Yeme-İçme Kızılay Doğal Maden Suyu

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Açık ara en iyi maden suyudur. Meyvelileri dışında maden sularından nefret eden benim bile neredeyse hoşuma gitmektedir.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Beypazarı Maden Suyu içmeyen bunu güzel bulmuş vay be :)

En iyisi Beypazarı'dır, onun dışındakiler beş para etmez bana göre.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Beypazarı Maden Suyu içmeyen bunu güzel bulmuş vay be :)

En iyisi Beypazarı'dır, onun dışındakiler beş para etmez bana göre.
Açık ara en iyi maden suyudur. Meyvelileri dışında maden sularından nefret eden benim bile neredeyse hoşuma gitmektedir.
@OzaN kızılay maden suyu en kötüsü olabilir bence :A :A :A

aa bak beypazarı gerçekten kaliteli @Yiğitt ama maden suyu denildiğinde akla İnişdibi gelir tabikide o bir efsane :Z:Z:Z

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

aa bak beypazarı gerçekten kaliteli @Yiğitt ama maden suyu denildiğinde akla İnişdibi gelir tabikide o bir efsane :Z:Z:Z
Valla 10 çeşit içmişimdir belki ama tek idare eder tadı olan Kızılay, diğerleri berbat. :D Beypazarı da içtim diye hatırlıyorum, İnişdibi'ni duymadım sizin yörenin mi? :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Bizim Ankarada Beypazari dışında pek bulamazsın maden suyu. Varsa o da Kızılcahamamdir. Ikisi de Ankara ilcesinin maden suyu. :A

O dediğin ismi ilk kez duyuyorum. :(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Valla 10 çeşit içmişimdir belki ama tek idare eder tadı olan Kızılay, diğerleri berbat. :D Beypazarı da içtim diye hatırlıyorum, İnişdibi'ni duymadım sizin yörenin mi? :A
Bizim Ankarada Beypazari dışında pek bulamazsın maden suyu. Varsa o da Kızılcahamamdir. Ikisi de Ankara ilcesinin maden suyu. :A

O dediğin ismi ilk kez duyuyorum. :(
aaa herkesin ilinde kendine özel maden suyu satılıyor galiba bizim karadenizde inişdibi dışında yoktur nerdeyse tavsiyede ederim 1 numara bence :A :A :A
51500019.jpg