MusicSurvivor 6.Sezon Yarı Final Haftası

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Tolstoyevski elenecek ahada söyledim elenecek ismi :) @mrt-06 @Bully duyrulur kazanırsam ayın atıcısı ünvanımı isterim vermezseniz @Çiğdem- den beter şirretliğimle forumun altını üstüne getiririm şimdiden söyleyeyim :)

@Tolstoyevski bu kıyağımı unutma:) kötüler sırf bana istediğim ünvanı vermemek için sana yüksek puan vereceklerdir :)

la birde şahidim sağlamdır diye not düştüm mesajın altına bumu sağlamlık bumu sıva kardeşliği bumudur yani allah seni bildiği gibi yapsın lanet olsun tüm kötülere arkadaş bildik hain çıktı :)
Tüh tarihi fırsatı kaçırdık :A Vur emri verseydin hacamat edecektim :A

Neyse ben oy kullanayım bari hazır elim değmişken :A
Hhaha aa evet ilk günden kullan kurtul @Doğu :F

@destere erkin elensin @Bully sana ne istersen verir ZATEN :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
La neye şahitlik edeceğimi bilmiyorum ki tutmuş kolumdan beni götürüyor gel şahidim ol diye :A Belki zencilerle basıldın beni de ''olay saatinde yanımdaydı'' dedirtmek için götürüyon ben ne biliyim :A

yukarda ayrıntılı mesaj vardı hiçmi okumadın okuma özürlü pis sıvacı kardeşim :) dedim ben jürlieri överimde yerin dibinede batırırım onlar beni sever yerin dibine batırıyorsam iyilikleri için olduklarını bilirler dedim sen naptın geldin sıvadın konuyu boylu boyunca :) bundan sonra seni şahit gösteren sanat güneşi olsun aha böyle olsun işte çok pis yemn ettim :) inşallah yeminimi unutmam :)

@Tolstoyevski yeter ki elensin, ben altın harflerle yazdırırım ayın atıcısı ünvanını :A
tamam sözüde aldık ünvanımı sabırsızlıkla bekliyorum :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
tuttum ama demem oda aynımı zaman gösterir :F

ahh @Tolstoyevski @destere nin gazına geliyordu şimdi kim dost kim düşman görmüştürm inş kuru kafa :F :F :F
benim aleyhte çalışmam onun yararına bence :) mesela beren için oy toplamak için girdim konuya ben konuya girdikten sonra beş kişi serenaya oy attı berene tek oy atan olmadı :) yani desteklemediğim kişinin bahtı açılıyor :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Oylarımı verdim :A Çok kan akacak :A

Oyumu göndermişken şampiyonluk için tahminlerimi oransal olarak açıklamak isterim;

@Tolstoyevski 1.80
@MasacRE- 2.20
@Bully 2.30

@Tolstoyevski'ye bin lira atılır kısa günün kârı :A Fakat yukarda yarışmanın sunucusunun da dahil olduğu bir şer ittifakı gördüm :A Sanırım Tolstoya kumpas kurulacak cinayeti gördüm. Başta Interpol olmak üzere tüm güvenlik birimlerini oyların açıklandığı gece foruma bekliyorum. Tedirginim :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Oyumu göndermişken şampiyonluk için tahminlerimi oransal olarak açıklamak isterim;

@Tolstoyevski 1.80
@MasacRE- 2.20
@Bully 2.30

@Tolstoyevski'ye bin lira atılır kısa günün kârı :A Fakat yukarda yarışmanın sunucusunun da dahil olduğu bir şer ittifakı gördüm :A Sanırım Tolstoya kumpas kurulacak cinayeti gördüm. Başta Interpol olmak üzere tüm güvenlik birimlerini oyların açıklandığı gece foruma bekliyorum. Tedirginim :A
benim aleyhte çalışmam onun yararına bence :) mesela beren için oy toplamak için girdim konuya ben konuya girdikten sonra beş kişi serenaya oy attı berene tek oy atan olmadı :) yani desteklemediğim kişinin bahtı açılıyor :)

@destere de önce erkini övüyordu sonra erkin elenir dedi eğer bilirse ayın atıcısı etiketi kazanacak 1 ay sende katılabilirsin istersen ayoll bu kumpasa @Doğu avatarında uygun :A :A :A

@Bully

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

@Tolstoyevski 1.80
@MasacRE- 2.20
@Bully 2.30

oylama sonucunda bir seksenlik oranın tutmayacak erkin amca iki seksen uzanacak yere :) boşuna gaza getirmeyelim gitti gidiyor com . :)

Biz adaletten yanayız :A Hem @Tolstoyevski küsüp forumu bırakırsa ben kimle kavga edeceğim @pompy ile mi :A
adalet dedinde selda teyzemizin hoş bir türküsünü şuraya iliştirelim :)

@destere de önce erkini övüyordu sonra erkin elenir dedi eğer bilirse ayın atıcısı etiketi kazanacak 1 ay sende katılabilirsin istersen ayoll bu kumpasa @Doğu avatarında uygun :A :A :A

@Bully
dünya çıkar dünyası işin içine menfaat girdi benim atıcılar ünvanını kazanmam lazım çok ihtiyacım var o ödüle uzun süredir ödül alamamıştım bana ilaç gibi gelecek :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
oylama sonucunda bir seksenlik oranın tutmayacak erkin amca iki seksen uzanacak yere :) boşuna gaza getirmeyelim gitti gidiyor com . :)

adalet dedinde selda teyzemizin hoş bir türküsünü şuraya iliştirelim :)

dünya çıkar dünyası işin içine menfaat girdi benim atıcılar ünvanını kazanmam lazım çok ihtiyacım var o ödüle uzun süredir ödül alamamıştım bana ilaç gibi gelecek :)
La madem ödül ödül diye ağlıyon söyle Atacanlara sana en iyi sıvacı ödülü taksın :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
hhaha aa ben @destere ye bile 1 hakkı vermedim ayoll haksızlık olur çocuk 1 vermek için başkanlığı bıraktı :A :A :A

aa 1 normal şekilde oylarsanız vereblrsiniz 3-2-1 şeklinde ama 2-5 serbest oylama daha mantıklı bence ama iki türden istedğiniz oylamayı yapablrsiniz benim oylarım belli zaten tahmin edersiniz @Harunnn60 @sokak sanati

Yarı finalde olur demiştin şimdi yan çiziyorsun.s.s

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

@Tolstoyevski 1.80
@MasacRE- 2.20
@Bully 2.30

Ne yapsalar boşş, göklerden gelen bir karaaar vardır :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061

@Tolstoyevski 1.80
@MasacRE- 2.20
@Bully 2.30

Sen oy da mı kullanıyordun. :):):):):):):):):)