Yılın Favorisi Ödülleri (2016) Kazananları Belli Oldu!

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Yabancı şarkı kategorisi güzel oldu cidden farklı farklı isimler ödül kazandı. Sia'yı herkes en iyi şarkıda kazanmasını bekliyordu öyle oldu. Rihanna'ın Work şarkısını düette kazansın isteniliyordu. Genel olarak uyumlu oldu sonuçlar. :A @sokak sanati @Çiğdem- @yatutarsa

@OzaN sonuçlardan memnun kalır bence. :A

Yabancı dizi sonuçları da güzel olmuş bence. Bu sene GOT götürdü ödülleri. Hele bir sene TWD çoğu ödülü götürmüştü. :F

Stranger Things de ödül almış. Sevindim güzel dizi oda.

Çok uğraştık 1 ay boyunca. Güzel sonuçlar çıktı çok şükür. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Tüm kazananlara tebrikler ama yerli dizi kategorisine dair birkaç şey söylemek istiyorum. Genel olarak güzel seçimler var ama bazı kısımlara şahsen hak veremeyeceğim. Öncelikle amacım etkinliğe çamur atmak değil, sadece kendimce kazananları değerlendirmek; yanlış anlama olsun istemem. :)

Öncelikle Burcu Biricik, Gonca Vuslateri, Buğra Gülsoy, Zeynep Çamcı, Onur Büyüktopçu, Nergis Kumbasar ve İçerde (jenerik dalında) sonuna kadar hak edilmiş zaferler aldı. :)

Ama İçerde'nin gereğinden fazla abartıldığını düşünüyorum, 6 ödül fazla olmuş gibi. Kaldı ki Vatanım Sensin dizi veya erkek oyuncu dalında ödül alsa daha isabetli olurmuş. Çağatay Ulusoy her ne kadar kendini geliştirmiş olsa da Halit Ergenç'ten üstün gelemez mesela.

Komedi dizisi dalında da zaten net bir favori yoktu, herkes başka bir dizi yazdı, ama Hangimiz Sevmedik'in aradan sıyrılması sürpriz oldu.

Daha önce özelden de söylemiştim ama geçen sene ödülleri silip süpüren Poyraz Karayel'in bu yıl sadece yardımcı kadın oyuncu dalıyla sınırlandırılması, İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu gibi oyunculuğun kitabını yazacak isimlerin yerine yıllardır kendini geliştirmeyen Tuba Büyüküstün'ün olması gibi itiraz edilebilecek noktalar var ama yine de yıla iyi bir kapanış yapıldığını düşünüyorum.

Senin de emeğine sağlık, verdiğin emeklerin hakkı ödenmez. Ama gelecek sene ben başkan olacağım. :A @mrt-06

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
ay resmen skandal .ss
burcu biricik ve gonca vuslateriye tebrikler onun dışında drama berbat olmuş en son aras-çağatay-halit ergenç eşitti oylamada; jenerikte de biz öndeydik hatta sokak totoşu isyan ediyordu :A @mrt-06 @Bully şike yapmış @Çiğdem- dal oklavanla bunlara.ss

korişle nöro süper :oley: elçin sangu ve demet özdemir dururken @vadikızı tipli zeynep çamxıyı seçenlere kınıyorum .ss

lena headey son dk de hakkıyla aldı ödülü @destere ye nanik @OzaN da farklı bişi dedi galiba ona da nanik :A
senin topaç oğlan kazanmış keyfin yerindedir :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
genel olarak başarılı olmuş çağatay yerine aras yada halit jenerik içerde yerine kösem en iyi şarkıda sia yerine jennifer lopezin mama şarkısı fantaastik dizide flash olabilirdi ama seçilenlerde çok kaliteli seçimler bende hepsinde juri oldum diğer juri arkdslrın adaletli seçtiklerine şahit oldum hepimizin emeğine sağlık :Z:Z:Z

juri başkaanları @mrt-06 @Harunnn60 @sürgünüm sizlerinde emeklerine sağlık iyi şekilde yönettiniz :bhr::bhr::bhr:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Emeği geçen herkesin eline sağlık.
@mrt-06 @sürgünüm @Harunnn60 ve juriler ve konuyu açan @Bully
güzel bir liste olmuş. hepsinin aynı konuda olmasıda iyi.
Son anda listeye alındığıma sevindim :p zevkliydi oylamak