eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 10. Sezon 4. Hafta Sonuçları

Bu Haftaki Şarkılar Nasıldı?

• İyi

• Orta

• Kötü

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,014
Puanı
1,060
Heyecanı diri tutmak için. Eski oylama sistemini ben daha çok beğeniyorum ama. :A
------

Nerdesin Aşkım'ı aradan çıkar bendim. Küçük Bir Yol net daha iyi şarkı çünkü. :A @slhttnmtl
Bilmeyen mi var zaten. :A Normalde ilk başta planlama Hay Hay, Nerdesin Aşkım... diye gidiyordu ama sonradan Küçük Bir Yol'a çevrildi ben korktum sen tavsiye verdin (ve haklısın) bunu aradan çıkarıp kurtuldum. :A

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,802
Puanı
559
Nerdesin Aşkım'ı aradan çıkar bendim. Küçük Bir Yol net daha iyi şarkı çünkü. :A @slhttnmtl
Öyle bir şey dediğini hatırlamıyorum. Küçük Bir Yol ile yarışsaydı bile final puanı alacağını düşünmüyordum. Çok bir fark yok iki şarkı arasında. Nerdesin Aşkım kendi döneminde daha hit bir şarkıydı. :A

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,688
Puanı
1,060
  • Beğendim
Reactions: Turkuazz

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,014
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,688
Puanı
1,060
Herkese mesajları için teşekkür ederim. Bu yarışmada sanırım 4. sezonum ve her sezon aynı şeyi görmekten bıktım. :) Lütfen şu şarkıları dinleyerek oy verin. Arkadaşlarınıza değil. :)

Bundan sonra bende diğer jüriler gibi oy vereceğim. Şarkılarınızı bir kağıda yazıp masamın üstüne atarım. Masada kalanlar yüksek alır kalamayanlar düşük alır. :)

Hepinize iyi geceler. Sonuçta bu bir eğlence. Artık eskisi kadar kafama takmıyorum. Sadece adaletsizliğe gelemiyorum o kadar. :)
Yanlış anlama ama strateji hatası yaptığını düşünüyorum. İlk haftaki şarkını bu hafta kullanmış olsan elenmezdin. Sonuçta ilk 2 haftada 3. olup final puanı almıştın. :D

• Beğendim
Reactions: mesmeso

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,688
Puanı
1,060
Öyle bir şey dediğini hatırlamıyorum. Küçük Bir Yol ile yarışsaydı bile final puanı alacağını düşünmüyordum. Çok bir fark yok iki şarkı arasında. Nerdesin Aşkım kendi döneminde daha hit bir şarkıydı. :A
Foruma göre Küçük Bir Yol daha hit eminim bu hafta ilk 5'e girerdi. :A @slhttnmtl biliyor zaten, özelden danışmıştı bana. :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,688
Puanı
1,060

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,014
Puanı
1,060
Foruma göre Küçük Bir Yol daha hit eminim bu hafta ilk 5'e girerdi. :A @slhttnmtl biliyor zaten, özelden danışmıştı bana. :A
Nerdesin Aşkım phoebe'nin dediği gibi hit bir şarkıydı ama foruma pek hitap etmediğini düşündüm ve yokluktan almıştım aslında onu listeye. :A Yoksa phoebe burjuva'yı kullanma demese onu kullanıp bunu çıkarırdım. :A
------

Hay Hay'ı kullanacaksın yani? :A
------

Denk gelmedi napalım? :A
Hayır, sana attığım listede yoktu ya. :A

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,688
Puanı
1,060
Nerdesin Aşkım phoebe'nin dediği gibi hit bir şarkıydı ama foruma pek hitap etmediğini düşündüm ve yokluktan almıştım aslında onu listeye. :A Yoksa phoebe burjuva'yı kullanma demese onu kullanıp bunu çıkarırdım. :A
------

Hayır, sana attığım listede yoktu ya. :A
Hay Hay çok yeni bir şarkı. Bilemedim. :A @phoebebuffay

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,688
Puanı
1,060