Star Dolunay - Dizi Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İlk bölümleri çok fazla bakmadım ama 3.bölümden bakıp diziyi takibe başladım:D:D
aa ne güzel giderek forumdakı izleyici kitlesi artıyor @Yiğitt :Z:Z:Z

dizi normal aşk dizilerinden değil dram havasında gidiyor daha çok küöük çocuk üzerinden gidiyor hikaye bu yazın farklı işlerinden bence :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,461
Puanı
1,061
aa ne güzel giderek forumdakı izleyici kitlesi artıyor @Yiğitt :Z:Z:Z

dizi normal aşk dizilerinden değil dram havasında gidiyor daha çok küöük çocuk üzerinden gidiyor hikaye bu yazın farklı işlerinden bence :A
kız sen de böyle oluyorsundur fandazdik film-dizi izlerken ama memeli oğlanlar için katlanıyon korkuya:A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
8. BÖLÜM

Güzel bölümdü, Nazlı ve Ferit arasında iyi gelişmeler olur diyordum. Yani kayda değer pek bir şey olmadı. Demet hamile çıktı, bakalım bunu nereye bağlayacaklar? :D

Son sahnede de Alya bir şeyler söyleyeceğini duyurdu, herkes oraya bakıyordu. Bakalım ne diyecek? (Bence diyemeden bir şey olacak, klasik Türk dizisi :A )

9. bölüm fragmanları:

Fragmanlar baya güzel, bu bölüm dizi adına iyi ilerlemeler olacak. Alya, Deniz'i atara getirdi. Keşke Deniz ve Nazlı izlesek hep, Ferit de Asuman'ı alsın. :T: @Çiğdem-

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Şimdi nikah sahnesini izledim de Tarık ve Fatoş çifti çok tatlı, başrollerden daha iyi olmuş. :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
8. BÖLÜM

Güzel bölümdü, Nazlı ve Ferit arasında iyi gelişmeler olur diyordum. Yani kayda değer pek bir şey olmadı. Demet hamile çıktı, bakalım bunu nereye bağlayacaklar? :D

Son sahnede de Alya bir şeyler söyleyeceğini duyurdu, herkes oraya bakıyordu. Bakalım ne diyecek? (Bence diyemeden bir şey olacak, klasik Türk dizisi :A )

9. bölüm fragmanları:

Fragmanlar baya güzel, bu bölüm dizi adına iyi ilerlemeler olacak. Alya, Deniz'i atara getirdi. Keşke Deniz ve Nazlı izlesek hep, Ferit de Asuman'ı alsın. :T: @Çiğdem-

Şimdi nikah sahnesini izledim de Tarık ve Fatoş çifti çok tatlı, başrollerden daha iyi olmuş. :F
aa bölüm çok güzeldi yarın 6 reyting gelse hem ferit beyde soyundu :A @Yiğitt @xemrexxx

@mrt-06 da gelmiş forumda çoğalmaya başladık :A :A :A @turkuazz

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
9. BÖLÜM

Güzel bölümdü, bölümde en çok Tarık ve Fatoş'un nikah sahnesi hoşuma gitti. Damat ve gelinden daha çok damat geline benzemişler. :F

Nazlı son sahnede istifa etti, fragmanı izledim de sözleşme imzalamış. Öyle gitmesi kolay değil. :A Deniz tanzimatı ben öderim diyor, Nazlı kabul etmez böyle bir şeyi. :D

10. Bölüm fragmanımız:

@turkuazz @Çiğdem-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
9. BÖLÜM

Güzel bölümdü, bölümde en çok Tarık ve Fatoş'un nikah sahnesi hoşuma gitti. Damat ve gelinden daha çok damat geline benzemişler. :F

Nazlı son sahnede istifa etti, fragmanı izledim de sözleşme imzalamış. Öyle gitmesi kolay değil. :A Deniz tanzimatı ben öderim diyor, Nazlı kabul etmez böyle bir şeyi. :D

10. Bölüm fragmanımız:

@turkuazz @Çiğdem-

ergenler denize saydırmaya başlamış :A ferit beyden daha iyi bence :F

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bölüm güzeldi, son sahnede sözleşmeyi yırttı Ferit. Nazlının Japonca hocası ile restoran açma işi de olacak gibi. :)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
11. BÖLÜM

Çok güzel bölümdü, son bölümler içerisinde en çok bunu izlerken zevk aldım. Nazlı ve Japon hoca restoranı satın aldı. Restorana bir ortak da Ferit çıktı. Son sahnede baya şaşırdım, Nazlı ayrı şok olmuştur tabi. :D

Deniz, Asuman'ın bilgileri ilettiğini Alya'dan öğrendi. Baya şaşırdı o da, bakalım ne yapacak? Nazlı'ya söylediği şarkı da güzeldi. :bhr:

12. Bölüm Fragmanı:

Fragman da bomba. :Z @Çiğdem-