Poyraz Karayel - Genel Sohbet Konusu

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,464
Puanı
1,061
İkisi de çarşamba akşamlarının en güzel kadınlarından olmaya aday ki Neslihan Atagül, Esra Bilgiç, Hande Erçel gibilerin olduğu bir gün için pek zor olmaz. :A
ıyyyy kakneme bak sen .ss bi kere demet özdemir varken diğerleri güzellikten bahsedmeez:A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
ıyyyy kakneme bak sen .ss bi kere demet özdemir varken diğerleri güzellikten bahsedmeez:A
Demet en fazla 4. olur. İlk sıra için Burçin ve Funda kapışır üçüncülük ise Ece Özdikici'ye gider. :A

Hande Erçel'e çirkin dediğim için değil Show'un ekran yüzüne çirkin dediğim için diss'ledin galiba. :A @mrt-06

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,387
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Cumartesi gününe hiç yakışmazdı Poyraz :( Çarşamba günü iyi bence, neredeyse 2 senedir aynı olan günü değiştirmeye gerek yok.
Dua edin teve 2 var oraya atar en kötü ihtimal hem bu hafta içi hergün saat 17 de olabilir ve çarşamba saat 20 ye sihirli annemin tekrarları gelse kanald ye hem dirilişi abde böler @Tzira hem totalide sıkıntı hale getirirler dirilişte sıkıntı olur tek şekilde sihirli annem etkisiz hale getirir

TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1. BÖLÜM

Üçüncü kez diziye başlayışım. İlkini yayın zamanı başladım ama sonrasında birikince bırakmak zorunda kalmıştım. İkinci başlayışımda yoğunluktan dolayı yine bırakmak zorunda kalmıştım. Bu sefer Allah'ın hakkı üçtür deyip kısa sürede bitirmeyi hedefliyorum. :X

Vay be, forumda bu dizinin tutacağına en çok inanan kişiydim. 8-9 alır dediğimde uçma diyenler vardı, üç sezonluk efsane iş oldu. Şimdi her yerde efsane diye konuşuluyor, anılıyor. Çok iyi iş çıkardılar...

İlk bölüm mükemmeldi, her dizi keşke böyle efsane başlasa. Ayşegül ve Poyraz'ın karşılaşması çok güzeldi, Sinan hüzünlendirdi. Bahri Baba ile Ayşegül'ün sahneleri güzeldi, Sadrettin'e ayar oluyorum. Sefer ve Zülfikar favorilerim, Sema'nın da coolluğu çok hoşuma gidiyor. :bhr:

Son sahnede adam Bahri Baba'yı vuracağı sırada Poyraz taksisiyle adama çarptı ve orada bitti. Hatırladığım sahneler...

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
2. BÖLÜM

Ve Poyraz yavaşça Bahri Baba'nın yanına girmeye başlıyor, şoförü olmayı kabul etti. Sadrettin sevimsizi yakışıklı Serkan'ı öldürdü, Kulaksız da Bahri'nin kapıya dayandı normal olarak. Bakalım ne olacak?

Ayşegül ve Poyraz sahneleri güzeldi, Oğuz Atay diziye damgasını vuracak anlaşılan. :bhr:

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
2. BÖLÜM

Ve Poyraz yavaşça Bahri Baba'nın yanına girmeye başlıyor, şoförü olmayı kabul etti. Sadrettin sevimsizi yakışıklı Serkan'ı öldürdü, Kulaksız da Bahri'nin kapıya dayandı normal olarak. Bakalım ne olacak?

Ayşegül ve Poyraz sahneleri güzeldi, Oğuz Atay diziye damgasını vuracak anlaşılan. :bhr:

Yiğit beyciğim yapmayın böyle şeyler, efsaneyi özledik zaten. :(

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,353
Puanı
1,060
Biraz da ben özleyeyim. :bhr: :A
Kanal D çok yazık etti bu çok iyi diziye! :T
Allah var çok iyiydi ya bu dizide Yiğit'im! :cry: FOX'umkiler gibiydi en az.. :disrelieved:

58b7ab8718c7733594a98a7f.jpg

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
4. BÖLÜM

Harika bölümdü yine, Ayşegül-Poyraz sahnelerine bağlanmaya başladım şimdiden. O bakışlar, inanışlar... Hele bir de çalan müzikler beni benden alıyor, Sezen Aksu damgasını vurdu bile. :bhr:

Ayşegül'ü yakalamaya çalışan Sefer ve Zülfikar bayağı güldürdü, Sefer'in bayan tuvaleti önünde kadına bacım demesi ve kadının onu terslemesi epey güldürdü. :F

Ayşegül Londra'ya gidiyordu ki son anda vazgeçirdi Poyraz, bu mevzuyu kapamış olduk böylece. :Z

Bu ne kaliteli jenerik böyle, aşırı güzel!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
6. BÖLÜM

Of be, ne bölümdü... Hele son sahne. Sadrettin yüzünden Sinan da babaya düşman oldu. :T: Ayar oluyorum adama, imajı değişecek mi acep hep böyle mi kalacak?

Ayşegül ve Poyraz'ın Sema'ya yaptığı ayrılık şakası da epey güzeldi, ben de inandım. :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
7. BÖLÜM

Ethem Özışık kalemi vallahi, o adamın dizilerinde oynamak şart. Her bölüm şaşırtıyor bizi... Ayşegül ve Sema, Bahri'nin evinde karşılaştı ya da Sema tarafından karşılaştırıldı diyeyim. Ayşegül ağlayarak gitti, bakalım Poyraz'ın hamlesi ne olacak? Halbuki ilk öpücüğü de bu bölümde görmüştük. :(

Sadrettin'in Kulaksız'ın oğlunu öldürdüğü videoyu Bahri Baba gördü, Zafer'in işidir büyük ihtimal. :D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
11. BÖLÜM

Dün gece izlemiştim ama forum gittiği için yorum yapamadım. Son sahne şok oldu, Ünsal yüzünden Poyraz ve Ayşegül yakalandı... Bahri ve tüm ekip gördü yani. :( Bu sefer kurtulamayacak sanırım, her şey ortada. Bahri Baba, Poyraz'dan iyi damat mı bulacak?