eTV Diss Savaşları 8. Bölüm - Oyun İçinde Oyun

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Bu detayı anlattığın için teşekkürler (101) :A
Bu hafıza ile unutmam ve zamanı gelince büyük bir zevkle uygulamaya geçeceğim :A
O zaman gelmesin diye ek bir çaba içine girebilirim belki de 99'da kalırım. 100 yapmak zorunda kalırsın ne belli. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@xemrexxx sınıfta kalıyorsun bak :A

Çok fazla diss yollanılmış :A:A
Ah ah keşke daha fazla mesaj sayım olsaydı bu konuda :A

O zaman gelmesin diye ek bir çaba içine girebilirim belki de 99'da kalırım. 100 yapmak zorunda kalırsın ne belli. :A
Ek çaban ne olacak? Herkesin suyuna gidip diss yememekmi? :A yok ben kendimi 101 için bekleyecem :A

@destere yoldaşım bir gelmiş pir gelmiş. :A Kendisini her zamanki gibi yaptığı her hamlede destekliyorum. :A
Umarım sanada uygular günün birinde :A ya da yine Kurtlar Vadisi Pusu konusuna biri dadanırda bir 49 diss daha yersin :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Ek çaban ne olacak? Herkesin suyuna gidip diss yememekmi? :A yok ben kendimi 101 için bekleyecem :A
Aslında düşününce onu da yapamam. Diss yememek için birinin suyuna gitmek falan umrumda olmaz yani. :A Yersek yiyelim yani çok da mesele değil. Bak şuanda düşündüm ve gerçekten gereksiz detay olduğunu fark ettim. :A
Umarım sanada uygular günün birinde :A ya da yine Kurtlar Vadisi Pusu konusuna biri dadanırda bir 49 diss daha yersin :A
@destere yoldaşım benim sanatsal mesajlarıma diss atmaz. :A Buna ihtimal vermiyorum, o neyin ne olduğunu bilir. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Aslında düşününce onu da yapamam. Diss yememek için birinin suyuna gitmek falan umrumda olmaz yani. :A Yersek yiyelim yani çok da mesele değil. Bak şuanda düşündüm ve gerçekten gereksiz detay olduğunu fark ettim. :A

@destere yoldaşım benim sanatsal mesajlarıma diss atmaz. :A Buna ihtimal vermiyorum, o neyin ne olduğunu bilir. :A
Haydi bende boş yere diss atmamaya söz veriyorum :A ( en son ki sana attığım diss çok yerindeydi, öylesi olursa bilemem tabi :A)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Haydi bende boş yere diss atmamaya söz veriyorum :A ( en son ki sana attığım diss çok yerindeydi, öylesi olursa bilemem tabi :A)
Zaten hakkı neyse o verilsin mesajlara o konulara bir şey diyemem. :A Adalet terazisinden asla şaşmayacağım, sen de şaşma zaten. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Zaten hakkı neyse o verilsin mesajlara o konulara bir şey diyemem. :A Adalet terazisinden asla şaşmayacağım, sen de şaşma zaten. :A
Şaşmıyorumda ama destere gibi gönlu zenginlerede birşey diyemiyorum :A :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Şaşmıyorumda ama destere gibi gönlu zenginlerede birşey diyemiyorum :A :A
Yoldaşım senin hatrına gönlünü zenginleştirmiş ve üstüne mesajların gerçekten disslik demiş. :A Yani tam manasıyla bu karşılığı sağlamak için her şeyi yapmış. Takdire şayan. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,094
Puanı
1,061

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Tokadı basmış senin gibi dış mihrağa helal olsun @destere ye :A herhalde kış uykusuna yatacak yine böyle cesur hareketler yaptığına göre :A @Harunnn60 @Forumdash @Çiğdem- @serhatt @MEnes @MasacRE- @DarkLegenD
Yoo ben bunu kendime jest olarak görüyorum :A:A Diss Savaşları'nda maksat diss koparmak ee bende öyle pek konularda yorum yazamıyorum, haliyle böyle toplu diss sevindirir beni :A Keşke daha fazla çene çalmış olsaydımda daha fazla olsaydı :A 1 tane bile mesajı es geçmemişti ve tam konusunda yakıştı dissler :Z

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@eskici 1 ay gerideki bildirimleri görebiliyoruz ve geldiğinde bu da vardı kesin ama kaçırmışsın :A Neyse sadece 2 bölüm kaçırdın ama bakıyorumda geldiğinden beri hâla diss yiyememişsin :A
Sonra sakin bir zamanında kurcalarsın yazıları :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
@eskici 1 ay gerideki bildirimleri görebiliyoruz ve geldiğinde bu da vardı kesin ama kaçırmışsın :A Neyse sadece 2 bölüm kaçırdın ama bakıyorumda geldiğinden beri hâla diss yiyememişsin :A
Sonra sakin bir zamanında kurcalarsın yazıları :A
Bildirimlerin sadece 10 tanesini görebildim sanırım bu yoktu 1 hafta öncesini falan görebildim :A daha tam alışamadım o yüzden diss yiyecek bir mesaj yazmadım ama yakında hepinizi geçerim tekrardan :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bildirimlerin sadece 10 tanesini görebildim sanırım bu yoktu 1 hafta öncesini falan görebildim :A daha tam alışamadım o yüzden diss yiyecek bir mesaj yazmadım ama yakında hepinizi geçerim tekrardan :A
Konunun kendisine beğeni at önce :A
@MasacRE- gör bak iddialı konuşuyor :A
Geçen bölüm seninle aynı diss sayısındaydık eskici bey ama bu bölümün ismi Oyun içinde Oyun, ben bir anda 100 küsür diss almış biriyim :A:A

@BesaleT konuya beğeni at :A
Kısa özet (diss yemeyi seven üyeler bu yarışmada yer alıyor. Ben ayda bir toplam kaç diss yemişiz hesaplıyorum. İnsanları kışkırtarak, damarlarına basarak diss kapmaya çalışıyoruz :A İnsanlar bana diss atmaya kıyamadıkları için bende bazı diss atmayı seven kişilerle iddialara girip kazanınca karşılığında bana diss atmalarını isteyip birinci oldum bu bölüm :A :A bizimkiside böyle bir yarışma, her türlü hile hurdayla diss yemek serbest :F)

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Konunun kendisine beğeni at önce :A
@MasacRE- gör bak iddialı konuşuyor :A
Geçen bölüm seninle aynı diss sayısındaydık eskici bey ama bu bölümün ismi Oyun içinde Oyun, ben bir anda 100 küsür diss almış biriyim :A:A

@BesaleT konuya beğeni at :A
Kısa özet (diss yemeyi seven üyeler bu yarışmada yer alıyor. Ben ayda bir toplam kaç diss yemişiz hesaplıyorum. İnsanları kışkırtarak, damarlarına basarak diss kapmaya çalışıyoruz :A İnsanlar bana diss atmaya kıyamadıkları için bende bazı diss atmayı seven kişilerle iddialara girip kazanınca karşılığında bana diss atmalarını isteyip birinci oldum bu bölüm :A :A bizimkiside böyle bir yarışma, her türlü hile hurdayla diss yemek serbest :F)
Diss yemek benim işim istersem 1000 tane bile yerim :A