Kurtlar Vadisi Pusu | Genel Sohbet

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Ya abla Raci Şaşmaz'ın bi yeri kalktı kendisi Kurtlar Vadisi ni bitirmek istemiş Necati karşı gelmis ve usta dediki : Diziyle ilgilenmiyon diye sonra kavga çıkmış önce bahadır lar sonra raci çıktı ! @vadikızı Necati şaşmaz bahadır özdener e görüşme talebi yolladı raci için ama kabul gelmedi devran döner necati şimdi kabul etmedi @batuhankaralar
E ne olacaktı dizi Necati Şaşmaz ölene kadar devam mı edecekti? Ya da efsane diziyi muhteşem bir finalle taçlandırmak varken şimdi kanalsız kalınca iyi mi oldu?

Ben zor olduğunu düşünmüyorum barışmalarını bende isterdim ama barışsalar bile ben
rica beyin vadiye devam etmek isteyeceğini hiç düşünmüyorum eylül ayında başlarsa dizi
bence yine zirvede olur
Valla abla ben de olsam aynı şeyi yaparım. Benim dizim 10-11 reyting alacak tüm Türkiye'de konuşulacak gidip ihtiraslar yüzünden mahvolan diziyi toparlayacağım öyle mi

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Abla Alperen Zafer demişti 2 ay önce ama kabul edilmedi

@batuhankaralar Peki Necati 2-3 ay önce taleb yolladığında Bahadır Özdener'e Raci baban'ı kabul etmediklerini biliyon mu ?
Valla kimse babamın oğlu değil ben olanı söylüyorum. İkisi de koskoca adam koskoca yapımcı yollarını ayırabilirler ama kardeşlik bağlarını koparamazlar. Necati para için Raci'yi silmiştir nokta.

xxAlemdarxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,231
Puanı
280
E ne olacaktı dizi Necati Şaşmaz ölene kadar devam mı edecekti? Ya da efsane diziyi muhteşem bir finalle taçlandırmak varken şimdi kanalsız kalınca iyi mi oldu?

Valla abla ben de olsam aynı şeyi yaparım. Benim dizim 10-11 reyting alacak tüm Türkiye'de konuşulacak gidip ihtiraslar yüzünden mahvolan diziyi toparlayacağım öyle mi
Haklısın kardeşim ama hep derdi raci yancısı bahadır : necati baba ne zaman isterse ozaman öldürürüz diye adam devam etmek isteyince anlaşmazlık çıktı şimdi yalan mı kardeş @batuhankaralar

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060

Ucunda abim varsa ben yapardım iki dizide devam edrdi sonuçta ben mahvolduğunu düşünmüyorum ama yanlışlardan dolayı düştü biraz tabii benim umudum var eylülde yine yükseliriz ya

xxAlemdarxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,231
Puanı
280
Bence para için silmedi adam londradan ödül aldı vadi ödülü değildi

@batuhankaralar @vadikızı olan oldu işte gönül isterdiki iki baba barışsın , aile büyükleri araya girmiş yinede erimemiş tamam suç necatide diyelim usta kaza yapınca Raci aramış sormamış bile bu kadar hayvanlık yapılır ! Düşmanımı bile ararım bunda karara varalım suç necatide ama raci tarafından beklenmeyen şeyler geldi

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060

@batuhankaralar @vadikızı olan oldu işte gönül isterdiki iki baba barışsın , aile büyükleri araya girmiş yinede erimemiş tamam suç necatide diyelim usta kaza yapınca Raci aramış sormamış bile bu kadar hayvanlık yapılır ! Düşmanımı bile ararım bunda karara varalım suç necatide ama raci tarafından beklenmeyen şeyler geldi

aynen kaza yapınca aramamış vede babaannelerinin cenazelerinde bile bir araya gelmedier ya

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Ucunda abim varsa ben yapardım iki dizide devam edrdi sonuçta ben mahvolduğunu düşünmüyorum ama yanlışlardan dolayı düştü biraz tabii benim umudum var eylülde yine yükseliriz ya
Ya abla 15-16 reytingleri gören dizi 3 reytinge nasıl düştü? Bana burada kimse Necati suçsuz demesin bu dizi TNT gibi okeye oynayan bir kanalda bile 8 reyting aldı eskisi gibi olsa Kanal D'de 20 reytingi görürdü. Yanlış adamları diziye doldurdu sonuç olarak 3 reytingi gördük yerin dibini boyladık.

