spotlight: Dümdüz film.
Moonlight: Oscar almak için çekilen sanat kaygısı gütmeyen film.
Ghostbusters
Barton Fink: Coen'lere ayar oluyorum zaten.
My Left Foot: DD Lewis için çekilmiş sıkıcı mı sıkıcı bir film.
O Brother Where Art Thou: Sevmediğim yönetmenlerin en kötü filmi.

Şimdilik yeter. Vurun. :D
LOTR hariç ortalama filmlermiş, o yüzden olmamış atmaya elim gitmedi :D Lotr'a da herkes kadar sevmedim diyerek kurtardın :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Tom Hanks imzalı Er Ryan'ı kurtarmak ve Forrest Cump. Herkes çok sevdi ama ben nefretle izledim.:A Ozan görmesin.:A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
LOTR: Aman vurmayın. :D Yani herkesin sevdiği kadar sevmedim sadece.
Annie Hall
Three Colors Blue
Pi: Aşırı kötü film.
300: Dünya'nın en yapay filmi.
Sprited Away: Zaten japon animesi sevmem de bu en kötüsüydü. :(
Spotlight: Dümdüz film.
Moonlight: Oscar almak için çekilen sanat kaygısı gütmeyen film.
Ghostbusters
Barton Fink: Coen'lere ayar oluyorum zaten.
My Left Foot: DD Lewis için çekilmiş sıkıcı mı sıkıcı bir film.
O Brother Where Art Thou: Sevmediğim yönetmenlerin en kötü filmi.

Şimdilik yeter. Vurun. :D
Spirited Away olmasaydı like atacaktım bu haline okudum yeter. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Çok güzel bir konuymuş foruma girmedim tüm geyiği kaçırmışım. Olmamışları attım gereken yerlere gereken mesajlar gidecektir zaten. :A

Ayrıca LOTR'a kötü demeye dili varanları esefle kınıyorum. Tarihin en büyük seri filmlerinden biri hatta bazılarına göre en iyisi olan destansı bir başyapıttır. Kötü demeye insanların dili varmamalı yazıktır günahtır etmeyin arkadaşlar. :A

Şimdi gelelim listeme çok da film yazmak istemiyorum ama bir şeyler sıralayalım hele. Biraz yakın geçmişten olacak. :D

Alien - Kesinlikle çok daha iyi filmler orada olabilir, puanı 8 vermişim ama Top 250'de orada olması NET hata.
Star Wars Episode VII - Serinin ilk 3'lemesinin ekmeğini yiyen hiç bir risk almayan yeni nesil A New Hope. Top 250'den çıkarın lütfen.
Spotlight - Belgesel midir nedir ne işi var bunun oralarda atın gitsin.
Die Hard - Klasik Amerikan aksiyonunun temeli, iyi hoş da o puan ne.
Moonlight - Net FECAAT.
The Dark Knight Rises - Nolan'ın olmamış filmlerinden biri, The Dark Night sonrası bitişi o sıralamayı hak etmiyor.
12 Years A Slave - Sinir olmuştum o yıla bu filme verilen en iyi film ödülüne. Top 250'yi hak etmiyor.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Çok güzel bir konuymuş foruma girmedim tüm geyiği kaçırmışım. Olmamışları attım gereken yerlere gereken mesajlar gidecektir zaten. :A

Ayrıca LOTR'a kötü demeye dili varanları esefle kınıyorum. Tarihin en büyük seri filmlerinden biri hatta bazılarına göre en iyisi olan destansı bir başyapıttır. Kötü demeye insanların dili varmamalı yazıktır günahtır etmeyin arkadaşlar. :A

Şimdi gelelim listeme çok da film yazmak istemiyorum ama bir şeyler sıralayalım hele. Biraz yakın geçmişten olacak. :D

Alien - Kesinlikle çok daha iyi filmler orada olabilir, puanı 8 vermişim ama Top 250'de orada olması NET hata.
Star Wars Episode VII - Serinin ilk 3'lemesinin ekmeğini yiyen hiç bir risk almayan yeni nesil A New Hope. Top 250'den çıkarın lütfen.
Moonlight - Net FECAAT.
The Dark Knight Rises - Nolan'ın olmamış filmlerinden biri, The Dark Night sonrası bitişi o sıralamayı hak etmiyor.
12 Years A Slave - Sinir olmuştum o yıla bu filme verilen en iyi film ödülüne. Top 250'yi hak etmiyor.
Başarılı bir inceleme olmuş. Tamamen katılıyorum.
Back to the Future ve Forrest Gump'ın konuda eleştirilmesi beni ziyadesiyle üzdü.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Başarılı bir inceleme olmuş. Tamamen katılıyorum.
Back to the Future ve Forrest Gump'ın konuda eleştirilmesi beni ziyadesiyle üzdü.
Hadi değişik filmdir bilim kurgudur tarzın değildir Back to the Future sevmezsin ama Forrest Gump başka be... Gömülmemeli bence biraz ağır olmuş.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Moonlight - Net FECAAT.
Hangi emojiyi seçeceğime karar veremedim. Katıldığım noktalar da var katılmadıklarım da. :D

