AMC The Walking Dead 9. Sezon Yorumları

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,640
Puanı
710

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Umarım sezonun diğer yarısında birkaç karakter daha ölür daha heyecanlı olur öyle. :A
Pederi , Eugeneyi sona birkaç gereksiz karakteri daha öldürsünler aslında bir temizlik şart ama sezon finalinde yaparlar diye düşünüyorum :A Bu yeni düşmanları çizgi romanda toplu katliam yapmış çoğu karakterin kafalarını kesmiş kazıklara oturtmuş :A Öyle sahneler görürüz umarım :A @Forumdash @Çiğdem- @MasacRE-

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Pederi , Eugeneyi sona birkaç gereksiz karakteri daha öldürsünler aslında bir temizlik şart ama sezon finalinde yaparlar diye düşünüyorum :A Bu yeni düşmanları çizgi romanda toplu katliam yapmış çoğu karakterin kafalarını kesmiş kazıklara oturtmuş :A Öyle sahneler görürüz umarım :A @Forumdash @Çiğdem- @MasacRE-
Eugene'i öldürmek ne? O adam, bu vasıfsızların hayatta kalmasını sağlayan tek kişi. :A Biat edin. :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Eugene'i öldürmek ne? O adam, bu vasıfsızların hayatta kalmasını sağlayan tek kişi. :A Biat edin. :A
Umarım sezonun diğer yarısında birkaç karakter daha ölür daha heyecanlı olur öyle. :A
Euqene Dark beyin herifi ayoll ona göre :F Herkes tenceresinin kapağını buluyor işte :A :A :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Euqene Dark beyin herifi ayoll ona göre :F Herkes tenceresinin kapağını buluyor işte :A :A :A
@Harunnn60 'a kalsa dizide karakter kalmayacak. :A Zaten dizide gerekli olan karakterler belli: Eugene, Peder ve türevleri. :A Öldürülecekse Daryl, Maggie öldürülmeli. :A

Ayrıca, FTWD'de izleyici olarak böyle sorunlarımız yok. :A Sağ olsun karar verici ekip sezon ortası, sonu, başı demeden baş karakterleri öldürüyor. :A Şimdilik dizinin son kez reklamını yaptım, bir ara tekrar yaparım. :A

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,640
Puanı
710
Yapımcıların favori sezonu buymuş zaten, ani ölümler de olacaktır. Keşke Daryl falan ölse yan karakterlerden ziyade. Kendisi bu sezon bana fazla tripli geldi. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
İlk sezonda kim varsa onlar yaşasın diğerleri ölsün, gebersin, kahrolsunlar. Allah islah etsin onları:A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Harunnn60 'a kalsa dizide karakter kalmayacak. :A Zaten dizide gerekli olan karakterler belli: Eugene, Peder ve türevleri. :A Öldürülecekse Daryl, Maggie öldürülmeli. :A

Ayrıca, FTWD'de izleyici olarak böyle sorunlarımız yok. :A Sağ olsun karar verici ekip sezon ortası, sonu, başı demeden baş karakterleri öldürüyor. :A Şimdilik dizinin son kez reklamını yaptım, bir ara tekrar yaparım. :A
Darly en gereklisi senin tuhaf herifin gebersin bee :eek::eek::eek:

Şimdirik Maggie ve Rickten kurtulmamız yetti sıra beyaz saçlı Carolda :A :A :A @dreamy @MasacRE- @Harunnn60

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Eugene çok boş konuşuyor :F Çok hızlı konuştuğu zamanlarda da anlamyorum :F arada komik şeyler yapıyor ama yeter yani kaç sezon oldu miladı doldu :A

Yapımcıların favori sezonu buymuş zaten, ani ölümler de olacaktır. Keşke Daryl falan ölse yan karakterlerden ziyade. Kendisi bu sezon bana fazla tripli geldi. :A
Yok artık ne Daryl'nin ölmesi.ss Onun için kaç kişi izliyor diziyi. :A @Çiğdem-

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Eugene çok boş konuşuyor :F Çok hızlı konuştuğu zamanlarda da anlamyorum :F arada komik şeyler yapıyor ama yeter yani kaç sezon oldu miladı doldu :A

Yok artık ne Daryl'nin ölmesi.ss Onun için kaç kişi izliyor diziyi. :A @Çiğdem-
Yapımcı zaten Rikcsiz sezonlarda Dary e özel olarak teklifte bulunmus diziyi ona emanet etmiş :A :A :A @dreamy

Euqene açıklaman @DarkLegenD i açıkladın sankı oyüzden seviyor demek :A :A :A

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,640
Puanı
710

Yok artık ne Daryl'nin ölmesi.ss Onun için kaç kişi izliyor diziyi. :A

@Çiğdem-
Yapımcı zaten Rikcsiz sezonlarda Dary e özel olarak teklifte bulunmus diziyi ona emanet etmiş :A :A :A @dreamy

Euqene açıklaman @DarkLegenD i açıkladın sankı oyüzden seviyor demek :A :A :A

Zaten olacağını düşünmüyorum öyle bir şeyin. :A Alışamadım ben Daryl’a kaç sezondur...

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
@dreamy dizinin oyununu oynadın mı yada videolarını izledin mi? :X :A Sanırım oyunda fısıldayanları işleyecek. :A
telltale.jpg

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,640
Puanı
710
@dreamy dizinin oyununu oynadın mı yada videolarını izledin mi? :X :A Sanırım oyunda fısıldayanları işleyecek. :A
telltale.jpg
Zamanında niyetlenip paralı diye vazgeçmiştim :F Android veya IOS sürümü de var oyunun ama dili İngilizce olduğu için hiç girişmedim. Videolarına bakmak da fırsat olmadı. Sen oynuyor musun :A