mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,607
Puanı
860
1x5
İlk kez bir bölümün başı hareketli başladı. Bu Alexandra gidici gibi duruyor. Ya o ölecek ya da o hepsini öldürecek. Elektra bence tekrar ölecek. DD'yi tekrardan kostümle görmek güzeldi. Stick reyiz yine efsane bir hareketle kelle aldı.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x4

Bölümler sakin geçiyor ama son sahneler öyle bir güzel oluyor ki insanın izleyesi geliyor. :F
Jessica sonunda konuşmaktan çok adam akıllı bir şey yaptın kız aferin. :A

Iron Fistte açım yemek yemem lazım enerji için diyince koptum. :F

Elektra tam gücünü gösteremiyor sanki. :(

8.0

Bende aksine beğeniyorum Alexandra'nın giyimini. Hele bir bölüm kışlık beyaz bir şey giymişti harikaydı o bence. :F
unutmıyayım diye emtin belgesine kaydediyorum yabancı dizi yorumlarımı çünkü aklımda birşey kalmıyor ayoll :A

4.bölüm yorumum
4.bölüm
çok güzel bir bölümdü ıros fıstın Restoran dakı halleri komikti vlla diğerleri napacaz diye düşünüyor o yemek tıkınıyor :F

matt biraz mal gibi davranıyor :F elektranın yaşıyor olmasıda onu şoka uğrattı tabi piskolojikman dağıldı :A jessicada gitmişti son sahnede geldi elektra ile savaş yapacaklar :A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x5

Başları hareketli olmakla beraber iyi bölüm sayılırdı..

llk başta ki kavga sahneleri neydi öyle ya. :Z

Matt'in dövüş hocası da zenci adamın kafasını kesti tek vuruşla. :D

Elektra ya tam kara gök değil yada eski kimliği ile yeni kimliği arasında dengesizlik yaşıyor. Alexandra'da kontrolü kaybedecek bu kadar pasif davranırsa.

8.3

@Çiğdem- @Forumdash @mesmeso61

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x5

Başları hareketli olmakla beraber iyi bölüm sayılırdı..

llk başta ki kavga sahneleri neydi öyle ya. :Z

Matt'in dövüş hocası da zenci adamın kafasını kesti tek vuruşla. :D

Elektra ya tam kara gök değil yada eski kimliği ile yeni kimliği arasında dengesizlik yaşıyor. Alexandra'da kontrolü kaybedecek bu kadar pasif davranırsa.

8.3

5.Bölüm yorumum :A akşamada 6 yı izleriz :A
5.bölüm
restoranda olan kavga baya iyiydi bizimkiler takım olmaya başladılar :F elektra matı kurtardı son sahnedende anladığım kadarıyla mat a hala duygu besliyor :A

mat kostumunu giyince en havalı o oldu :F diğerlerinin kostumu yok çünkü daredevil kostumuyle havasını tekrar yakaladı :A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
5.Bölüm yorumum :A akşamada 6 yı izleriz :A
5.bölüm
restoranda olan kavga baya iyiydi bizimkiler takım olmaya başladılar :F elektra matı kurtardı son sahnedende anladığım kadarıyla mat a hala duygu besliyor :A

mat kostumunu giyince en havalı o oldu :F diğerlerinin kostumu yok çünkü daredevil kostumuyle havasını tekrar yakaladı :A
Aynen öyle yapalım akşama. :D

Sen Iron Fiste daha çok odaklanıyor demişsin ama Daredevil'de ön planda. Aslında Iron Fistin biraz ağırlığı olsa hepsinden öne geçer. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aynen öyle yapalım akşama. :D

Sen Iron Fiste daha çok odaklanıyor demişsin ama Daredevil'de ön planda. Aslında Iron Fistin biraz ağırlığı olsa hepsinden öne geçer. :D
4 ve 5 blümlerde dizinin konusu ana hikayesi ıron fıst diyor cnm :F dizinin yapılış amacı o yanı ana hikaye ıron fıste kurulmuş hal ve harkeetleriylede ıron fıst ana basrol gibi oynuyor zaten :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,607
Puanı
860
1x6
Şu ekibe Danny gerçekten yakışmıyor. Bu kadar salak bir karakter yok abi. Kavga sahnesi güzeldi ama. Stick reyisten böyle bir karar beklemiyordum. Sonunda da öldü zaten. Alexandra'nın ihanete uğrayacağını düşünüyordum ancak bunun Elektra tarafından gelmesini beklemiyordum. Benim merak ettiğim şimdi planının ne olduğu.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,607
Puanı
860
1x8
Bölümü hep Colleen ölsün diye izledim. Bu bölüm konuşmadan çok sadece kavga istedim. Müzikle birlikte kavga edince çok fena gaza geldim. Misty'e yazık oldu be. Benim asıl merak ettiğimse Murdock oradan nasıl çıktı lan?

