Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
MV5BZjJiZjA2MWUtMGNiOC00OTI2LTg5MjUtMjFjOTJiZDE5NmU0XkEyXkFqcGdeQXVyNDg4MjkzNDk@._V1_SX1777_CR0,0,1777,631_AL_.jpg

Netflix'in İlk Türk Dizisi Başlıyor!

Günümüz İstanbulu'nda yaşayan ve kadim bir gizli birlikle olan bağını keşfeden genç bir adam, şehri ölümsüz bir düşmandan kurtarmak için maceraya atılır.

Başroldekiler: Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü

Dizi ile ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz..

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Diziden umutlu değilim açıkçası. İlgi görürse anca Türkiye'de görür oda ilk türk Netflix dizisi olduğu için. Ki bekleneni veremeyince Türkiye'den de çok tepki alacaktır. Dizinin hiçbir albenisi yok. Mesela bir Amerikan veya bir Alman neden bu diziyi izlesin ki? Onların bol bol bu türden bin kat daha kaliteli dizileri mevcut zaten. :X

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,086
Puanı
1,061
İnsallah cagatay meme gösterince @Çiğdem- davasından dönmez de diziyi kötüler hiç umudum yok nedense.ss ben Yurdaer Okur için Okan Yalabık için izliyorum der bu zilli zaten 2. Sezon Boran kuzum geliyormuş tutabilene aşk olsun.ss @MasacRE- @Forumdash @serhatt @Harunnn60

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
İnsallah cagatay meme gösterince @Çiğdem- davasından dönmez de diziyi kötüler hiç umudum yok nedense.ss ben Yurdaer Okur için Okan Yalabık için izliyorum der bu zilli zaten 2. Sezon Boran kuzum geliyormuş tutabilene aşk olsun.ss @MasacRE- @Forumdash @serhatt @Harunnn60
Çiğdem izlemeyeceğim diyordu ama şimdi biz toplu izlediğimiz zaman bu kız dayanamaz dışarıdan bakmaya :A aaa yanlışla kendiliğindne açıldı der haha hi hi filan yine en çok yorumu da o yapar :A @kerem @MasacRE-

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,477
Puanı
1,060
Çağatayın memeleri için bakar bakarsa :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,086
Puanı
1,061
Diziden umutlu değilim açıkçası. İlgi görürse anca Türkiye'de görür oda ilk türk Netflix dizisi olduğu için. Ki bekleneni veremeyince Türkiye'den de çok tepki alacaktır. Dizinin hiçbir albenisi yok. Mesela bir Amerikan veya bir Alman neden bu diziyi izlesin ki? Onların bol bol bu türden bin kat daha kaliteli dizileri mevcut zaten. :X
Ayol dünya sadece Alman ya da Amerika'dan mi oluşuyor her ne kadar diziyi ben sevmeyecek olsam da ilgi göreceği yerler var Latin Amerika, Hindistan hatta asla vazgeçmem gibi basit işin Youtube Almanya'da trendlere girdiğini düşünürsek senin alamanya da da takip eden çok olur:A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Evet fantastik işler tüm dünyada çok yaygın ama Türk dizilerinin de bir başarısı var. En dram diziler bile dünyada konuşuluyorsa bu dizi de ses getirecek diye düşünüyorum. :D

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Twitterda da amerikalı ve almanlar en çok bu dizi için yorum yapmış ama türkler sebepsizce bunu düşünüyor bunu ne yapacağız......

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Süper bir dizi olacak. İspanya almanya ve arabistanda tt ye girmiş gece yarısı. Bomba bir şekilde yarın bizde de tt ye girecektir

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çağatayın memeleri için bakar bakarsa :A
Çiğdem izlemeyeceğim diyordu ama şimdi biz toplu izlediğimiz zaman bu kız dayanamaz dışarıdan bakmaya :A aaa yanlışla kendiliğindne açıldı der haha hi hi filan yine en çok yorumu da o yapar :A @kerem @MasacRE-
Aaa bedava düşerse izleriz tamam gündüzde demiştim ama zibidi Çağatay ve Hazar için değil düşmanlar için :A :A :A @Forumdash @MasacRE-

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Prodüksiyonu yüksek yerli standartların üstünde bir dizi olacağı belli. Ama senaryo için ne standartta olacağını bilemiyorum. Çok klişe bir senaryo ulusal statüde yani. Ülkemizde bir ilk olsa da ilk yerli Netflix dizisinden fantastik yerine daha ince düşünülmüş daha etkileyici bir senaryo beklerdim. Yine de her şeyi izleyince göreceğiz.

Bir de şu var, dizinin dilinde ve hikayesinde Türk kültürü mü hakim olacak yoksa fragmanlarda görülen pek bizle alakası olmayan kültür mü. Yani bu senaryoyu biraz yerli kültüre çeksen ortaya farklı bir şeyler çıkabilirdi. Ama böyle olunca yabancı dizilerden tek farkı Türk oyuncular ve dil oluyor. Neyse bekleyip izleyip göreceğiz. :D

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Prodüksiyonu yüksek yerli standartların üstünde bir dizi olacağı belli. Ama senaryo için ne standartta olacağını bilemiyorum. Çok klişe bir senaryo ulusal statüde yani. Ülkemizde bir ilk olsa da ilk yerli Netflix dizisinden fantastik yerine daha ince düşünülmüş daha etkileyici bir senaryo beklerdim. Yine de her şeyi izleyince göreceğiz.

Bir de şu var, dizinin dilinde ve hikayesinde Türk kültürü mü hakim olacak yoksa fragmanlarda görülen pek bizle alakası olmayan kültür mü. Yani bu senaryoyu biraz yerli kültüre çeksen ortaya farklı bir şeyler çıkabilirdi. Ama böyle olunca yabancı dizilerden tek farkı Türk oyuncular ve dil oluyor. Neyse bekleyip izleyip göreceğiz. :D
Şimdiye kadar izlediğim kadarı ile türk motifleri oldukça var

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Şimdiye kadar izlediğim kadarı ile söylüyorum muazzam bir iş olmuş. Hem süresi kısa hemde görüntü kalitesine oldukça önem vermişler. Konusuda çok akıcı. Ben bu işi sevdim ve dizi 4 ülkede tt de şuanda