9 - 15 Ocak 2017 Haftanın En Çok Güldüren Mesajları

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Woaw resmen listeye ambargo koymuşum.
burdaki ödülümü sıvacı ekibine armağan ediyorum. Sizler sayesinde listeye defalarca giriş yapılmış
@destere @MEnes @Doğu @MasacRE-

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Woaw resmen listeye ambargo koymuşum.
burdaki ödülümü sıvacı ekibine armağan ediyorum. Sizler sayesinde listeye defalarca giriş yapılmış
@destere @MEnes @Doğu @MasacRE-

bana armağan etsen yeterliydi :) diğer sıvacılara değer verdiğim doğrudur ama armağana ortak edecek kadarda değerli olduklarını sanmıyorum :) neyse laf aramızda kalsın yinede:)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
bana armağan etsen yeterliydi :) diğer sıvacılara değer verdiğim doğrudur ama armağana ortak edecek kadarda değerli olduklarını sanmıyorum :) neyse laf aramızda kalsın yinede:)
farkindaysan ilk seni etiketkedim
ben sahnedede ilk sana ve sonra sivaci ekibine yer vermistim.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
ilk olsamda benden sonra gelen isimlere tahammüle tmem mümkün değil :)
Sen bu ara çok gözüme çarpıyorsun yoldaş, uzaktan takip ediyorum senden rahatsızım söyleyeyim. :A Senin köprülerin için o kadar çaba gösterdik zamanında hemen bizi arka plana atmalar falan şık değil bunlar. :A

Bu arada @dosimosi sıva grubunda kimse birbirinden ayrılmaz hepimiz eşit değere ve haklara sahip yoldaşlarız. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Sen bu ara çok gözüme çarpıyorsun yoldaş, uzaktan takip ediyorum senden rahatsızım söyleyeyim. :A Senin köprülerin için o kadar çaba gösterdik zamanında hemen bizi arka plana atmalar falan şık değil bunlar. :A

Bu arada @dosimosi sıva grubunda kimse birbirinden ayrılmaz hepimiz eşit değere ve haklara sahip yoldaşlarız. :A
Söylemleriniz hic bunu göstermiyor ama :A sizin araniza katilmam cok yakin.
Gökhan aradan cikinca artik sizinleyim.
@destere ile ayni fikirdeyiz bazi konularda :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Söylemleriniz hic bunu göstermiyor ama :A sizin araniza katilmam cok yakin.
Gökhan aradan cikinca artik sizinleyim.
@destere ile ayni fikirdeyiz bazi konularda :A
Benim yoldaşlarımın eşitliğine zıt bir söylemim olmamıştır olmayacaktır. :A Başka söyleyen varsa o da geyik amaçlı söylemiştir. İçerden biri olsan hepimizin eşit olduğunu bilirdin. :A

Sıva grubunun bir parçası olmak için o ruha ve kafa yapısına sahip olman gerek. :A Buna karar vermek bize düşen bir görev, yani ha diyince gruba giremezsin, bu sadece @destere nin elinde olan bir şey de değil. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Benim yoldaşlarımın eşitliğine zıt bir söylemim olmamıştır olmayacaktır. :A Başka söyleyen varsa o da geyik amaçlı söylemiştir. İçerden biri olsan hepimizin eşit olduğunu bilirdin. :A

Sıva grubunun bir parçası olmak için o ruha ve kafa yapısına sahip olman gerek. :A Buna karar vermek bize düşen bir görev, yani ha diyince gruba giremezsin, bu sadece @destere nin elinde olan bir şey de değil. :A
@MasacRE- haric hepinizle hukukum var ama benim derdim illa icinize katilmak degil aslinda sdece Senerime iyi davranin ve Sener haric sevmediginiz yarismacilarin ayagini kaydirmaya bende yardim ederim. yeterki citlatin. ben haric kim olursa olsun sizinleyim @denizz19 in yarismacisi haric diger hepsini harcarim :A :F

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@MasacRE- haric hepinizle hukukum var ama benim derdim illa icinize katilmak degil aslinda sdece Senerime iyi davranin ve Sener haric sevmediginiz yarismacilarin ayagini kaydirmaya bende yardim ederim. yeterki citlatin. ben haric kim olursa olsun sizinleyim @denizz19 in yarismacisi haric diger hepsini harcarim :A :F
Demek kaos istiyorsun. Bunun oluşması için elimizden geleni yapacağımızdan şüphen olmasın. :A Yarışmacıları incelemedim ama zamanı gelince gereken müdahaleleri yaparız. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Kardo biz bu destereye hiç güvenemeyeceğiz galiba. Baksana sürekli bizi satıyor adam nasıl olacak bu iş böyle :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
ve sevgili arkadasim @Bully gözlük sezonunu açmıştır :A
bu gidişle daha çok takarsın :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Kardo biz bu destereye hiç güvenemeyeceğiz galiba. Baksana sürekli bizi satıyor adam nasıl olacak bu iş böyle :A
Evet kardo bu benim de dikkatimi çekmekte, bu konu hakkında biraz düşünmemiz gerekiyor. :A Bizi ona güvenebileceğimize ikna etmeli, adalet önünde hesap vereceksin @destere gel buraya. :A @Doğu sen de gel kardo mahkeme var. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Sıvacı tayfa Sarp Akkaya gibi kaliteli bir isme kayıtsız kalamayacaktır dimi @MEnes @MasacRE- :A Tefo bu boru mu :A
La Sarp Akkaya gerçek has oyunculardandır tabi ki de kayıtsız kalmayız. :A Sen herhangi bir Ezel sahnesiyle gel yeter zaten. Suskunlar da keza öyle. Efsane oyunculuk yaptığı sahneleri var adamın. :A