Dosi’nin Forumdaki 8. Yaş Günü 🌺 🍒

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,180
Puanı
1,060

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,180
Puanı
1,060
Neyse, çay koyuyorum. İçeriz di mi? :pala:
Demekki iyi birisin :A
4C0BF037-5D2C-482A-BAF3-AA31B6A88495.jpeg

• Beğendim
Reactions: Mr.At

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
Survivor konusunda tanışmıştık :A benim için Her daim değerli,forumda birçok konularını okuduğum,diyaloglarını başarılı bulduğum.. Şimdilerde fazla foruma bakamasamda bu konuya denk gelip okumak mutlu etti... Huzurlu, mutlu nice 8.yıllara diliyorum.. Bu kez fazla hediye yollayamasam da az ama öz bir hediye yollayayım. Seninde çok sevdiğin bir eser..
Tekrardan mutlu nice 8. yıllara diliyorum 🤗🤗🤗 @Dosi

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,180
Puanı
1,060
Survivor konusunda tanışmıştık :A benim için Her daim değerli,forumda birçok konularını okuduğum,diyaloglarını başarılı bulduğum.. Şimdilerde fazla foruma bakamasamda bu konuya denk gelip okumak mutlu etti... Huzurlu, mutlu nice 8.yıllara diliyorum.. Bu kez fazla hediye yollayamasam da az ama öz bir hediye yollayayım. Seninde çok sevdiğin bir eser..
Tekrardan mutlu nice 8. yıllara diliyorum 🤗🤗🤗 @Dosi

Bak nasıl tanıştığımızı hatırlamıyorum. Demek senlede Survivor nedeni ile tanışmıştık.

Güzel sözlerin için teşekkür ederim:bhr:
Birazdan mutfakta iş yapacağım, bu şarkı dahil hediye edinen şarkıları dinlerim.
Daha fazla aktif olmaya çalış. Hep birlikte nice yıllara inşallah :Z
GRATTIS, LYCKA TILL

BJÄST (Umarım gerçektende Arı Maya demektir)

200.gif
O kelime almancaymış :A en iyi gibi bir anlamı var.
Biet Maya bizdeki ismi. Bi arı demek :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,180
Puanı
1,060
Son zamanlarda bolca dinlediğim sanatçıdan kaliteli bir şarkı ile geliyorum sana...

bugün dinleme fırsatım oldu :A
Çok güzel bir şarkıymış. İlk kez dinledim. Melike Şahin’in güzel sesini iyi ön plana çıkaran bir şarkı olmuş. Müziğinde oldukça hoş.
Yeniden teşekkürler :bhr:
Forumdaki 8.yaşın kutlu olsun, nice güzel senelere. :Z

İçimden bu şarkıyı hediye edesim geldi, günün neşeli geçsin. :A

Çok güzel hava olmasada güneşli, ve camdan bakınca sıcak bir görüntüye sahip bir havada açmış oldum :A (yerlerde kar birikintisi çok)
Şarkı hakim olduğum bir şarkı değilmiş. Nakarat kısmı biraz tanıdım sadece. Müziği, ritmi keyif veriyor :A dediğin gibi güzel havalarda iyi gidecek bir şarkı.
Bilmediğim bir şarkı ile gelmen güzel oldu. Teşekkürler :bhr:
------

Emrah ve onun siz kılıklı partneri seren in ilk dizisini hediye ediyorum:X

bu nasıl video be, başında Ferhat Göçer şarkısı varmış hemen diziye geçilmiş :A belki jenerik vardır şarkıya bakarım dedim koşuşturma sahnesi varmış. Başka bir dizi ile gelsen daha iyi olurdu :A hayal kırıklığı oldu :/

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
bugün dinleme fırsatım oldu :A
Çok güzel bir şarkıymış. İlk kez dinledim. Melike Şahin’in güzel sesini iyi ön plana çıkaran bir şarkı olmuş. Müziğinde oldukça hoş.
Yeniden teşekkürler :bhr:

Çok güzel hava olmasada güneşli, ve camdan bakınca sıcak bir görüntüye sahip bir havada açmış oldum :A (yerlerde kar birikintisi çok)
Şarkı hakim olduğum bir şarkı değilmiş. Nakarat kısmı biraz tanıdım sadece. Müziği, ritmi keyif veriyor :A dediğin gibi güzel havalarda iyi gidecek bir şarkı.
Bilmediğim bir şarkı ile gelmen güzel oldu. Teşekkürler :bhr:
------

bu nasıl video be, başında Ferhat Göçer şarkısı varmış hemen diziye geçilmiş :A belki jenerik vardır şarkıya bakarım dedim koşuşturma sahnesi varmış. Başka bir dizi ile gelsen daha iyi olurdu :A hayal kırıklığı oldu :/
Her hafta arabada muhakkak ayrı ayrı günlerde dinlediğim bir şarkı... Melike Şahin de gerçektne sesi bir başka... Kendini dinletiyor bir şekilde... Kaliteli sanatın her zaman hastasıyız be...

Rica ederim Zey ne demek...

