Müziğin Yolculuğu 10.Bölüm (2003 Yılının Hit 20 Parçası)

Sizce Yılın Şarkıları Hangileri ?

• Kullanılan toplam oy
    17
  • Anket kapatılmış .

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bir çok şarkıyı seviyorum ama uzatma olma ihtimali yoktu Çabuk olalım aşkım şarkısı açık ara birinci benim için o yüzden sadece ona oy kullandım

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2002 yılında olduğu gibi 2003 yılında'da Yıldız Tilbe şarkısı yılın şarkısı seçildi :bhr:

katılanlaraa teşekkürler katılmayanlarıda efsane 2004 yılınd bekleyecez bildiğiniz üzere part 1- 20 şarkı sonra part 2 - 20 şrkı olmk üzere 40 şarkı paylaşmış olacaz :Z

@Bully @destere @soo @tolgab @mrt-06 @dosimosi @Harunnn60 @vadikızı @MEnes @Doğu @dreamy @xemrexxx @Forumdash @turkuazz @OzaN @denizz19 @sokak sanati @MayısKralı

forumda bu kadar sevilen bir sanatçının yarışmada elenmesi @xemrexxx tosbağasının beceriksizliğini gözler önüne seriyor :) yani yıldız teyzenin ayakkabısını koysaydık survivor a yine türbüşonu geçerdi emre ne kadar lanet şeymişki yıldız teyzeyi bile kuruttu uğursuz baykuş :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
forumda bu kadar sevilen bir sanatçının yarışmada elenmesi @xemrexxx tosbağasının beceriksizliğini gözler önüne seriyor :) yani yıldız teyzenin ayakkabısını koysaydık survivor a yine türbüşonu geçerdi emre ne kadar lanet şeymişki yıldız teyzeyi bile kuruttu uğursuz baykuş :)
hhh aaa gerçekten ayoll madem forumda bukadar seviliyormus @xemrexxx tam 3 kere yıldızı seçti neden 1 defa bile şmpiyon yapmadılar ayoll emre yaarıştırıyor diye gaaliba :A :A :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

hhh aaa gerçekten ayoll madem forumda bukadar seviliyormus @xemrexxx tam 3 kere yıldızı seçti neden 1 defa bile şmpiyon yapmadılar ayoll emre yaarıştırıyor diye gaaliba :A :A :A
Ozamanlar juride ben yoktum :A yoksa kazanırdı :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,149
Puanı
1,061
la bu destere niye kazandık mesajına harika demiş rihannanın memeleri görünce yıldızı satmıştı totoş yarışmada düşük vermişti.ss

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
olsanda farketmezdi:) @xemrexxx o kadar iticiki ikinci hafta yıldız teyzeye puanın sıfıra düşerdi :)

la bu destere niye kazandık mesajına harika demiş rihannanın memeleri görünce yıldızı satmıştı totoş yarışmada düşük vermişti.ss
türkiye şartlarında yıldız teyze iş yapar ama rihannayla daha dünyada yarışacak kapasitede kimse yok :) o yüzden dışlamam normal bir durum :)

aslında yılzdız teyzenin bir çok şarkısı gerçekten güzel ama bir yarışmayı baştan sona götürmesi için en az 15 şarkısı bu değerde olmalı çünkü şarkısı kötü olunca tipiyle durumu kurtaramıyor :) oysa rihanna veya arianada şarkı kötü çıksa bile kendileri yetiyor haftayı atlatmaya :) en azından benim açımdan öyle :)