Netflix Jessica Jones 1. Sezon Yorumları

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
jessica-jones.jpg

1x1

Beğendim diziyi bence çekimler olsun oyuncular olsun gayet iyiydi. :cool:

@Çiğdem- in dediği tam anlamıyla süper güç göremedik ama ileride görürüz kesin. :D
Bölümün son sahnesi baya vurucuydu çok şaşırdım. :eek:

O kız gitti annesini ve babasını vurdu asansörde. :( Hiç beklemiyordum. Sanırım adamın etkisinde kaldı. O adamın gücü insanların beynini yönetmek/etklemekmiş zaten.:)

8.5

Gel gelelim +18 sahnesine. Biz +18 abartı demedik normalde Marvel yapımlarından olmaz böyle şeyler. :A O yüzden bende çok şaşırdım olmasına.:A

Kısacası beğendim diziyi. :) @destere @vadikızı @Çiğdem- @Castei

Sizde @sokak sanati @Tolstoyevski @mrt-06 @Danger UA! ve @cevaa ilk bölüme bir bakın bence derim ben. :)

1x1

1.5 yıl sonra tekrardan başladım diziye. :A @Çiğdem- @destere :A

Aşağı yukarı yorumların aynı yine belirli sahneleri güzeldi ama ilk bölüm iiçin biraz durağında. Gerçi Netflix dizileri biraz sabır istiyor. Sabredince gazı veriyor zaten. :A

Bölüme pointimi düşürdüm ama bu haliyle 7.8 veriyorum :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x1

1.5 yıl sonra tekrardan başladım diziye. :A @Çiğdem- @destere :A

Aşağı yukarı yorumların aynı yine belirli sahneleri güzeldi ama ilk bölüm iiçin biraz durağında. Gerçi Netflix dizileri biraz sabır istiyor. Sabredince gazı veriyor zaten. :A

Bölüme pointimi düşürdüm ama bu haliyle 7.8 veriyorum :)
luce cage danasıyla karşılaşana kadar güzel gidiyordu dizi zaten o kısmı bir atlatırsam çabuk izlerim :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
jessica-jones.jpg

1x1

Beğendim diziyi bence çekimler olsun oyuncular olsun gayet iyiydi. :cool:

@Çiğdem- in dediği tam anlamıyla süper güç göremedik ama ileride görürüz kesin. :D
Bölümün son sahnesi baya vurucuydu çok şaşırdım. :eek:

O kız gitti annesini ve babasını vurdu asansörde. :( Hiç beklemiyordum. Sanırım adamın etkisinde kaldı. O adamın gücü insanların beynini yönetmek/etklemekmiş zaten.:)

8.5

Gel gelelim +18 sahnesine. Biz +18 abartı demedik normalde Marvel yapımlarından olmaz böyle şeyler. :A O yüzden bende çok şaşırdım olmasına.:A

Kısacası beğendim diziyi. :) @destere @vadikızı @Çiğdem- @Castei

Sizde @sokak sanati @Tolstoyevski @mrt-06 @Danger UA! ve @cevaa ilk bölüme bir bakın bence derim ben. :)
Harun bu kadar diziyi nerden buluyorsun? :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
2.bölümü de izledim. O bölümde pek bir şey olmadı ben 3.bölümü yorumlayayım. :A
@Çiğdem- @Forumdash

1x3

Aksiyon sonunda gördük. :Z
Jessica'nın sarışın kardeşi bir ara ölecek diye ciddi korktum neyse ki kardeşi yetişti kurtardı. :D
Kilgrave'nin gücü nasıl bir şey ya. Herkese istediğini yaptırıyor. :D

Luke ile Jessicanın yatak sahneleri marvele yakışmıyor evet ama abartıya da çok kaçmamışlar bence. :A

8.5

@destere yetiştim sana artık izleyebiliriz beraber. :A

Harun bu kadar diziyi nerden buluyorsun? :A
Meşhur bi listem vardı onu bitirmeye çalışıyorum. :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2.bölümü de izledim. O bölümde pek bir şey olmadı ben 3.bölümü yorumlayayım. :A
@Çiğdem- @Forumdash

