Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Haftaya Yine Yayınlanmayacak!

Billy Kane

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Billy Kane yeni bir haber konusu açtı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Haftaya Yine Yayınlanmayacak!

Atv'nin reyting kaybeden dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, önümüzde ki hafta için yine üzücü bir haber geldi.

Rakiplerinin atağa kalkmasıyla zirveden kopan yapım önümüzde ki hafta salı akşamı Gençlerbirliği - Beşiktaş çeyrek final rövanş maçı nedeniyle yayınlanmayarak meydanı yine rakiplerine bırakacak.
Orijinal formatta oku

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Atv kendi elleriyle birinciliği diğer yapımlara vermeye başladı. Yayınladığı maç dizinin bir bölümü kadar alamıyor, üstelik ara verdiği için izleyiciyi de kaybediyor.

UTC +13 ve TOTAL'de +9, Kadın'da çok rahat TOTAL'de +10 görecektir. :Z

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
UTC'ye yarar gerçi normal zamanda da 12 alıyoruz ama ekstra katkıdan zarar gelmez. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Atv'yi gerçekten anlamıyorum. Ziraat Türkiye Kupası maçının, EDHO'dan daha fazla reyting alacağına gerçekten inandılar mı acaba? Cidden şaşırtıcı ve bir o kadar saçma bir karar. Ayrıca EDHO'nun yayınlanmaması UTC'den çok Kadın'a yarar bence.

Artık sezon sonu erken final haberini alırız :Z

Dizi sezon sonu final yaparsa, erken final yapmış olmuyor ki.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Atv kendi elleriyle birinciliği diğer yapımlara vermeye başladı. Yayınladığı maç dizinin bir bölümü kadar alamıyor, üstelik ara verdiği için izleyiciyi de kaybediyor.

UTC +13 ve TOTAL'de +9, Kadın'da çok rahat TOTAL'de +10 görecektir. :Z
Malesef harika attım :confused:

Geçen hafta çöktük bunun üstüne yayın yapmamak , bir bakıma pes etmişler ecünnüler şimdi iyice sazı eline alır . Diğer haftayada bırakmaz :A @xemrexxx @Forumdash @Harunnn60 @sokak sanati

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Malesef harika attım :confused:

Geçen hafta çöktük bunun üstüne yayın yapmamak , bir bakıma pes etmişler ecünnüler şimdi iyice sazı eline alır . Diğer haftayada bırakmaz :A @xemrexxx @Forumdash @Harunnn60 @sokak sanati

UTC en büyük kozunu geçen hafta kullandı, o yüzden bu hafta ara vermemiz en çok Kadın'a yarayacaktır. :A Aradan sonra sağlam bir bölümle kaldığımız yerden devam ederiz merak etme. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Biz düştükten sonra hep sağlam geri dönüşler yaptık. iddialı bir oyuncu transferi yapıp, heyecanlı bir fragmanla kaldığımız yerden devam ederiz. :A
Yine sağlam dönerdi ama çöktükten sonra hiç ara verdiğimizi hatırlamıyorum zamanlama çok kötü :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Yine sağlam dönerdi ama çöktükten sonra hiç ara verdiğimizi hatırlamıyorum zamanlama çok kötü :A

Zamanlama konusunda haklısın, Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi maçları bile çok iyi reytingler alamazken Ziraat Türkiye Kupası maçından nasıl reyting beklemiş Atv anlamadım. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Zamanlama konusunda haklısın, Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi maçları bile çok iyi reytingler alamazken Ziraat Türkiye Kupası maçından nasıl reyting beklemiş Atv anlamadım. :A
Gerçi başka kanalda olsa biz yine Beşiktaş izlerdik ama başkaları Eşkiya ya bakardı illaki :A

Lig tv veriyordu hani maçları :A

kerim yavuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
179
Puanı
144
Ya bence 20 Şubat’ta yayınlanmaması gerekir. (Bayern Maçı dolayısıyla.) Gençlerbirliği maçında kanalın alabileceği reyting max. 6-6,50 dolaylarında olur. Kanal kendi ayağına kurşun sıkıyor. Dizinin reytingleri de git gide düşecektir.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Gerçi başka kanalda olsa biz yine Beşiktaş izlerdik ama başkaları Eşkiya ya bakardı illaki :A

Lig tv veriyordu hani maçları :A

Bu farklı, Lig TV normal lig maçlarını veriyor. Bu Ziraat Türkiye Kupası maçı, ligden bağımsız ayrı bir turnuva. :A Bu maçları Atv yayınlıyor. :A