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x6

Oha :eek:

Elektra, Alexandra'yı öldürdü laan. :F Açıkçası dışı havalı gözüken ama içi boş karakterdi. Zaten ihanete uğrayacağı belliydi ama Elektra'nın yapacağını bilmezdim.:D

Stick çok ağır saçmaladın moruk. Durduk yere Danny'i öldürmeye çalıştın. Ölümünden Elektra'dan olması şaşırtmadı zaten Daredevil'de sezon boyu birbiriniz ile dövüştünüz. :A

Matt'in piyanodan planı bulması abartı geldi bana.

Bölümün son dakikaları hatrına 8.5

S01B05-06

Bu bölümlerde bi kaç sahne hariç çok durgundu:( 6.bölüm uykum geliyordu ki yine herşeyi son sahnelere koymuşlar:Z

Elektra:hearteyes:

4ve5.bölümde Matt ile Jessica aşık olsun istiyordum ama Elektra Matt'i çoook seviyor... Harikaydı yaa. Şu yeni gelen kazulet kadını öldürdü yaa Matt'in adını söylemediği için :Z harikasın Elektra...

Danny nasıl bi eziksin ya:F Matt çok güçsüz dedik ama tek başına dövüyordu Jessica "dur Matt çocugu iyi haşat ettin" dedi resmen sonra yine kavga ettiler ama son yumrugu yine jessica attı::A Kadınnnnnnn...

Danny'i kaçırdı Elektra, şu yaşlı kör emmiyi öldürdü Elektra ya içimin yağları eridi. Niyeyse ona ısınamamiştim.

Şu derin kuyu beni Daredevil sezon finalinde korkutmuştu:F bi ürperti hissettirmişti yine karşıma çıktı:F

Belki sezonun en önemli ama en zayıf bölümleriydi. 7.5'dan 8/10

@Çiğdem- @Harunnn60 haydin haydinnn... sizi geçtim nerdesiniz?

Spoi içindeki şeyi ben öyle olmasını istiyorum. Umarım olur:Z ama bugunkü bölüm öyle bişey olmayacak dedirtti. Ama yine de yeşil yakıyorum ben o aşka:Z
Danny konusunda haklısın ergen gibi davranıyor. Açıkçası hedef sensin daha ne ısrar ediyorsun işte. :T:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x6

Oha :eek:

Elektra, Alexandra'yı öldürdü laan. :F Açıkçası dışı havalı gözüken ama içi boş karakterdi. Zaten ihanete uğrayacağı belliydi ama Elektra'nın yapacağını bilmezdim.:D

Stick çok ağır saçmaladın moruk. Durduk yere Danny'i öldürmeye çalıştın. Ölümünden Elektra'dan olması şaşırtmadı zaten Daredevil'de sezon boyu birbiriniz ile dövüştünüz. :A

Matt'in piyanodan planı bulması abartı geldi bana.

Bölümün son dakikaları hatrına 8.5

Danny konusunda haklısın ergen gibi davranıyor. Açıkçası hedef sensin daha ne ısrar ediyorsun işte. :T:
6.bölüm
aaa dizinin tek amacı ıron fıstı ele geçirmek ana hilkayeyi bu dövüşemeyen çocuğa yıkmaları biraz olmamış hala dövüşmeyi ebceremiyor ayoll :A

mat ise son bölümlerde baya toparladı kostumu giymek yaradı :F

ama bu elektra saçmalığı nedir jessica ve zenci herif gibi süper güçlü kişileri nasıl bir vuruşla bayıltabiliyor hepsini aynı anda dövme sahnesi kadar saçma sahne görmedim ben :F
@Forumdash[/USER]

@mesmeso61

Son düzenleme:

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
aaa dizinin tek amacı ıron fıstı ele geçirmek ana hilkayeyi bu dövüşemeyen çocuğa yıkmaları biraz olmamış hala dövüşmeyi ebceremiyor ayoll :A

mat ise son bölümlerde aya toparladı kostumu giymek yaradı :F

ama bu elektra saçmalığı nedir jessica ve zenci herif gibi süper güçlü kişileri nasıl bir vuruşla bayıltabiliyor hepsini aynı anda dövme sahnesi kadar saçma sahne görmedim ben :F
@Forumdash[/USER]

@mesmeso61
İron Fiste ana konuyu yıkmaları kötü olmuş üstelik bu bölüm çok ergen haraketler yapınca ekip bozuldu anında. :F
Matt dediğin gibi ipleri eline alıp bunları yönetmesi lazım.

