Yıldızlar Yarışıyor 6.Sezon | 2.Hafta

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
ne hayırlısı en son yolladığım oyu başta açıklarsan isyan çıkar ya da başta bile yollasam oyumu benim oyu sonda açıklaman lazım assolistlik kariyerimi çizikdiremem bu saatten sonra :) hem ağanın fokunun üstüne fok olmaz son fok benim olmalı :)
o sahneyle geleyimmi :A :F

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,850
Puanı
1,060
Oylarımı gönderdim herkese başarılar diliyorum ;)

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yarın kullnıcam oylarımı hep juriler beni bekletti biraz bende sunucuyu bekleteyim o zevki bende yaşayayım ayoll :Z:Z:Z

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
galiba listemde foter leriyle(şapka) ilgili videolari vardı :D
aslında sahne sıkıntısını en az yaşayacak yarışmacısın :) şener şenin her filminde rahat 10 sahne bulursun işin zor kısmı çoklar arasında seçim yapmak :)

Yarın kullnıcam oylarımı hep juriler beni bekletti biraz bende sunucuyu bekleteyim o zevki bende yaşayayım ayoll :Z:Z:Z
oğlanları sona atmayı unutma :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
aslında sahne sıkıntısını en az yaşayacak yarışmacısın :) şener şenin her filminde rahat 10 sahne bulursun işin zor kısmı çoklar arasında seçim yapmak :)

oğlanları sona atmayı unutma :)
aynen öyle. bu haftaki sinemadan 1 tane daha sahnem var aslan meselesi. bide sefil bilomuydu ne o sinemadan hamam sahnesi var onu kesin kullaniyorum belki haftaya ve cicek abbasdaki atışma sahnesinden çok emin değilim ve
davarodan baya sahne sectim ve geri kalanida hababamdan gelir :D sahneler tamam yani

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
aynen öyle. bu haftaki sinemadan 1 tane daha sahnem var aslan meselesi. bide sefil bilomuydu ne o sinemadan hamam sahnesi var onu kesin kullaniyorum belki haftaya ve cicek abbasdaki atışma sahnesinden çok emin değilim ve
davarodan baya sahne sectim ve geri kalanida hababamdan gelir :D sahneler tamam yani
tosun paşadan kibar feyzodan davarodan sahneler bekliyoruz :) davaroda bir hortum olayı vardı mesela :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
tosun paşadan kibar feyzodan davarodan sahneler bekliyoruz :) davaroda bir hortum olayı vardı mesela :)
onu düşündüm aslında ama sahnede recap belirtince büyüsü kaçar.
tosundan yok sahne. kibarda tek foter vardi galiba. davarodan baya var :A
sırf davaro ve hababam işi götürür zaten.
hani sen bana öneride bulunmayacaktın? iyi zamanına denk geldik :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
onu düşündüm aslında ama sahnede recap belirtince büyüsü kaçar.
tosundan yok sahne. kibarda tek foter vardi galiba. davarodan baya var :A
sırf davaro ve hababam işi götürür zaten.
hani sen bana öneride bulunmayacaktın? iyi zamanına denk geldik :A
tosun paşadanda çok güzel sahneelr vardı aslında :) ben önermeye önermeyecektimde laf lafı açınca kendimi zaptedemedim öyle dalmışım ama bir daha olmaz :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Forumumuzun neşe kaynağı, herkese verecek bir cevabı olan harika insan sevgili sunucumuz @denizz19 teknik bazı aksakliktan dolayı bu hatirlatma görevini bana verdi. Oylamayı unutmayalım (yollayanlar bir beğeni ile geri gidebilirler :A)
@destere @MasacRE- @Doğu @MEnes
@Bully @sokak sanati @vadikızı@mrt-06 @turkuazz@Ice_Cool_23 @Billy Kane @MayısKralı@xemrexxx @Çiğdem-@Maskeli Fedai@batuhankaralar @eskici@Harunnn60@tolgab @Mr.At @yader@Aserat @ozmoturk@Forumdash @Felon@soo @FaJi @Ahmad@dreamy @efe UYSAL@cookies @RüzgarGülü ve diğerleri

@turkuazz @MayısKralı @Çiğdem- @batuhankaralar @eskici @tolgab @EFE UYSAL oylariniz beklenmekte :D