MusicSurvivor 6.Sezon Yarı Final Haftası

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
hicran dolması yeterli değil bence gönüle kezzap dökmek lazım anca üzüntümüz hafifler :)
O zaman gönlüm temelli yanar ve robot gibi biri olurum. :) Tatlı sevecen hallerimi özlersiniz. ;)

Bu yarı finallerden en çok @Bully çekmiştir daha önce benim albümüm ve ms karışık olarak 7 defa yarı final görüp iki tanesinde final görmüştü sadece 5 kez yarı finalde elenmişti ayoll yine azmediyor :A

oylara baktım biraz toplamadım ama çok dengesiz oylar var 3 şarkıcıda ayrı ayrı hem tam puanlarla sevilmiş hemde 1 ler puanlarla tekmeyi yemiş :Z:Z:Z @MasacRE-

@Tolstoyevski
Ablam sana üste bir etiket yapmıştım onu görmedin galiba. :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Nasıl bir cümle kurduysan kanım dondu anlamak için 10 saattir düşünüyorum usta. :A

Hem kongreye gitmedin hem oy kullanmadın, ne içindi? İki göbek fazladan atmak için. :A

Ama bu bünye alışkın böyle şeylere mesela @Çiğdem-'in de herkese 5 puan vermesine içten içe elemliyim ama neyse. :A

Yanar dağ gibi patlamama az kaldı. :F
hhahah aa benim albümümden beridir final turlarını öyle yapıyorum cnm hem senin 3.ile aranda 3 puan vardı rafet 1 puan ile elendi sen 1 puanla elensen ozaman daha akrışabilirdi tabi ortalık :A :A :A

aslında kim elenir diye ayrı bir konu açalım tahminlerinde kazananlar ayın atıcısı ünvanına sahip olsun :))
hhahah aa sen tahminini söyle bilirsen ödülünü veririm cnm :A :A :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
hhahah aa benim albümümden beridir final turlarını öyle yapıyorum cnm hem senin 3.ile aranda 3 puan vardı rafet 1 puan ile elendi sen 1 puanla elensen ozaman daha akrışabilirdi tabi ortalık :A :A :A

Biliyorum ama @Doğu oy kullansa ve eşit kullanmasan ve @xemrexxx hainlik yapıp oyumu düşürmese şuan yarışıyordum. .ss

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Biliyorum ama @Doğu oy kullansa ve eşit kullanmasan ve @xemrexxx hainlik yapıp oyumu düşürmese şuan yarışıyordum. .ss
şulenin lafı aklıma geldi :)
'' necmi yapacağını yaptı cengiz ohooohooo geçmiş olsun'' :) şimdi yok dedemin bıyıkları olsaydıda yok bilmem ne olsaydıda atı alan üsküdarı geçmiş zamanında zeki amcayı sağlama alacaktın :)

tamam @Bully e duyrulur eleneni doğru tahmin edersem benim profilin altına ayın atıcısı ünvanı koyacak hemde bir ay boyu geçerli olacak ünvanım :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
ahah aa evet @xemrexxx de biraz dengesiz kullanmıs @Doğu başlarda sana kötü veriyordu ama belkide tam puanı çıakrtırdı ama bu iki cins jurinin napıcağıda beli olmuyrkı işte cnm
:A :A :A
Sibel Can'da da benzer şeyler okmuştu acaba sen beni gelecek sezon direkt jüri başkanı mı yapsan ama aynı zamanda yarışmacı. :A

'' necmi yapacağını yaptı cengiz ohooohooo geçmiş olsun'' :) şimdi yok dedemin bıyıkları olsaydıda yok bilmem ne olsaydıda atı alan üsküdarı geçmiş zamanında zeki amcayı sağlama alacaktın :)

tamam @Bully e duyrulur eleneni doğru tahmin edersem benim profilin altına ayın atıcısı ünvanı koyacak hemde bir ay boyu geçerli olacak ünvanım :)
Şule bu bölüm döktürmüş diyorlar. :)

Biz elti - görümcek şansızsız. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Sibel Can'da da benzer şeyler okmuştu acaba sen beni gelecek sezon direkt jüri başkanı mı yapsan ama aynı zamanda yarışmacı. :A

bir yanda bira dikiyordu kafasına bir yandan ağıt yakıyordu cengize bir yandanda hicranlı bağrı yanık bir türkü patlatmıştı şule, sorma ya muhteşemdi gerçekten:)
birde zeynebimi çok pis taciz etti cengiz hıyarı ona çok sinir oldum :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
bir yanda bira dikiyordu kafasına bir yandan ağıt yakıyordu cengize bir yandanda hicranlı bağrı yanık bir türkü patlatmıştı şule, sorma ya muhteşemdi gerçekten:)
birde zeynebimi çok pis taciz etti cengiz hıyarı ona çok sinir oldum :)
Normalde izliyorum da bu hafta bakamadım tekrarına bakayım o zaman. :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

hhahah aa hem juri başkanı hem yarışmacı nasıl oluyor ayoll :F

bu arada geçen haftada erik demiştin aklımdaydı bugün pazardan can erik aldım 1 kilo hala yiyorum :F :F :F

