Zirve Artık Siyah-Beyaz: 1-4

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,153
Puanı
1,061
Alanya'nın penaltısı ilk anda doğru gibi geldi bana.. belki ben gibi hakem de yanılmıştır.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Alanya'nın penaltısı ilk anda doğru gibi geldi bana.. belki ben gibi hakem de yanılmıştır.
Pozisyonun tartışılacak hiçbir tarafı yok. Geçen hafta Osmanlıspor maçında net penaltımız verilmedi ama onun görülmemesini anlarım. Bu pozisyonda hem orta hakemin hem de yan hakemin önü açık.

Bunu görmeyen hakem art niyetlidir. Sarı kartı olan Alanyalı oyuncu Gökhan'a arkadan tekme atıyor ona da kart çıkarmadı.

Bu işte bir iş var, hakemler ligi total olarak sabote ediyor. Acayip işler dönüyor.

Bunu Besiktaş özelinde de söylemiyorum. Ayrıcalık isteyen şerefsizdir.

proxy.jpg

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bugün Beşiktaş 4 gol atıp, harika bir oyunla maçı kazandı ancak yine, yeniden hakem hatalarını konuşuyoruz. Bizim maçımızı da sabote ettiler. Fenerbahçe'nin maçında da hatalı bir penaltı verildi.

Artık takımların ve oyuncuların performansları yerine hakemleri konuşur olduk. İstisnasız her maçta hakemler ön planda. Her hafta, her hafta... Bu kadar olmaz, olmamalı.

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Fabrii iki kere doğru zamanda kalesinden açıldı. İlkinde hakem saçma bir penaltı verdi ikincisinde de Fabri'nin kaşı yarılıyordu nerdeyse bir şey vermedi hakem. Nereden buluyorlar böyle tecrübesiz hakemleri. Ligte bu sezon en çok maç yöneten hakem ama işte kaldıramıyor. Versene daha tecrübeli hakem.
Hakem konusu bir yana ciddi forvet sorunumuz var. Cenk gol attı ama yine çok pasifti zaten ssonradan çıktı. Talisca da etkinliğini kaybetti bu kez. Başkan bir sürpriz yapıp iyi bir forvet getirse ne kadar güzel olur :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Fabrii iki kere doğru zamanda kalesinden açıldı. İlkinde hakem saçma bir penaltı verdi ikincisinde de Fabri'nin kaşı yarılıyordu nerdeyse bir şey vermedi hakem. Nereden buluyorlar böyle tecrübesiz hakemleri. Ligte bu sezon en çok maç yöneten hakem ama işte kaldıramıyor. Versene daha tecrübeli hakem.
Hakem konusu bir yana ciddi forvet sorunumuz var. Cenk gol attı ama yine çok pasifti zaten ssonradan çıktı. Talisca da etkinliğini kaybetti bu kez. Başkan bir sürpriz yapıp iyi bir forvet getirse ne kadar güzel olur :)
Cenk iyi başlamıştı maça, şık bir gole de imza attı. Oyundan da ilk yarı bel spazmı geçirdiği için, yani sakatlığından dolayı alındı. Pivot bir santrafora ihtiyaç var tabi ki, bunda hemfikiriz.

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Cenk iyi başlamıştı maça, şık bir gole de imza attı. Oyundan da ilk yarı bel spazmı geçirdiği için, yani sakatlığından dolayı alındı. Pivot bir santrafora ihtiyaç var tabi ki, bunda hemfikiriz.
Sakatlanarak çıktığını biliyorum. Ama bence yine etkisizdi. Sadece gol vuruşu çok iyiydi.Gerçekten güzel bir kafa. Cenk ile olmayacak bunu her gol attığı maçta sonra tekrar söylüyorum.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Sakatlanarak çıktığını biliyorum. Ama bence yine etkisizdi. Sadece gol vuruşu çok iyiydi.Gerçekten güzel bir kafa. Cenk ile olmayacak bunu her gol attığı maçta sonra tekrar söylüyorum.
Top tutamıyor ilerde en büyük eksikliği bu. Yoksa bitiriciliği fena değil. Şimdi de ikinci Eneramo vakası Demba Ba'yı alıyoruz, rezalet.