Yaşam Tüm Türkiye'de Elektriklerin Kesilmesi

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
bilmem mi???? beni forumdan bezdirmiştin :)))))))))) akıllı ve bilgili arkadaşlarla tez antitez tartışması zihin açıyor :)))) her zaman bekleriz :)))
acunu da bezdirmissiniz sanırım))) Ahmedi doktor görüntülerini sitesine ekledi. complo teorisi aynı Japon yapıştırıcısı yapıştı mi çıkmıyor ondan dikkatli kullanmak lazim))

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
acunu da bezdirmissiniz sanırım))) Ahmedi doktor görüntülerini sitesine ekledi. complo teorisi aynı Japon yapıştırıcısı yapıştı mi çıkmıyor ondan dikkatli kullanmak lazim))
ben yine de tezimde karalıyım :)))) hastalığından ziyade son anda gelişen nihat krizinden sonra anlaşmalı gidilip geri dönülmesi meselesidir :)))))) sen komplo teorisi konusunda bu işin kompetanısın :))) demek ki japonun sendeki etkisi hala devam ediyor ki bizlere bu konuda öğüt veriyorsun :)))))) dikkate alacağımdan hiç şüphen olmasın :)))))

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
ben yine de tezimde karalıyım :)))) hastalığından ziyade son anda gelişen nihat krizinden sonra anlaşmalı gidilip geri dönülmesi meselesidir :)))))) sen komplo teorisi konusunda bu işin kompetanısın :))) demek ki japonun sendeki etkisi hala devam ediyor ki bizlere bu konuda öğüt veriyorsun :)))))) dikkate alacağımdan hiç şüphen olmasın :)))))
tecrübe konuşuyor tabi))) ahmet kendisi beyazshow da dedi ben daha yeni mide rahatsızlığımdan iyiledmiştim acun aradı yok diyemedim dedi, yani acun da biliyormuş raharmtsizligi hastalık adada ilerleyince Ahmedi elemiş

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
kimse haber yapmamış ben yazayım. elektrik kesintisinin nedeni belli oldu tias başındaki kişi istifa etti ve sorumlular görevden alındı. sanırım bunun arkasında organize bir akıl var. paralelciler olma ihtimali yüksek

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
TEİAŞ’a bağlı Yük Tevzi’deki bazı görevlilerin risk aldığını ve yük atma talimatı vermeden sistemde yüklenmeye yol açtıklarını söyledi.

Enerji Bakanı Taner Yıldız, Türkiye genelinde yaşanan elektrik kesintisi nedeniyle TEİAŞ Genel Müdürü Kemal Yıldır'ın görevinden istifa ettiğini ve bazı görevlilerin de açığa alındığını bildirdi.

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,673
Puanı
1,061
Harbiden metrolar vs. de çalışmamıştı sınava geç kalıyordum az kalsın. Büyük olaydı tekrarlanmaz umarım.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Gün boyunca aç kaldığımız, nereye gittiysek elektrik yok deyip geri yollandığımız gündü..