• Harika

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@Dosi hanım 8. yılınız kutlu olsun. Bu 8 yılda foruma çok büyük değer kattın ve katmaya da devam ediyorsun. Birlikte nice seneler geçirmemizi dilerim. Ben de Aleyna babayı hediye edeyim sana, çok sevdiğin Bergen eşliğinde. Konuda da geçmiş en sevdiğin şarkı diye. Bir turda Aleyna babadan dinlersin artık :A

Bir tane de şöyle duygusal bir yabancı şarkı atalım. Sen daha sert, hareketli şarkıları pek sevmezsin. O yüzden bu uygundur senin için diye düşünüyorum :A

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,180
Puanı
1,060
@Dosi hanım 8. yılınız kutlu olsun. Bu 8 yılda foruma çok büyük değer kattın ve katmaya da devam ediyorsun. Birlikte nice seneler geçirmemizi dilerim. Ben de Aleyna babayı hediye edeyim sana, çok sevdiğin Bergen eşliğinde. Konuda da geçmiş en sevdiğin şarkı diye. Bir turda Aleyna babadan dinlersin artık :A

Bir tane de şöyle duygusal bir yabancı şarkı atalım. Sen daha sert, hareketli şarkıları pek sevmezsin. O yüzden bu uygundur senin için diye düşünüyorum :A

Teşekkür ederim Utku bey, inşallah hep birlikte :bhr:
İkinci şarkıdaki yorumun güldürdü, şarkı güzelmiş evet ama klip tam sizlik :A kendin için attın herhalde :A

Aleyna babanın yorumunuda çok severim. İsabetli bir hediye :Z

• Harika
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Teşekkür ederim Utku bey, inşallah hep birlikte :bhr:
İkinci şarkıdaki yorumun güldürdü, şarkı güzelmiş evet ama klip tam sizlik :A kendin için attın herhalde :A

Aleyna babanın yorumunuda çok severim. İsabetli bir hediye :Z
Yok bir tane sevdiğin şarkı attım zaten, bir tane de senin için keşif olsun diye kendi sevdiğim bir parçayı paylaştım. Klip konusunda uyarabilirdim ama evet :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,180
Puanı
1,060
Yok bir tane sevdiğin şarkı attım zaten, bir tane de senin için keşif olsun diye kendi sevdiğim bir parçayı paylaştım. Klip konusunda uyarabilirdim ama evet :A
Beğendim o şarkıyıda o konuda sıkıntı yok:A müziğin kendisi fazla romantik, çok şaşırmamak gerekir :A Şuan klibe bakmadan açtım, arka plandan dinliyorum şarkıyı tekrardan :A
Yabancı şarkılarda slow daha fazla tercihim. Hareketli şarkılar çok sık radarıma takılmıyor.

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Beğendim o şarkıyıda o konuda sıkıntı yok:A müziğin kendisi fazla romantik, çok şaşırmamak gerekir :A Şuan klibe bakmadan açtım, arka plandan dinliyorum şarkıyı tekrardan :A
Yabancı şarkılarda slow daha fazla tercihim. Hareketli şarkılar çok sık radarıma takılmıyor.
Aynen aşk şarkısı zaten ya. Hareketli sevmezsin diye ben de böyle bir şey attım zaten, isabetli olmuş seçimim en azından :A

• Harika

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,130
Puanı
710
Ekli dosyayı görüntüle 120478

Üniversite öğrencisiyken üye olduğum bu forumda 8. Yıla girmiş bulunmaktayım. Güzel vakit geçirmemi sağlayan herkese teşekkür ederim. Güzel zamanların yanında kötü zamanlarımızda oldu ama her yaşanan olay bir tecrübedir.

Birlikte daha nice güzel günlere inşallah :bhr:

Umudunuzu asla yitirmeyin, belki de en iyisi henüz daha gerçekleşmemiştir.

iyi seneler arkadaşım

• Harika

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,699
Puanı
1,060
Dolu dolu bir 8 yıl, hala buralarda olmamızda 8 yıldır burada olmanızın payı büyük @Dosi Hanım. Hep birlikte nice mutlu, güzel ve eğleneceğimiz yıllara. 🥳

Ortağım için anlamlı hediyeler seçeyim dedim…

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,180
Puanı
1,060
Dolu dolu bir 8 yıl, hala buralarda olmamızda 8 yıldır burada olmanızın payı büyük @Dosi Hanım. Hep birlikte nice mutlu, güzel ve eğleneceğimiz yıllara. 🥳

Ortağım için anlamlı hediyeler seçeyim dedim…

Teşekkürler Sherlock Bey :bhr: hep birlikte nice güzel eğlenceli zamanlara inşallah :Z

Ezel’i izlediğim zamanlarda kendime ve sanata bol zaman ayırmıştım, kaliteli zamanlardı, özledim o zamanlarımı, ogünden sonra hayat fazlası ile dolu ve yoğun geçti:A

Zeynep Bastık’ı ilk dinlemeye başladığım zamanlarda bu şarkısı düzenli dinlememe vesile olmuştu. Şarkıyı açmadan kapağa bakarken bile anında mırıldanma mekanizması devreye gidiyor :A ikinci uzun molamda yeniden dinlerim.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,396
Puanı
710
Biraz geç oldu ama nice yıllara. Forumun renklerinden ve girdiğimde görmek istediğim kişilerdensin. Her zaman yardımcı anlaşmacı biri oldun. Güzel günler senin olsun :bhr:

Hediye olarak bu tatlı fotoyu bırakayım:)
-1296992705.jpg

• Harika