1x3

Aksiyon sonunda gördük. :Z
Jessica'nın sarışın kardeşi bir ara ölecek diye ciddi korktum neyse ki kardeşi yetişti kurtardı. :D
Kilgrave'nin gücü nasıl bir şey ya. Herkese istediğini yaptırıyor. :D

Luke ile Jessicanın yatak sahneleri marvele yakışmıyor evet ama abartıya da çok kaçmamışlar bence. :A

8.5

@destere yetiştim sana artık izleyebiliriz beraber. :A

Meşhur bi listem vardı onu bitirmeye çalışıyorum. :A :A
açılma derken luke la olan açılımlarından bahsediyorlarsa yandık :)
ilk 5 bölüm falan sabrediceksiniz o zenciye sonra 6. bölüle birlikte falan dizi uçuyor ayoll sadece bu adamı bekleyin dizinin asıl izlenme kaynağı bu jessica bile değil dizi daha baslamadı yanı :A :A :A
jessica-jones.jpg

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x4
Kısa yorumum

O keşin Jessicanın fotosunu çekeceğini tahmin etmezdim. :D

7.5

1x5

Bu bölüm baya iyiydim bazı sahnelerde heyecanlandım. :D
Jessica ve ekibi yakalayacaktı az kalmıştı ama kaçırdılar ya. :( Adam önlemini almış her şeyin. :D
Sonda da Jessica kabul etti. Birde flashback kullanımı iyiydim herhalde daha da artar çünkü geçmişte ne oldu merak ediyoruz. :D

8.3

@destere dizide zenci ile sevişme sahneleri kalmadı devam edebilirsin. :A

Bu arada şu kıza bayılıyorum ya o gözler nedir.:hearteyes: Buna bir şey olacak diye korkuyorum zaten. :F
Rachael.jpg

@Çiğdem- @Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
1x4
Kısa yorumum

7.5

1x5

Jessica ve ekibi yakalayacaktı az kalmıştı ama kaçırdılar ya. :( Adam önlemini almış her şeyin. :D
Sonda da Jessica kabul etti. Birde flashback kullanımı iyiydim herhalde daha da artar çünkü geçmişte ne oldu merak ediyoruz. :D

8.3

Bu arada şu kıza bayılıyorum ya o gözler nedir.:hearteyes: Buna bir şey olacak diye korkuyorum zaten. :F
Rachael.jpg

@Çiğdem- @Forumdash
Sırf şu kız var diye 666 diye şeytana ruhlarını satanlar konseptli bir dizi izlemiştim :F güzel diziydi ama erken bitti :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x4
Kısa yorumum

7.5

1x5

8.3

Rachael.jpg

@Çiğdem- @Forumdash
Dahada açılacak bölümler cnm kalan bölümlerin hepsi sağlam gibi :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Biraz ara vermiştim kaldığım yerden döndüm. :Z

6,7 ve 8. Bölüm yorumlarım;

1x6

Zencin'in Jessica'nın karısını öldürdüğü filan öğrenmesi heyecanlıydı. Bu sırrın bu kadar erken açıklanacağını bilmiyordum. :D Jessica baştan öğrenmesin dedi ama sonra söylemek zorunda kaldı.

Jessica bir yerde hatalıydı oda adamla yatması.

1x7

Jessica'nın hapishane fikri çok saçmaydı izlerken umarım böyle bir şey yapmaz dedim neyse ki Kilgrave aldı onu oradan. :F O karakol sahnesi iyiydi heyecanlandım orada.
Şu komşu cocuğunu cidden üzüldüm ya. Çocuk hem öldü hemde cesedi oradan oraya taşındı. :( :D