Peki Raci vefasız, küçük kardeşleri Zübeyir niye arayıp sormuyor? Hadi onu da geçtim Bahadır var, Cüneyt var, Gürkan Uygun var Kenan Çoban var niye onlardan bir mesaj gelmedi? Bir kişiye 10 kişiye birden küsmüşse sorumlusu küsendir Necati'yi suçsuz düşünmeyin.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Ya abla 15-16 reytingleri gören dizi 3 reytinge nasıl düştü? Bana burada kimse Necati suçsuz demesin bu dizi TNT gibi okeye oynayan bir kanalda bile 8 reyting aldı eskisi gibi olsa Kanal D'de 20 reytingi görürdü. Yanlış adamları diziye doldurdu sonuç olarak 3 reytingi gördük yerin dibini boyladık.

Peki Raci vefasız, küçük kardeşleri Zübeyir niye arayıp sormuyor? Hadi onu da geçtim Bahadır var, Cüneyt var, Gürkan Uygun var Kenan Çoban var niye onlardan bir mesaj gelmedi? Bir kişiye 10 kişiye birden küsmüşse sorumlusu küsendir Necati'yi suçsuz düşünmeyin.

Necati suçsuz demedim ben suçu var diziye iyi senarist getirmesi lazımdı cahite senaryo yazdırmak ne demektir ya o daha yeni oyunculukta kendini gösteriyor senaryo yazdırmamalıydı hatası var elbette ama sonuçta ikisi kardeşti kardeşlik hatrına yapılabilirdi

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Cahit yüzündenmi niye
Bende Cahit yüzünden çıktı diyenlerdenim. Son sezon Abdülhey gibi bir karakteri Cahit karşısında çocuk yaptılar resmen önce otoparkta Cahit Bey’den dayak yedi sonra Polat'ı vurdu diye yine Abdülhey'i döverek hesap sordu üstelik bütün sezon boyunca Abdülhey'i bitirmek için elinden geleni yaptı şahsen ben Abdülhey'in yerinde olsam diziden çoktan çıkardım. Adam yılların oyuncusu Erhan'a bile senaryo gereği çocuk gibi davranıyor halbuki bizim Erhan ne kadar zeki bir adamdı... Daha birçok oyuncu bu yüzden ayrıldı. Dizimizi bu hale getiren adama diyecek çok şey var ama neyse çokta uzatmamak lazım.

Reaksiyon puanı
1,087
Puanı
165
Açık ve net mesela ben bir kanal sahibi olsam ;

Geçen seneki Vadi reytinglerine bakarım ne kadar berbat! ( Geçen sene tarihinin en düşük reytinglerini aldı )

Sonra bu sezonki kanalıma sunulan teklifteki kadroya bakarım, ( Avanak Çapsız Azra,Kenan, Asya ve Yusuf ( Yusuf Gerçi saydıklarımdan iyi ) , var ise kadroda ve senaryoyu Kertenkele Cahit yazıyor ise tekrardan açıkcası kanal sahibi olsam teklifi direk geri çeviririm.

Kurtlar Vadisi 'nin bir ismi var, Gerçekten Türkiye'nin efsanesi , Fakat geçen sezona bakarsak o efsane'ye darbe vuran Cahit Kayaoğlu ve Tayfası var.

Objektif bakarsak konuya Raci Şaşmaz'dan sonra Kurtlar Vadisi gerçekten bir çöküntü yaşadı, Bir süre KGT ve Pusat Çakır karakterinin durması ile idare etti fakat kertenkele Cahit kendini paşa yapıp 1 bölümde KGT 'yi ve Zülfikar,Timur'u vs yok edince , ilerleyen bölümlerdede Pusat Çakır'ı çıkartınca olanlar oldu açıkcası.

Şu ortadaki ; Kurtlar Vadisi 'ne şuan sahip çıkacak tek kanal Devlet kanalımız olan TRT 1 olur... Başlasa bile senaryoyu Cahit alırsa ve kadroya efsane isimler alınmadıkça , Avanak tayfa diziden çıkartılmadıkça yine malesefki reytingler aşırı bir çöküntü yaşar ve 100 bölüm'ü göremez..

Umuyorumki Raci Şaşmaz ile Necati Şaşmaz tekrardan yollarına birlikte devam eder ve Kurtlar Vadisi efsanesi geri döner...

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Açık ve net mesela ben bir kanal sahibi olsam ;

Geçen seneki Vadi reytinglerine bakarım ne kadar berbat! ( Geçen sene tarihinin en düşük reytinglerini aldı )

Sonra bu sezonki kanalıma sunulan teklifteki kadroya bakarım, ( Avanak Çapsız Azra,Kenan, Asya ve Yusuf ( Yusuf Gerçi saydıklarımdan iyi ) , var ise kadroda ve senaryoyu Kertenkele Cahit yazıyor ise tekrardan açıkcası kanal sahibi olsam teklifi direk geri çeviririm.

