Klasik Friends - Dizi Yorumları

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
3.sezon 2.bölüm...

Güzel eğlenceli bir hazırlık bölümüydü. Phoebe her bölüm üstüne kata kata açık ara favorim olmaya devam ediyor. Onu bu sezon yine Chendler takip ederken, karşı kulvardan bu kez Joey atak yapmaya başladı :D

Don esprileri iyiydi. Rachel ve Ross da her bölüm iyi öpüşüyorlar oh mis :F Monica da çok tatlı ama Richard'dan ayrılmasaydı iyiydi :)

@mrt-06

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
3.sezon 2.bölüm...

Güzel eğlenceli bir hazırlık bölümüydü. Phoebe her bölüm üstüne kata kata açık ara favorim olmaya devam ediyor. Onu bu sezon yine Chendler takip ederken, karşı kulvardan bu kez Joey atak yapmaya başladı :D

Don esprileri iyiydi. Rachel ve Ross da her bölüm iyi öpüşüyorlar oh mis :F Monica da çok tatlı ama Richard'dan ayrılmasaydı iyiydi :)

@mrt-06
Sana Phoebe'yi zamanla çok seveceksin sana benziyor dediydim. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Sana Phoebe'yi zamanla çok seveceksin sana benziyor dediydim. :A
O şaşkın salak halleri Allahım hani bi de anlık laf çakıyor Ya o çok komik :F Bir de Ayy evet biliyorum çok güzelim havaları :F

Cumartesi günü 2.sezon 15.bölümdeymişim ve bugün Salı 3.sezon 2.bölüm :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
O şaşkın salak halleri Allahım hani bi de anlık laf çakıyor Ya o çok komik :F Bir de Ayy evet biliyorum çok güzelim havaları :F

Cumartesi günü 2.sezon 15.bölümdeymişim ve bugün Salı 3.sezon 2.bölüm :A
Dizinin sonunda Phoebe ölüyor. :(

Birde şarkı söyleme ve müzik yapma gayreti de sana benziyor Smally Cat bölümüne gelmedin mi? :D

Yaza kalmadan komple bitirirsin bağımlılık yapıyor çünkü. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Niye komedideki insanlar ölemiyor mu ev sahibi öldü mesela :A

Klipten ziyade Phoebe'nin benim sadece görüntümü kullanıyorlarmış demesi komikti :D
Ama bu başrol hangi komedi dizisinde başrol öldü? :D

Joey'in de kıçını kullanmışlardı sadece bir bölümde. :F

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Joey şahaneydi ya o kumun içine gömülüp göğüs yapılması ve hmm iyi olmuş dercesine bakışına koptum :F Rachel ve Ross'un ikili durumları biraz sıradanlaştı bakalım 4.sezon nasıl olacak. Phoebe'nin halleri her zaman Ki gibi şahaneydi Zaten annesini de buldu :D

@mrt-06 :A

3.sezon finali...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Joey şahaneydi ya o kumun içine gömülüp göğüs yapılması ve hmm iyi olmuş dercesine bakışına koptum :F Rachel ve Ross'un ikili durumları biraz sıradanlaştı bakalım 4.sezon nasıl olacak. Phoebe'nin halleri her zaman Ki gibi şahaneydi Zaten annesini de buldu :D

@mrt-06 :A

3.sezon finali...
Joey'in sahnesi gözümde canlandı :A