KHK ile Evlilik Programları Yasaklandı mı?

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,383
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Zuhal için üzüldüm ama bu programlar çığrından çıkmıştı. :(
En son Seda'da maskeli bir kız dolaşıyordu. :F O zaman tamam sona gelindi dedim. :F
Bence Sihirli annem selena olur

TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
neyse zaten songül de evlenmişti :A @mrt-06 evlilik programlarının konularına kilidi vurursun artık:A
Oh be sonunda ya.
Esra'dan ne istediniz :T daha dün programda downsendromlu kızın hayalini gerçekleştirmişti:(

Fox'a geçti başı kar bulutlar eksilmedi kadında:F Pazartesi nolcak şimdi @mrt-06

Foxcu haluk boşuna olmamiş yapma @DiziTutkunu
Saçmalık. Tüm izdivaç programlarından nefret ederim, 5 dakika bile izlemeye dayanmış değilim. Lakin bu programların devlet zoruyla yasaklanması saçmalıktan ve totaliter devlet anlayışından başka bir şey değil. İzleyeni varmış ki reyting topluyormuş, kime ne hele hele devlete ne oluyor da milletin ne izleyeceğine karışıyor? Bugün İzdivaç, yarın facebook, öteki gün bir bakmışız internet KHK ile yasaklanmış ve kısıtlama getirilmiş, bu işler böyledir. Önce milletin hoşuna gidecek "yasaklarla" başlarlar sonra ne oldu farkında olmadan ülkeyi yasaklar cennetine çevirirler.

Özgürlükten, özgür yayın anlayışından yanayız. Hele ki fetö darbesini bahane ederek Ohali kalıcılaştıran hükümetin böylesi keyfi şeyleri ohal ile kullanması hiç kabul edilemez.
Uzun uzun KHK'lar çıkıyor ve içinden konuşulanların evlilik programlarının yasaklanması olması çok acı.
Mükemmel bir karar :A TOTAL dizileri de kaldırın :A

Evlilik programları yerine sanat, bilim ve spor programları yayın akışına eklenecek. İşte ilk programdan kareler :A
Ekli dosyayı görüntüle 55204
Valla sevindirici haber gibi gözükse de KHK altında böyle bir yasak bana mantıklı gelmiyor. Yapılması gereken halkı eğitip böyle programların prim yapmasını engellemek, daha yararlı programlara teşvik etmek. :)
Çok iyi oldu çok da güzel iyi oldu :D

Ekli dosyayı görüntüle 55205
Harika bir karar. Thank you KHK :hearteyes:
Ben programlarına yasaklanmalarına sevindim beklenen bir karardı bu dediğin gibi bende 5 dakika fazla izlemeye dayanamıyordum annemler izlerdi çok fazla şikayet vardı çok fazla para cezası aldı programlar bu yüzden kaldırılmaları iyi oldu devlete şikayet gelirse onu uygular tabii böyle ama diğer yorumuna katılıyorum ki evet diyerek böyle yasaklar olmasının önü açtılar özgürlüğü istemediler ne yapalım daha neler görecez bakalım;)
İ S T E M E Y E N İ Z L E M E S İ N ?

Bu yasağa sevinenler yarın bir gün kendilerini etkileyecek bir yasakla karşılaşmayacaklarını mı düşünüyorlar?
Valla hiç izlemem hiç de tasvip etmem bu tür programları ama KHK'larla böyle kararların verilmesi gelecek için kaygı uyandırıcı.
Hükümeti sevmediği için yapılan her şeye muhalif olma psikolojisi :)

İsabet olmuş :A
Şükür yarabbiiiim
Açıkçası habere ben de çok sevindim, çünkü amaçlarından çıkıp insan onurunu aşağılayıcı bir hal almışlardı. Ama ne olursa olsun devlet zoruyla yasaklanmaları kolay kabul edilebilir bir şey değil. Umarım bu kuşağı dizi tekrarlarıyla doldurup kolaycılığa kaçmak yerine daha kaliteli programlar yayınlar.
Zuhal için üzüldüm ama bu programlar çığrından çıkmıştı. :(
En son Seda'da maskeli bir kız dolaşıyordu. :F O zaman tamam sona gelindi dedim. :F
Allaha şükürler olsun.
Şimdi Solmaz, Kaan, Nurullah, Güzel, Cansel işsiz mi kaldı? :A
Sihirli anneme mecbur kalacaksınız @yıldırım muhteşem yüzyıl bile beceremedi

TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
neyse zaten songül de evlenmişti :A @mrt-06 evlilik programlarının konularına kilidi vurursun artık:A
Oh be sonunda ya.
Esra'dan ne istediniz :T daha dün programda downsendromlu kızın hayalini gerçekleştirmişti:(

Fox'a geçti başı kar bulutlar eksilmedi kadında:F Pazartesi nolcak şimdi @mrt-06

Foxcu haluk boşuna olmamiş yapma @DiziTutkunu
Saçmalık. Tüm izdivaç programlarından nefret ederim, 5 dakika bile izlemeye dayanmış değilim. Lakin bu programların devlet zoruyla yasaklanması saçmalıktan ve totaliter devlet anlayışından başka bir şey değil. İzleyeni varmış ki reyting topluyormuş, kime ne hele hele devlete ne oluyor da milletin ne izleyeceğine karışıyor? Bugün İzdivaç, yarın facebook, öteki gün bir bakmışız internet KHK ile yasaklanmış ve kısıtlama getirilmiş, bu işler böyledir. Önce milletin hoşuna gidecek "yasaklarla" başlarlar sonra ne oldu farkında olmadan ülkeyi yasaklar cennetine çevirirler.

Özgürlükten, özgür yayın anlayışından yanayız. Hele ki fetö darbesini bahane ederek Ohali kalıcılaştıran hükümetin böylesi keyfi şeyleri ohal ile kullanması hiç kabul edilemez.
Uzun uzun KHK'lar çıkıyor ve içinden konuşulanların evlilik programlarının yasaklanması olması çok acı.
Mükemmel bir karar :A TOTAL dizileri de kaldırın :A

Evlilik programları yerine sanat, bilim ve spor programları yayın akışına eklenecek. İşte ilk programdan kareler :A
Ekli dosyayı görüntüle 55204
Valla sevindirici haber gibi gözükse de KHK altında böyle bir yasak bana mantıklı gelmiyor. Yapılması gereken halkı eğitip böyle programların prim yapmasını engellemek, daha yararlı programlara teşvik etmek. :)
Çok iyi oldu çok da güzel iyi oldu :D

Ekli dosyayı görüntüle 55205
Harika bir karar. Thank you KHK :hearteyes:
Ben programlarına yasaklanmalarına sevindim beklenen bir karardı bu dediğin gibi bende 5 dakika fazla izlemeye dayanamıyordum annemler izlerdi çok fazla şikayet vardı çok fazla para cezası aldı programlar bu yüzden kaldırılmaları iyi oldu devlete şikayet gelirse onu uygular tabii böyle ama diğer yorumuna katılıyorum ki evet diyerek böyle yasaklar olmasının önü açtılar özgürlüğü istemediler ne yapalım daha neler görecez bakalım;)
İ S T E M E Y E N İ Z L E M E S İ N ?

Bu yasağa sevinenler yarın bir gün kendilerini etkileyecek bir yasakla karşılaşmayacaklarını mı düşünüyorlar?
Valla hiç izlemem hiç de tasvip etmem bu tür programları ama KHK'larla böyle kararların verilmesi gelecek için kaygı uyandırıcı.
Hükümeti sevmediği için yapılan her şeye muhalif olma psikolojisi :)

İsabet olmuş :A
Hevesiniz kursağınızda kalacak ama Sabah gazetesinin haberine göre evlilik programları kalkmayacakmış. KHK yanlış algılanmış kast edilen evlilik programları değil uydu kanallarında yayınlanan alo arkadaşlık hattı reklamlarıymış. Net olarak doğrulanınca haberi düzenleyeceğim. :D

Haber; ‪http://www.medyatava.com/haber/medyatava-dogrusunu-acikliyor-evlilik-programlari-kalkmiyor_145010

Son düzenleme:

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Hevesiniz kursağınızda kalacak ama Sabah gazetesinin haberine göre evlilik programları kalkmayacakmış. KHK yanlış algılanmış kast edilen evlilik programları değil uydu kanallarında yayınlanan alo arkadaşlık hattı reklamlarıymış. Net olarak doğrulanınca haberi düzenleyeceğim. :D