Elektra'ya niye bozuldun. :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İron Fiste ana konuyu yıkmaları kötü olmuş üstelik bu bölüm çok ergen haraketler yapınca ekip bozuldu anında. :F
Matt dediğin gibi ipleri eline alıp bunları yönetmesi lazım.

Elektra'ya niye bozuldun. :F
Matı jessicayı zenci herifi nasıl dövüyor :F

bu zenci herifte vucuduna birşey olmuyor değilmi ama abzen bir vurmayla nasıl uçuyor hemen :F jessicayla zenci herifi dövmesi saçmalıktı bence elektranın özel gücü yok sonucta hortlasada normal bir insan :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
6.bölüm

mat ise son bölümlerde baya toparladı kostumu giymek yaradı :F

@Forumdash[/USER]

@mesmeso61
Jessica şey demişti "bi ben mi karate bilmiyorum" diye:X Jessica'daki güç, halter kaldırmak gibi :X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Jessica şey demişti "bi ben mi karate bilmiyorum" diye:X Jessica'daki güç, halter kaldırmak gibi :X
Yinede saçma öyle hepsini dövmesi cnm hele zenci herifi nasıl öyle uçuruyor adamın gün geliyor vucuduna birşey olmuyor ama bazende en ufak vurmayla uçuyor elektra olayını çok abartmışlar :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yinede saçma öyle hepsini dövmesi cnm hele zenci herifi nasıl öyle uçuruyor adamın gün geliyor vucuduna birşey olmuyor ama bazende en ufak vurmayla uçuyor elektra olayını çok abartmışlar :A :A :A
Luke'u da şey gibi düşün :X hani çelik kapılar kursun geçirmez ya o da öyle:F kurşun geçirmiyor ama fırlatılıp atılabilir:F Luke da en saçma buldugum bayılması evet:F adama kurşun geçmiyor iğne bile girmiyor ama bayılıyor:F

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,607
Puanı
860
Luke'u da şey gibi düşün :X hani çelik kapılar kursun geçirmez ya o da öyle:F kurşun geçirmiyor ama fırlatılıp atılabilir:F Luke da en saçma buldugum bayılması evet:F adama kurşun geçmiyor iğne bile girmiyor ama bayılıyor:F
Ama Claire "sadece vücudu kurşun geçirmiyor içi ise zayıf" demişti.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ama Claire "sadece vücudu kurşun geçirmiyor içi ise zayıf" demişti.
Duygusal anlamda mı demişti? Bi de o yönu var. Fiziken hasta olsa sadece hap ve şurupla kı iyileşcek :X iç kanama geçirdi kaburgası kırıldı diyelim iç organlar zarar görüyor. Ameliyat nasıl olcak :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,607
Puanı
860
Duygusal anlamda mı demişti? Bi de o yönu var. Fiziken hasta olsa sadece hap ve şurupla kı iyileşcek :X iç kanama geçirdi kaburgası kırıldı diyelim iç organlar zarar görüyor. Ameliyat nasıl olcak :A
Ya sanki kendi dizisinde derisinin kesildiğini hatırlıyorum ben.(b)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ya sanki kendi dizisinde derisinin kesildiğini hatırlıyorum ben.(b)
Ben ilk 3 bölüm izledim ama gerisini getiremedim. Çok sakin geçiyor gibiydi. Süper kahraman mı izliyordum yoksa Hbo kaçacakcılık dizisi mi çekmiş belli değildi:F bana ağır geldi izleyemedim. Oyunculuk anlamında da kimseyi kestiremedim. Bıraktım öylece

Bunu mu diyorsun @mesmeso61
luke-cage-weakness.png

Son düzenleme:

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,607
Puanı
860
Ben ilk 3 bölüm izledim ama gerisini getiremedim. Çok sakin geçiyor gibiydi. Süper kahraman mı izliyordum yoksa Hbo kaçacakcılık dizisi mi çekmiş belli değildi:F bana ağır geldi izleyemedim. Oyunculuk anlamında da kimseyi kestiremedim. Bıraktım öylece

Bunu mu diyorsun @mesmeso61
luke-cage-weakness.png
Ya tam hatırlamıyorum işte :A Sıkıntı orda :A