Kurtlar Vadisi 'nin bir ismi var, Gerçekten Türkiye'nin efsanesi , Fakat geçen sezona bakarsak o efsane'ye darbe vuran Cahit Kayaoğlu ve Tayfası var.

Objektif bakarsak konuya Raci Şaşmaz'dan sonra Kurtlar Vadisi gerçekten bir çöküntü yaşadı, Bir süre KGT ve Pusat Çakır karakterinin durması ile idare etti fakat kertenkele Cahit kendini paşa yapıp 1 bölümde KGT 'yi ve Zülfikar,Timur'u vs yok edince , ilerleyen bölümlerdede Pusat Çakır'ı çıkartınca olanlar oldu açıkcası.

Şu ortadaki ; Kurtlar Vadisi 'ne şuan sahip çıkacak tek kanal Devlet kanalımız olan TRT 1 olur... Başlasa bile senaryoyu Cahit alırsa ve kadroya efsane isimler alınmadıkça , Avanak tayfa diziden çıkartılmadıkça yine malesefki reytingler aşırı bir çöküntü yaşar ve 100 bölüm'ü göremez..

Umuyorumki Raci Şaşmaz ile Necati Şaşmaz tekrardan yollarına birlikte devam eder ve Kurtlar Vadisi efsanesi geri döner...
Hislerime tercüman oldun aga ben bunu anlatmaya çalışıyorum ama ciddiye alan yok. Dizide Polat ve Erhan dışındaki bütün karakterler gereksiz, ben Necati beyin yerinde olsam paraya kıyıp milyonluk kadro kurardım senaryoyu da siyasete girmeden hakkını verecek birisine teslim ederdim. Eğer 1 sezonda toparlanmazsa zaten güzel bir final yapıp bitirirsin ama böyle cast ajanslarından bile toplanmayacak kalitedeki oyuncularla bir halt yapılmaz.

Şuraya Vadinin ünlü ettiği isimleri yazsam belki sayfa yetmez ama şu anki Pusu sanki böyle çay ocağından 10-15 adam toplanıp yapılıyor gibi oyuncu kalitesine hiçbir şekilde özen gösterilmiyor. Hatta Görkem Sevindik bir röportajında eski Vadi'nin kadrosuna Raci bey ve Erdem Ergüney karar veriyordu çok titiz seçiliyordu diyordu şimdi EDHO'ya bakıyorum gerçekten o özen var. Demek ki Necati Şaşmaz doğru insanlarla çalışmıyor.

Ne diyelim hakkımızda hayırlısı olsun ne zaman ki KVP eski şaşalı günlerine geri dönerse ben buradayım. Ama efsane dizimin bu hale düştüğünü gördükçe kalben ve beynen dayanacak gücüm kalmıyor.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
@Emin Özaltun @batuhankaralar katılıyorum ama emincim kanal konusunda sana katılmıyorum ben rating konusunda değil para konusunda anlaşamadıklarını düşünüyorum vadi masrafı çok Trt 1 de yayınlaması elbette çok iyi olur yine ratinglerini alır ama önce oyuncu kadrosu çok iyi olmalı bence kadroda defne samyeli yusuf falan olmamalı gerçek oyuncular olmalı senarist grubu iyi olmalı en önemlisi senaristin iyi olmasıdır bence Batuhan bence Edho oyuncular iyi ama düzen yok katılmıyorum;)

Reaksiyon puanı
1,087
Puanı
165
@Emin Özaltun @batuhankaralar katılıyorum ama emincim kanal konusunda sana katılmıyorum ben rating konusunda değil para konusunda anlaşamadıklarını düşünüyorum vadi masrafı çok Trt 1 de yayınlaması elbette çok iyi olur yine ratinglerini alır ama önce oyuncu kadrosu çok iyi olmalı bence kadroda defne samyeli yusuf falan olmamalı gerçek oyuncular olmalı senarist grubu iyi olmalı en önemlisi senaristin iyi olmasıdır bence Batuhan bence Edho oyuncular iyi ama düzen yok katılmıyorum;)

Abla zaten Kurtlar Vadisi Reyting yapsa kanallar parayı hiç sıkıntı etmez :) Reyting para getiriyor onlara zaten, Reyting olmadıktan sonra para vermenin bir anlamı yok diziye sonuçta