Dünyanın 5 'ten Büyük Olmaması

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,080
Puanı
1,061
Bizzat Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yiğit Bulut ve bakanların oturduğu masadan çıkan sonuç. Birleşmiş Milletler Genel Kurulu'nda ''dünyanın 5 'ten büyük olduğunı'' söylediği günlerde New York'ta ''dünyayı 5 ülkeye muhtaç bırakanlarla'' buluştuğu o masada yer alan kişiler:

EMEA Citi İcra Başkanı James C. Cowles,
Lazard CEO'su Ken Jacobs,
Blackstone Başkanı Hamilton E. Jones,
Warburg Pincus CEO'su Chip Kaye,
Kissinger Associates'i temsilen Henry Kissinger,
WL Ross and Co. Başkanı Wilbur Ross,
BM Personeli Emeklilik Fonu Başkanı Carol Boykin,

ve de en önemlisi Napolyon Savaşları'nan bu yana Osmanlı ve Türklere karşı her türlü savaşı finanse eden Rotschild ailesinden James Rotschild.

Erdoğan ayrıca dünyada siyonizmi savunan örgütlerin liderleriyle de görüştü:

Uluslararası Siyonist Kadın Örgütü Yönetim Kurulu Başkanı Evelyn Sommer,
Yahudi Ulusal Güvenlik Meselesi Enstitüsü Başkanı Michael Makovsky
Avrasya Yahudilerini Destekleme Ulusal Koalisyonu Yönetim Kurulu Başkanı Daniel Rubin.
2016092313122519_7f27596132734ae05557d38c61790803.jpg

@Çiğdem- @Yiğitt @cookies @vadikızı @Forumdash @Tolstoyevski @Harunnn60 @eskici @Maskeli Fedai

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Adamlar 300yildir var öyle ya da böyle ayrica brraber yürüdüğü fetöyu taniyamayanlar bunlari hiç taniyamaz:)))
Kardeş artık bırak bu muhalefet ayaklarını biraz nesnel ol. Adamların girmediği ortam yoktu. Kimi kandırmadılar? Hangi alanlarda Fetöcü yoktu ki? Öğrenmişsin kandırıldılar sözünü her gün, her dakika, her saniye onu kullan artık biraz daha yaratıcı ol. Hani itiraz etsek öyle bir şey yok kandırılmadı desek amenna ama kabul ettiğimiz halde sen devamlı papağan gibi KANDIRILDINIZ diyorsun biraz kendini geliştir. Dünya 1 görüşten büyüktür [emoji6]

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,080
Puanı
1,061
Kardeş artık bırak bu muhalefet ayaklarını biraz nesnel ol. Adamların girmediği ortam yoktu. Kimi kandırmadılar? Hangi alanlarda Fetöcü yoktu ki? Öğrenmişsin kandırıldılar sözünü her gün, her dakika, her saniye onu kullan artık biraz daha yaratıcı ol. Hani itiraz etsek öyle bir şey yok kandırılmadı desek amenna ama kabul ettiğimiz halde sen devamlı papağan gibi KANDIRILDINIZ diyorsun biraz kendini geliştir. Dünya 1 görüşten büyüktür [emoji6]
Ben ortakligu kandirilmak olarak nitelemiyorum neyse üst akilla görüşmüş tayyip amca inşallah akil almamistir:)))

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Ben ortakligu kandirilmak olarak nitelemiyorum neyse üst akilla görüşmüş tayyip amca inşallah akil almamistir:)))
Bunada eyvallah dedik başka neyin kaldı li savunacak. Zamanında Stv dizilerinden Kollamayı izlediysen Fetö, Erdoğan'ı övüyordu hatta balyoz ve ergenekon bizzat anlatıldı. Ki oradaki olay günümüzde tersi çıktı orada kahraman diye gösterilen Fetöcüler (Zekeriya Öz orada Zeki Yahya bey rolünde iyi bir savcı olarak tanıtıldı oynayan kişinin dış görünüşüde tıpa tıp Zekeriya Öz bulursam fotosunu atarım) günümüzde darbeci çıktı.

Demek istediğim onlarda Erdoğan'ı övüyorlarda bunlar tek taraflı değildi.