TVen Bu Şarkı Benim 9. Hafta

8. Haftanın Konsepti Ne Olsun?

• Evlilik Temalı Şarkılar

Oy: 0 0.0%
  • Aşk Temalı Şarkılar

• Yabancı Rock Müzik

• Türk Sanat Müziği

• Kullanılan toplam oy
    16
  • Anket kapatılmış .

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İlk defa bir ittifak içindesiniz. :A
ben hülya polatı bekliyorum :) olaya geniş pencereden bakarım hep hogatha gibi değilim yani :)
hhahah ayy asıl iltifak içinde olan sizsiniz beee @destere ile ne güzel anlaşıyormussunuz siz ayoll 1 yıldır yapamadığım şeyi gerçekleştirdiniz vlla :A :A :A

@destere aa evet hülya polat uyar ama onu bile kemence var diye elediler ayoll bak şu şarkısıyla yarışmıştı birisi unuttum kim olduğunu elediler ohaa yanı :A :A :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
hhahah ayy asıl iltifak içinde olan sizsiniz beee @destere ile ne güzel anlaşıyormussunuz siz ayoll 1 yıldır yapamadığım şeyi gerçekleştirdiniz vlla :A :A :A

@destere aa evet hülya polat uyar ama onu bile kemence var diye elediler ayoll bak şu şarkısıyla yarışmıştı birisi unuttum kim olduğunu elediler ohaa yanı :A :A :A
Bu aralar @destere eltimle gerçekten çok iyi anlaşıyoruz ablacım. :A

Geçen de beni özlediğini yazmış bir konuda mrt'yi göremedim bugün laflayamadık özledim yazmış. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu aralar @destere eltimle gerçekten çok iyi anlaşıyoruz ablacım. :A

Geçen de beni özlediğini yazmış bir konuda mrt'yi göremedim bugün laflayamadık özledim yazmış. :A
Hhahah oh ohh maşşllah konsepten daha önemli bu bence ben ozaman biraz daha ikinizin aynı fikirde olduğu şeylere karşı çıkayım iyice kaynasın ayoll hep taktik bunlar :A :A :A
@destere

@Bully ile @MayısKralı taşlamışlar hemen seni cnm aman kaçç :A :A :A