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

VIP yarışmacı yani. :F

Afiyet olsun kraliçem :love1: Benim için de ye. :Z
bu haftanın elenenini bilirse @destere nin profiline ayın atıcısı etiketi yaparsaız @Bully @mrt-06 zor değilse buda sussun ayoll :A :A :A

tabi önce tahminini söylemesi gerekiyor @destere nin :F

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
ben tüm jürilerin obdusmanı olduğum için bazen överim bazen kalaylarım onları:) yani beni sever sayarlar bişey diyorsak eleştirilerimizi dikkate alırlar :) dimi la @Doğu herşeye rağmen seversiniz beni :) şahidim sağlamdır gelip beni destekleyecektir herzamanki gibi :)

şimdi böyle zekisini kaybetmiş metin gibi oynaş dur sayfada:) berene ihanet etmesen şimdi konuda senin zeki amcayı kalaylıyorduk ne güzel :)
Yoo ilk fırsatta satmaya yer arıyorum :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

bu haftanın elenenini bilirse @destere nin profiline ayın atıcısı etiketi yaparsaız @Bully @mrt-06 zor değilse buda sussun ayoll :A :A :A

tabi önce tahminini söylemesi gerekiyor @destere nin :F
@mrt-06 kardeşim ile bir durum değerlendirmesi yapar döneriz size :A

Tahminini bir an önce söylemesi lazım ama yok öyle bekletmek :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@mrt-06 kardeşim ile bir durum değerlendirmesi yapar döneriz size :A

Tahminini bir an önce söylemesi lazım ama yok öyle bekletmek :A
Bu durumda elimdeki bastonla @destere'yi eşek sudan gelinceye kadar dövebilirim? :A Ne de olsa senin oklavalarından alışkındır dayak arsızı olmuştur o pis sıvacı :A
@destere sen kim elenecek söylede bilirsen eğer ozaman bakarız :A :A .A @mrt-06

aa olmaz @Doğu onu sadece benim oklavam döveblir :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@destere sen kim elenecek söylede bilirsen eğer ozaman bakarız :A :A .A @mrt-06

aa olmaz @Doğu onu sadece benim oklavam döveblir :F
@Tolstoyevski elenecek ahada söyledim elenecek ismi :) @mrt-06 @Bully duyrulur kazanırsam ayın atıcısı ünvanımı isterim vermezseniz @Çiğdem- den beter şirretliğimle forumun altını üstüne getiririm şimdiden söyleyeyim :)

@Tolstoyevski bu kıyağımı unutma:) kötüler sırf bana istediğim ünvanı vermemek için sana yüksek puan vereceklerdir :)

Yoo ilk fırsatta satmaya yer arıyorum :A
la birde şahidim sağlamdır diye not düştüm mesajın altına bumu sağlamlık bumu sıva kardeşliği bumudur yani allah seni bildiği gibi yapsın lanet olsun tüm kötülere arkadaş bildik hain çıktı :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
@Tolstoyevski elenecek ahada söyledim elenecek ismi :) @mrt-06 @Bully duyrulur kazanırsam ayın atıcısı ünvanımı isterim vermezseniz @Çiğdem- den beter şirretliğimle forumun altını üstüne getiririm şimdiden söyleyeyim :)

@Tolstoyevski bu kıyağımı unutma:) kötüler sırf bana istediğim ünvanı vermemek için sana yüksek puan vereceklerdir :)

la birde şahidim sağlamdır diye not düştüm mesajın altına bumu sağlamlık bumu sıva kardeşliği bumudur yani allah seni bildiği gibi yapsın lanet olsun tüm kötülere arkadaş bildik hain çıktı :)
La neye şahitlik edeceğimi bilmiyorum ki tutmuş kolumdan beni götürüyor gel şahidim ol diye :A Belki zencilerle basıldın beni de ''olay saatinde yanımdaydı'' dedirtmek için götürüyon ben ne biliyim :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

@Tolstoyevski yeter ki elensin, ben altın harflerle yazdırırım ayın atıcısı ünvanını :A