Star Wars'a katılmıyorum bi kere ama asıl seriyi çok sevenlerin sevmemesini anlayabilirim. Rises da iyiydi bence ama seriyi bir kere daha izlemek lazım. Serinin ilk iki filmine oranla çok az şey kalmış Rises'tan. :D

12 Years a Slave fena film değil ama Top 250 ve Oscar'ını hak etmiyor.

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Biraz stres atayım. :D

The General: Sessiz film furyasının en önemli filmlerinden biri olarak gösteriliyor ama şu an izleyince hiçbir şey ifade etmiyor.
The Birds: Zamanında çok tartışmıştık forumda. :D Bence Hithcock'un en kötü filmi.
Rebecca: Pek iyi olmayan bir diğer Hitchcock filmi.
Mary And Max: Hem animasyon tarzını hem de içeriğini pek beğenmediğim bir film.
The Help: Irkçılıkla ilgili tırt filmlerden biri daha.
Dead Poets Society: Klasik Robin Williams rolü. Aşırı klişe senaryo. Nasıl bu kadar kült olmuş anlam veremiyorum.
The Last of the Mohicans: Efsane müziği dışında pek bir numarası yok. Sanırım akılda kalıcılığının sebebi de o müzik. Yoksa bu kadar övülmesi pek mümkün değil.
Gravity: Teknik açıdan devrim ama senaryo yok. Bildiğin yok.
Howl's Moving Castle: Miyazaki'yle genel olarak kimyamız uyuşmuyor.
What's Eating Gilbert Grape: Mahsun Kırmızıgül filmlerini andırıyor resmen. :D Şaka bir yana oyunculuklar dışında sıradan bir film.
District 9: Bana çok gayriciddi gelen bir film. Neill Blomkamp'ın balonu sonraki filmlerinde patladı zaten.
The Illusionist: Sıkıcı ve mantık hatalarıyla dolu.
Das Boot: Çok geriyor falan deniyor ama izlerken uykumun geldiğini hatırlıyorum.
Finding Neverland: Sıkıcıydı.
Boyhood: Ölene kadar mücadele edeceğim. :D Bu film bildiğin tırttı. :D

Şimdilik bu kadar. :D

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Biraz stres atayım. :D

The General: Sessiz film furyasının en önemli filmlerinden biri olarak gösteriliyor ama şu an izleyince hiçbir şey ifade etmiyor.
The Birds: Zamanında çok tartışmıştık forumda. :D Bence Hithcock'un en kötü filmi.
Rebecca: Pek iyi olmayan bir diğer Hitchcock filmi.
Mary And Max: Hem animasyon tarzını hem de içeriğini pek beğenmediğim bir film.
The Help: Irkçılıkla ilgili tırt filmlerden biri daha.
Dead Poets Society: Klasik Robin Williams rolü. Aşırı klişe senaryo. Nasıl bu kadar kült olmuş anlam veremiyorum.
The Last of the Mohicans: Efsane müziği dışında pek bir numarası yok. Sanırım akılda kalıcılığının sebebi de o müzik. Yoksa bu kadar övülmesi pek mümkün değil.
Gravity: Teknik açıdan devrim ama senaryo yok. Bildiğin yok.
Howl's Moving Castle: Miyazaki'yle genel olarak kimyamız uyuşmuyor.
What's Eating Gilbert Grape: Mahsun Kırmızıgül filmlerini andırıyor resmen. :D Şaka bir yana oyunculuklar dışında sıradan bir film.
District 9: Bana çok gayriciddi gelen bir film. Neill Blomkamp'ın balonu sonraki filmlerinde patladı zaten.
The Illusionist: Sıkıcı ve mantık hatalarıyla dolu.
Das Boot: Çok geriyor falan deniyor ama izlerken uykumun geldiğini hatırlıyorum.
Finding Neverland: Sıkıcıydı.
Boyhood: Ölene kadar mücadele edeceğim. :D Bu film bildiğin tırttı. :D

Şimdilik bu kadar. :D
Bu sefer gönül rahatlığıyla olmamışı basabileceğimiz bir çalışma olmuş her ne kadar birkaç tane katıldığım olsa da. :A