Mustafa Uslu'dan 'Burak Özçivit'i Kızdıracak Açıklama!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
5c385bff0f25441504e6ee32

Yıldız Teknik Üniversitesi ödülleri dün gece sahiplerini buldu, Mustafa Uslu'nun açıklamaları geceye damga vurdu!

'En İyi Erkek Sinema Oyuncusu' ödülünü Burak Özçivit aldı. Yılın filmi ödülünün sahibi ise 'Müslüm' ve 'Ayla' filmlerinin yapımcısı Mustafa Uslu oldu. Mustafa Uslu, ''Yılın En İyi Sinema Oyuncusu' deyince gözüm Timuçin Esen'i aradı. Burak Özçivit aldı. Herhalde orada bir şey oldu. Bildiğim kadarıyla Burak Özçivit'in 2018 yılında filmi de yok ama önemli değil, o da arkadaşımız." açıklamasını yaptı.

İşte Mustafa Uslu'nun dün gece yaptığı o açıklama:
"Geçen sene ben burada 'Ayla' filmiyle ödül almıştım. Ödülü aldığımda demiştim ki, 'Önümüzdeki sene için bir film çekiyorum, adı Müslüm.' Ağzımdan daha Müslüm kelimesi çıkar çıkmaz salonda alkış tufanı kopmuştu. O beni çok umutlandırmıştı. siz alkışladığınız gün filmle ilgili hiçbir şey yoktu. Sadece senaryo vardı elimizde ve filmi çekerken çok zorlandığım anlar oldu. Yönetmen değişikliği yapmak zorunda kaldım. Çok sıkıntılı günler oldu. O günlerde bir tek yanımda Timuçin Esen vardı. 'Yılın En İyi Sinema Oyuncusu' deyince gözüm Timuçin Esen'i aradı. Burak Özçivit aldı. Herhalde orada bir şey oldu. Bildiğim kadarıyla Burak Özçivit'in 2018 yılında filmi de yok ama önemli değil, o da arkadaşımız."

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,536
Puanı
1,060
Hiçte kızdıracak bişey söylememiş adam :A

Burakdemirel96

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
12
Puanı
10
Burak film yapmisdi bildiyim kadariyla Kerem'le. Ilk ve son sacma ödül deyil Turkiyede, Haluk Bilginer olan kategorilerde genc oyuncular ödül aliyor o nolucak?

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,845
Puanı
1,060
Mustafa Bey Kerem Bursinle film yaptığını unutmuş sanırım Burağın oyunculuğu iyidir Timuçin Esen de Müslümde çok iyiymiş izleyenlere göre diyorum Jüri Burağı daha çok sevmiş demek ki:D