Kıvanç Tatlıtuğ:Tuba`yla Öpüşmekten Rahatsız Oluyorum!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Dün gece yayınlanan final bölümüyle ekranlara veda eden Cesur Ve Güzel dizisinin ilk bölümlerinde Başrol oyuncuları Kıvanç Tatlıtuğ`la Tuba Büyüküstün arasındakı cesur sahneler çok konuşulmuştu.

Dizinin ilerleyen bölümlerindeyse bu yakın sahneler yok olmaya başladı.Bununla ilgili dizi çalışanlarından büyük iddia geldi.

Alınan habere göre Tatlıtuğ`un eşi Başak Dizer eşinin Tuba`yla olan öpüşme sahnelerinden rahatsızlığını dile getirdi.Yeni eşinden veto gelen ünlü oyuncu senarist ve yapımcılardan:"Onunla öpüşmekten rahatsız oluyorum.O sahneler kaldırılsın" isteğinde bulundu ve gelecek sahnelerin önünü kesti.

BBD3YkE.jpg

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,153
Puanı
1,061
Tatile gitti kesilir artık haberler. :A

Kıvanç böyle bir açıklama yapmamış, çalışanlar yapmış. Ağzı olan konuşuyor. :D

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Kıvanç böyle bir şey der mi Allah aşkına. :F Tuba'yı fazla sevmem evet ama bu diziyle iligli yapılan haberler de bir yerden sonra can sıkmaya başladı.

Bir de haberde zamanla bu sahneler yok oldu deniliyor da daha dün akşamki bölümde bile öpüştüler sürekli :F Geçen haftaki yatla gezdikleri sahneleri hiç saymıyorum bile :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- şu büyümüzden bide Bensu'ya mi yapsak.:A
Mübarek yağmur gibi yağıyor tuba haberleri :A @xemrexxx @Çiğdem-
@xemrexxx @Çiğdem- le biz hemfikiriz lo tubis guzel kadin ben öperdim yani :A
aa bensuya bedduam tutmustu benim ahstanelik olmuştu geçenlerde @sokak sanati şimdi bir büyü daha yaparsak kız geberir başımıza kalır ayoll :A :A :A @xemrexxx @Harunnn60 @cookies

bu arada benim kocamın sadece 1 tane öpüşme sahne olsun anında boşarım
:A :A :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,536
Puanı
1,061
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...