eTV Hissikablelvuku: Bir Katilin Hikayesi | Bölüm 4

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Çok karışık bir bölüm olmuş açıkçası. :F @XanTier

Öncelikle yine anlatım tarzın olsun her şey çok güzel ama adam yine çok soru sormaya başladı. Geçen bölüm dengeyi iyi kurmuştun. :A

Onun dışında bu adam hikayeyi farklı bir yöne taşıyacak gibi duruyor. Şu zaman atlaması olayını açıklasan birazcık daha kafam karıştı orada.(b)

Afişi kim yaptıysa eline sağlık bayıldım.:hearteyes:

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Çok karışık bir bölüm olmuş açıkçası. :F @XanTier

Öncelikle yine anlatım tarzın olsun her şey çok güzel ama adam yine çok soru sormaya başladı. Geçen bölüm dengeyi iyi kurmuştun. :A

Onun dışında bu adam hikayeyi farklı bir yöne taşıyacak gibi duruyor. Şu zaman atlaması olayını açıklasan birazcık daha kafam karıştı orada.(b)

Afişi kim yaptıysa eline sağlık bayıldım.:hearteyes:
Soru dışında eleştiri olmaması iyi bir şey. Eleştirmek için eleştirmiş havası veriyor. :p Demek ki her şey yolunda :A:A:A
8 gün sonrası ile ilgili bir rüya gördü, ama gerçekte 8 gün sonrasına vardığımızda neler olacak göreceğiz. Rüyanın devamı da gelecek bölümde.
Ben yaptım :cool::cool: Kaliteli diziye kaliteli afiş :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Soru dışında eleştiri olmaması iyi bir şey. Eleştirmek için eleştirmiş havası veriyor. :p Demek ki her şey yolunda :A:A:A
8 gün sonrası ile ilgili bir rüya gördü, ama gerçekte 8 gün sonrasına vardığımızda neler olacak göreceğiz. Rüyanın devamı da gelecek bölümde.
Ben yaptım :cool::cool: Kaliteli diziye kaliteli afiş :A
Başrolde ki elemanın adı ne bu arada :A

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Hayır kafasına biri mi vurdu filan diye bi endişelendim:X gece elim ayagım titredi tansiyonum düştü :A
Öyle bir entrika yok, adamı kaybetti eve döndü uyudu diye düşünebiliriz şimdilik. :A Altında bir şey varsa eğer, (hani var demiyorum :p) varsa çıkar belki ortaya :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Öyle bir entrika yok, adamı kaybetti eve döndü uyudu diye düşünebiliriz şimdilik. :A Altında bir şey varsa eğer, (hani var demiyorum :p) varsa çıkar belki ortaya :A
Entrikasız hikaye tuzsuz yemek gibi:T: bu bölüm çok sasuktu:A

Entrikasız hikaye tuzsuz yemek gibi:T: bu bölüm çok sasuktu:A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059