Haber; ‪http://m.sabah.com.tr/gundem/2017/0...i-degil-arkadas-bulma-programlari-yasaklandi‬

Yılın trollemesi olmuş desenize. :A

Alıntı şov yapmışsın bu arada. :A

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Haberi anneme verdim. Üstelik izlediğin için fetöden yargılanacaksın, hapse gireceksin dedim, kadın mahvoldu. Bu yaşımda ne yaparım diye ağlıyor iki saattir. Teşekkürler..... @mrt-06

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061

Haber; ‪http://m.sabah.com.tr/gundem/2017/0...i-degil-arkadas-bulma-programlari-yasaklandi‬
İşte bunu yapma diyecektim ama Kısmetse Olur kesin kalkmış, yapımcı açıklamış. En azından ondan kurtulduk. :Z

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Haberi anneme verdim. Üstelik izlediği için fetöden yargılanacaksın, hapse gireceksin dedim, kadın mahvoldu. Bu yaşımda ne yaparım diye ağlıyor iki saattir. Teşekkürler..... @mrt-06
:F Her zaman son dakika gelişmelerini benden öğrenebilirsiniz rica ederim. :A

İşte bunu yapma diyecektim ama Kısmetse Olur kesin kalkmış, yapımcı açıklamış. En azından ondan kurtulduk. :Z
Onun sebebi reytingdir bence. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Gereksiz bir uygulama olmuş. Ben de sevmiyorum bu programları ama izleyicisi var ve karışamaz kimse.

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
İsabet olmuş diyen kişi de programların müptelası. :A Karara üzüldün biliyorum. :A

Ters atışta bende ustayımdır. :cool:
Aman yarabbi neler diyorsun sayın adminim :A Yani şimdi sen @Maskeli Fedai trollünün yedi yirmidört izdivaç proğramlarını seyrettiğini mi iddia ediyorsun tam anlamadım? :A Elinde belgeler varsa lütfen kamuoyu ile paylaş, çok vahim bir iddia bu :A

İsabet olmuş diyen kişi de programların müptelası. :A Karara üzüldün biliyorum. :A

Ters atışta bende ustayımdır. :cool:

Bir gün Kentpark'a beklerim o zaman :A En üst katında çok kişinin koltuğunun altına ıstakayı verip yollamışlığımız var :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Aman yarabbi neler diyorsun sayın adminim :A Yani şimdi sen @Maskeli Fedai trollünün yedi yirmidört izdivaç proğramlarını seyrettiğini mi iddia ediyorsun tam anlamadım? :A Elinde belgeler varsa lütfen kamuoyu ile paylaş, çok vahim bir iddia bu :A

Bir gün Kentpark'a beklerim o zaman :A En üst katında çok kişinin koltuğunun altına ıstakayı verip yollamışlığımız var :A
Bizim bir konuşma arşivimiz vardı ordan eski mesajları çıkarmanın zamanı geldi. :A @Maskeli Fedai Aga sana gösteririm net gelince. :A

Öyle bir dedin ki Dünya şampiyonu havasında, tırstım şimdi. :S

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Bizim bir konuşma arşivimiz vardı ordan eski mesajları çıkarmanın zamanı geldi. :A @Maskeli Fedai Aga sana gösteririm net gelince. :A

Öyle bir dedin ki Dünya şampiyonu havasında, tırstım şimdi. :S
Yok canım çok da iyi değilim ama fena oynamam bilardoyu. Golf ve Bilardoyu iyi oynarım. Golf'te yaz tatilinde bir turnuvada birinci olmuştum :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
KHK ne demek ?
şimdi cidden bittimi?
Esra sayesinde bir yakın tanidiğim evlenmişti :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Radyo ve televizyon yayın hizmetlerinde, arkadaş bulma amacıyla kişilerin tanıştırıldığı ve/veya buluşturulduğu türden programlara

Olay bitmiştir, zaten hükümetten de açıklama gelmişti hadi bakalım bundan sonra hodri meydan :F Yalnız Hanife kaç yıldır evlenemedi evde kaldı :A :A

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
İzleyicisi var diyorsunuz da bu sahte ve soytarıların bulundugu programlar kaldirildiktan sonra bunların yerine yeni şeyler gelecek. Ne bileyim dizi olabilir ya da Müge Anlı tarzında programlar ya da ülkemizi geziyoruz. Ya da yarışmalar. Bence iyi olur