1x8

Hem Jessicanın geçmişini hemde Kilgravenin geçmişini gördük. Ama Kilgrave kötü şeyler yaşamış olsa da hala bu yaptığı kötülükleri kapatmıyor yeterli bile değil. :D
Jessica son sahnede güzel bir plan yaptı harbi kaçırdı adamı. Umarım diğer bölüm elinden kaçırmaz. :F
Polis cocuğa ne oldu bilmiyorum acaba ölmüş müdür. Birde Kilgrave'nin O yaşlı kadından intikam alacağından emindin bölüm başlarında. :D Son sahnede bomba olunca kadının elinde tahminlerim tuttu. :A

1x6 : 7.7
1x7 - 1x8 : 8.0

@Çiğdem-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Biraz ara vermiştim kaldığım yerden döndüm. :Z

6,7 ve 8. Bölüm yorumlarım;

1x6

Zencin'in Jessica'nın karısını öldürdüğü filan öğrenmesi heyecanlıydı. Bu sırrın bu kadar erken açıklanacağını bilmiyordum. :D Jessica baştan öğrenmesin dedi ama sonra söylemek zorunda kaldı.

Jessica bir yerde hatalıydı oda adamla yatması.

1x7

Jessica'nın hapishane fikri çok saçmaydı izlerken umarım böyle bir şey yapmaz dedim neyse ki Kilgrave aldı onu oradan. :F O karakol sahnesi iyiydi heyecanlandım orada.
Şu komşu cocuğunu cidden üzüldüm ya. Çocuk hem öldü hemde cesedi oradan oraya taşındı. :( :D

1x8

Hem Jessicanın geçmişini hemde Kilgravenin geçmişini gördük. Ama Kilgrave kötü şeyler yaşamış olsa da hala bu yaptığı kötülükleri kapatmıyor yeterli bile değil. :D
Jessica son sahnede güzel bir plan yaptı harbi kaçırdı adamı. Umarım diğer bölüm elinden kaçırmaz. :F
Polis cocuğa ne oldu bilmiyorum acaba ölmüş müdür. Birde Kilgrave'nin O yaşlı kadından intikam alacağından emindin bölüm başlarında. :D Son sahnede bomba olunca kadının elinde tahminlerim tuttu. :A

1x6 : 7.7
1x7 - 1x8 : 8.0

@Çiğdem-
nasıl buldun adamımı ayoll 7-8 de şov yaptığı bölümelr olmalı :A

eğer kaçırdıkları bölüm 8 ise 9. bölüm çok daha güzel olacak :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
nasıl buldun adamımı ayoll 7-8 de şov yaptığı bölümelr olmalı :A

eğer kaçırdıkları bölüm 8 ise 9. bölüm çok daha güzel olacak :A
Etiket geldi mi ilk onu sorayım sana. :A

Valla iyi ya. :D Saf kötü olsa sevmezdim. Son izlediğim bölümde 2 hizmetçiye gözlerinini açın kapamayın dedi orada güldüm. :F Neden böyle dizilerde kötüler daha çok seviliyor. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Etiket geldi mi ilk onu sorayım sana. :A

Valla iyi ya. :D Saf kötü olsa sevmezdim. Son izlediğim bölümde 2 hizmetçiye gözlerinini açın kapamayın dedi orada güldüm. :F Neden böyle dizilerde kötüler daha çok seviliyor. :A
Bu diziyi 5ç bölümde falan bırakmayı dşündüm 6. bölümelrde bu adam gelince en iyi dizi listelerime yükseldi dizi :A :A :A

türk dizilerindede yabancı dizilerdede manyakları kötüleri tutuyorum hep cnm gerçi türk insanı genelde öyle yapar kötü rol her zaman favorimiz konumunda oluyor :A :A :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Bu diziyi 5ç bölümde falan bırakmayı dşündüm 6. bölümelrde bu adam gelince en iyi dizi listelerime yükseldi dizi :A :A :A

türk dizilerindede yabancı dizilerdede manyakları kötüleri tutuyorum hep cnm gerçi türk insanı genelde öyle yapar kötü rol her zaman favorimiz konumunda oluyor :A :A :A
Evet bu dizi geç açılıyor biraz sabırlı olmak lazım. :A Başrolleri kaliteli olması sen büyük sanşı.

Şu Trish'i nasıl buluyorsun. Sarı kızı yani :A