Poyraz Karayel 3. Sezon Fragmanı

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Yönetmen çok karışık bir plan çekmiş, umarım Çağrı Vila Lostuvalı'nın eksikliğini hissetmeyiz :(

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
"Allah der ki; kimi benden çok seversen onu senden alırım. Ve ekler; 'onsuz yaşayamam' deme, seni onsuz da yaşatırım...

Ve mevsim geçer, gölge veren ağaçların dalları kırılır. Sabır taşar, canından saydığın yar bile bir gün el olur; aklın şaşar...

Dostun düşmana dönüşür, düşman kalkar dostun olur. Öyle garip bir dünya, olmaz dediğin ne varsa olur. Düşmem dersin düşersin, şaşmam dersin şaşarsın...

En garibi de budur ya. Öldüm der durur, yine de yaşarsın..."

Mevlana Celaleddin Rumi

@Bully @xemrexxx @-potterhead- @Tzira @MasacRE- @batuhankaralar @WesTxCoasT

Son düzenleme:

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Sonunda yeni sezonun Ekim ayında başlayacağını açıkladılar. Keşke önümüzdeki hafta başlasaydı ama yetişmedi demek ki.

Fragman çok iyi duruyor, Bahri Baba diziye eskisi gibi yeniden ağırlığını koyacak belli ki ilk sezonda olduğu gibi. :)

Yeni sezon heyecanlı olacak gibi duruyor. Umarım ilk sezonda ki tadı alırız yeniden.

Bu arada Burçin Terzioğlu... :hearteyes:

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Fragman çok iyi olmuş, umarım düşman ya da düşmanlar da sağlam olur da güzel bir sezon izleriz. :D

Poyraz tabii ki ölmedi bakalım nasıl bağlayacaklar o işi :D

Tzira

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
Yabancıların deyimiyle 3 fragman içindeki en "accurate" fragman. En azından sezon finalinden 2 yıl geçmiş olacağını biliyoruz, bu durumda karakterlerin gelişimi hakkında fragman az da olsa fikir vermiş. Bu arada stok bölüm yetiştirmek için Ekim'de başlatıyor olsalar gerek, ama yine de bu durum dizinin aleyhine olabilir.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,433
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

Tzira

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
Yeni takviyeler iyi gözüküyor, İlker Aksum'u böyle bir rolde beklemiyordum gerçi. :D Funda Eryiğit epey güzel gözüküyor, İlker Kaleli ise en azından ilk bölüm karşımıza çıkmayacak sanki.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
İlker Aksum'un rolü herkes gibi benide şaşırttı.

Funda Eryiğit çok hoş gözüküyor. Diziye yakışacak bir karakter gibi.

Diziye gelecek olursak; Fragman yine çok iyi gözüküyor. Bölüm akıcı olacak belli. İlker Kaleli'yi sezonun ilk bölümünde göremeyeceğiz gibi. Gizemini koruyacaklar sanırım. :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Fragman harika olmuş, bomba gibi geliyoruz. :A İki İlker Ayşegül için kapışacak demek, bakalım neler olacak. :A

Poyraz'ın gizemini koruması iyi, reytinglerimize olumlu etkisi olacaktır bu durumun. :D

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Ya bu semra anneanne nedne olmadı acaba? kadınla o kadar belgrad ormanında karşılastık demekki olmamış :(
Ayda Aksel baya iyi ,İlker Aksum çok iyi muhteşem transferler ,bu sezon çok ümitsizdim ancak benim hala umudum var :)