Antalyaspor - Beşiktaş | STSL 25. Hafta Maçı | Haber ve Yorumlar

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Bu değmiş mesela. Hadi Aboubakar değse bir şey demeyeceğim. 1 maç yok şimdi. Daha fazla ceza gelirse yuh derim.

Taş'ın hesabı sorulur.
Yav ceza zaten 1 maç da ona mı takıldın sen. :)

Aboubakar'a yönetim çok ağır para cezası kesecek. 500 bin Euro civarı, kadro dışı kalması da gündemde. Bu saatden sonra oynamasın zaten.

Nur yüzlüm Demba Ba iyileşti, sıkıntı yok yani. :)

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,166
Puanı
1,061
Yav ceza zaten 1 maç da ona mı takıldın sen. :)

Aboubakar'a yönetim çok ağır para cezası kesecek. 500 bin Euro civarı, kadro dışı kalması da gündemde. Bu saatden sonra oynamasın zaten.

Nur yüzlüm Demba Ba iyileşti, sıkıntı yok yani. :)

Abi 2 maç ceza gelirse Trabzon maçında yok, onu da düşün.

Nur yüzlüm deme şunlara abi ya.. nur mu kaldı bunlarda.

Yalnız bir şey soracağım. Bu seçim haftası maçlar kesin oynanacak mı? Eğer oynanmayacaksa Adana maçı denk gelecek 2. Lyon maçından sonra, diğer türlü Başakşehir deplasman.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,383
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bu değmiş mesela. Hadi Aboubakar değse bir şey demeyeceğim. 1 maç yok şimdi. Daha fazla ceza gelirse yuh derim.

Taş'ın hesabı sorulur.
üçüncü yıldızı ve 4.yıldızı üç yıl sonra alamazsa bir takım işi sıkıntı olur bodrumspor yeni başakşehir olabilir adamlar 3.ligte 2.lige giyorlar kırmızı ve beyaz gruptan birisine düşecekler

Yalnız bir şey soracağım. Bu seçim haftası maçlar kesin oynanacak mı? Eğer oynanmayacaksa Adana maçı denk gelecek 2. Lyon maçından sonra, diğer türlü Başakşehir deplasman.
16 nisanda maç yok

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059

2 sarı kart 1 maç ceza yapıyor. Direk kırmızılar 2 maç. Yani 2 maç ceza gelme ihtimali yok.

UEFA'dan 2 maç ceza alacak orası ayrı... Çünkü direk kırmızı gördü.

UEFA, Dinamo Kiev maçında da kırmızı gördüğü için cezayı artırabilir. Ama savunmasında bana ırkçılık yaptılar derse da ceza 2 maçla sabit kalabilir.

-----------------

Trabzon maçı 8 Nisan'da. Demba Ba geçen hafta hocadan forma istemişti. Yani o zamana kadar hazırlık maçlarında forma giyip hazır hale gelecek.

Ayrıca, Caner de iyileşti. Adriano ile önlü arkalı oynar, Babel de forvete geçebilir.

Seçim haftası maç yok, olamaz da zaten. Lyon maçlarına rahat çıkacağız.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,166
Puanı
1,061
2 sarı kart 1 maç ceza yapıyor. Direk kırmızılar 2 maç. Yani 2 maç ceza gelme ihtimali yok.

UEFA'dan 2 maç ceza alacak orası ayrı... Çünkü direk kırmızı gördü.

UEFA, Dinamo Kiev maçında da kırmızı gördüğü için cezayı artırabilir. Ama savunmasında bana ırkçılık yaptılar derse da ceza 2 maçla sabit kalabilir.

-----------------

Trabzon maçı 8 Nisan'da. Demba Ba geçen hafta hocadan forma istemişti. Yani o zamana kadar hazırlık maçlarında forma giyip hazır hale gelecek.

Ayrıca, Caner de iyileşti. Adriano ile önlü arkalı oynar, Babel de forvete geçebilir.

Seçim haftası maç yok, olamaz da zaten. Lyon maçlarına rahat çıkacağız.
Dinlenme şart. Değişim şart. Çok yoruldular.

Seçim iyi haftaya denk gelmiş. :D

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Dinlenme şart. Değişim şart. Çok yoruldular.

Seçim iyi haftaya denk gelmiş. :D
Bizim tek zor maçımız var o da Trabzon deplasmanı. Kaldı ki Başakşehir'in de Trabzon deplasmanı var. Son maçta da Kayseri deplasmanına çıkacaklar. İş oraya kalırsa zaten Sergen bize bir güzellik yapar. :)

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,383
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bizim tek zor maçımız var o da Trabzon deplasmanı. Kaldı ki Başakşehir'in de Trabzon deplasmanı var. Son maçta da Kayseri deplasmanına çıkacaklar. İş oraya kalırsa zaten Sergen bize bir güzellik yapar. :)
fenerbahçede teknik direktör değişiyor milli maç arasında şenol çorlu oluyor

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
fenerbahçede teknik direktör değişiyor milli maç arasında şenol çorlu oluyor
Geceden beri Şenol Çorlu'yu 30 defa yazdın bana. Bunca sakatımız, kart cezalımız var iken, bir de sizin hocanız kim olacak derdine mi düşeyim. Bütün dünyanın yükü yine sürgünüm'ün omuzlarında. :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Bomboş pozisyon %100 gol şansı. Sevmeye devam et bu şaklabanı. @EFE UYSAL

C7S9OotXgAAGAqp.jpg

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
2 açıklaması var. 1. olarak maç öncesi çok baskı altına aldılar diğer takımın yöneticileri hakemi. 2. olarak zamanında bu Fırat Aydınus'a da oldu. Beşiktaşlı damgası vurdular her maçında Beşiktaş'ı kolluyor dediler. O da bu kimliği üstünden atmak için" bakın ben adil yönetiyorum" demek için Beşiktaş maçlarında bizim aleyhimize hatalar yapmaya başladı. Mete de bu durum yaşanıyor şu an. Beşiktaşlı hakem yaptılar önce. Şimdi de hem maç öncesi baskıdan hem de kendisinin bu düşünceyi, algıyı kırmak istemesinden dolayı böyle hatalar yapıyor, yapacak.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,383
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
2 açıklaması var. 1. olarak maç öncesi çok baskı altına aldılar diğer takımın yöneticileri hakemi. 2. olarak zamanında bu Fırat Aydınus'a da oldu. Beşiktaşlı damgası vurdular her maçında Beşiktaş'ı kolluyor dediler. O da bu kimliği üstünden atmak için" bakın ben adil yönetiyorum" demek için Beşiktaş maçlarında bizim aleyhimize hatalar yapmaya başladı. Mete de bu durum yaşanıyor şu an. Beşiktaşlı hakem yaptılar önce. Şimdi de hem maç öncesi baskıdan hem de kendisinin bu düşünceyi, algıyı kırmak istemesinden dolayı böyle hatalar yapıyor, yapacak.
Pelin diştaşın laneti başlıyor Beşiktaş için Neredeyse kanal d yi batırıyordu

TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi