xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,149
Puanı
1,061
Hhaha Aaa işte @Forumdash ın hüneri :A :A :A Algıda @xemrexxx i geçti saçında tüy kalmamış utanmıyorda :A :A :A

Gelir @Forumdash da birazdan bakalım ortamı kurarırz :A
DwjSvuLW0AA3KpP.jpeg

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Hhaha Aaa işte @Forumdash ın hüneri :A :A :A Algıda @xemrexxx i geçti saçında tüy kalmamış utanmıyorda :A :A :A
Saç zaten bir tüydür, kıldır:A
Gelir @Forumdash da birazdan bakalım ortamı kurarırz :A
Geç geldim siz yoksunuz:A
Titansan yarındandan sonra izlemeye başlayalım evet @Forumdash @turkuazz Aaa alamancı @kerem de sen ikna et :A :A :A
Bi saat sonra filan ilk 2 bölümü izlicem:X @MasacRE- yi de etiketliyim:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1.Bölümü az önce izledim geceyede 2-3 izler yarından sonra devam ederiz @Harunnn60 beni bekliyordu :A

Başroldeki adam çok iyiydi bombacı arap kadın sahnesi çok güzeldi kadın vurulucak diye korktum çünkü sarısın polisin başarısız olmasını istemedim :A @xemrexxx @kerem @Forumdash

Elitede olan müslüman kapalı kızında adı nadiaydı buradakı kadınında adı öyle :A

Dizi bekledimden iyi çıktı bakalım :A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1.Bölümü az önce izledim geceyede 2-3 izler yarından sonra devam ederiz @Harunnn60 beni bekliyordu :A

Başroldeki adam çok iyiydi bombacı arap kadın sahnesi çok güzeldi kadın vurulucak diye korktum çünkü sarısın polisin başarısız olmasını istemedim :A @xemrexxx @kerem @Forumdash

Elitede olan müslüman kapalı kızında adı nadiaydı buradakı kadınında adı öyle :A

Öyle sen pek vıcık vıcık dizileri sevmiyorsun bu tam senlik :A Hemde 6 bölüm :A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Bacım beğenmene sevindim. :hearteyes: Son 3 bölüm için 1 haftadır seni bekliyorum. :relieved: