Kürk Mantolu Madonna'da Beren Gitti, Marion Geldi!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Kürk Mantolu Madonna'da Beren Gitti, Marion Geldi!

Marion-Cotillard-nereli.jpg

Önümüzdeki sezonun en iddialı filmlerinden biri olan Kürk Mantolu Madonna'da sürpriz gelişme!

Filmin yapımcılığını üstlenen Ay Yapım, geçtiğimiz günlerde Hollywood'un en ünlü yapım şirketlerinden The Weinstein Company ile iş birliği yaptı ve bununla birlikte Maria Puder'i canlandıracağı açıklanan Beren Saat'in yerine Oscar'lı oyuncu Marion Cotillard'a teklif götürüldü. Romanı daha önce okuyan ve teklife sıcak bakan ünlü aktris ile önümüzdeki günlerde anlaşma imzalanması bekleniyor.

Cotillard, daha önce 'Inception', 'The Dark Knight Rises', 'Macbeth' gibi yapımlarda rol almış, 'La Vie en Rose' filmiyle Oscar ve Altın Küre başta olmak üzere birçok ödül kazanmıştı.

Sabahattin Ali'nin özellikle son yıllarda yeniden ünlenen eserinden beyazperdeye uyarlanacak olan Kürk Mantolu Madonna'nın senaristliğini Ece Yörenç üstleniyor.
Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,337
Puanı
561
Romanı sevdim hatta 2 defa okudum. Fakat filmini izlemeyebilirim, diğer romanlarda olduğu gibi bu kitabında kutsallığını bozarlar muhtemelen. Bu yüzden bana göre bu muhteşem roman muhteşem olarak kalsın.:)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Yine erken konuşmamak lazım bir ara da Kıvanç Vikings'te oynayacaktı? :D Ünlü bir oyuncu sonuçta kabul etmeyebilir.. :D