Forumda 5. Yılım! | Yiğitt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
logo.og.png

Öncelikle herkese merhabalar, uzun zaman sonra böyle bir yazı yazıyorum forum için... Hayatıma çok şey kattığını düşündüğüm bu Fav10 ailesine katılmamın 5. yılı!

Öncelikle böyle güzel bir platformu kurarak iyi arkadaşlıklar kurmamızı sağlayan @bazinga ya yani Ozan'a teşekkür etmek istiyorum. Umarım bu platform yıllarca bizimle kalır...

Forumda aylarca favori üye olmak için çalıştım, favori üye olduğumdan beri sürekli konu açarak buraya katkı sağlamaya çalıştım. Ardından editör, yönetici ve son olarak süper yönetici, co admin unvanlarına yükseldim. İlk zamanlar bunlar çok değerli görünse de sonrasında saçma şeyler olduğu görülüyor, eskiden güzeldi belki de bu unvanlar bilemiyorum. Şimdi ek bir katkısı yok. Ama buraları tattığım için de ayrı mutluyum. :praying:

Normalde tek tek saymam ama bu sefer tek tek sayacağım. Öncelikle beni bu platforma kazandıran, onun sayesinde buraya katıldığım için @Bully dostuma teşekkür ediyorum. Her zaman destek oldu bana... Favori üye olmamdan buraya kadar, hala da destek veren @Çiğdem- canıma, yeri geldi tartıştık yeri geldi gülüp eğlensek de her zaman abi-kardeş gibi görüştüğüm canım @mrt-06 dostuma, konuşmalarımızdan çok zevk aldığım güzel insan @sokak sanati na, çok kez kavga etsek de her zaman bende ayrı yeri olan, değerli büyüğüm @sürgünüm e, bu aralar aramız pek iyi olmasa da geldiğim günden beri desteklerini esirgemeyen @denizz19 a, en kötü günümde bile yanımda olan, yokluğunu her zaman hissettiğim canım dostum @Harunnn60 a, neredeyse aynı anda favori üye olduğum, iyi kötü zamanlarımız olsa da bende yeri her zaman ayrı olan @Aserat a, kendisini soğuk bulduğumu söyleyerek başladığımız samimi arkadaşlığımızın mimarı @Ahmed e, konularının kitlenmesiyle (ben kitletirdim) başlayan sohbetimizden ortaya çıkan kocaman dostluk için @ozgur2113 e, geç tanışsak da o güzel kalbini tanıdığım için mutluluk duyduğum son zamanlarda en çok sohbet ettiğim isim olan @xBUGRAx ya, saçma sapan siyaset için tartışsak da dostluğumuzu hiç kopartmadığımız @Maskeli Fedai ye, ilk zamanlar aramız iyi olmasa bile son yıllarda canım, aşkım, kelebeğim olan @Billy Kane e, şu an olmasa bile benim en yakın arkadaşlarımdan biri olan @eskici ye, sohbetimizle ve dertleşmelerimizle gecelerimi güzelleştiren @gözlemci ye, forumun en renkli ve farklı ismi güzel insan @Tolstoyevski ye, çenesiyle bizi bezdirse de olmazsa olmazımız @xemrexxx e, asker yolunu gözlediğimiz ve açık sözlülüğüyle farkını ortaya koyan @S.G.A.T. a, kötü esprileriyle her zaman yanımızda olan güzel yürekli ironik insan @DarkLegenD e, aramızdan sessizce ayrılan, foruma büyük desteği olan @EFE UYSAL a, sohbetiyle benim için çok farklı biri olan güzel insan @Forumdash a çok çok çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız, vardınız, var olacaksınız...

Daha adını anamadığım onlarca üye var ki hepiniz kendinizi biliyorsunuz. İyi ki hayatıma bir şeyler kattınız, iyi ki birlikte olduk, iyi ki mesajlaştık, yorumlaştık, dertleştik...

Son bir paragraf yazıp bitireyim, yazacağım en uzun yazıyı yazıyorum galiba. Burada hiçbir zaman kar amacı gütmeden (zaten kazancımız da yok) binlerce konu açtık, favori üyeliğimden beri zorunlu ara dışında ilk üçten belki de zirveden inmedim konu açmada. Mesajlarımızla, yönetici çalışmamızla hiç durmadan bugünlere kadar forum için emek verdik. Burada olduğum sürece de bu görevi sürdürmeye devam edeceğim.

Forumdaki kocaman beş yıla renk kattığınız için her birinize teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız... Hep birlikte nice yıllara...

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Kullanıcı adım resmen sondan 3. sırada. :A Avatarımdaki gibi bakıyorum şu an. :A

Tebrik ederim canım, forum için önemli üyelerden birisin, benim moderatörlüğümü hâlâ açıklamadığın için sana kırgınım ama olsun.

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Halkın Dizisinin ilham kaynağı Rıza Baba Ve Evlatları ben ve dostum @pompy saymamışsın [emoji3] pompy yiğitin canı bomba ([emoji378][emoji378][emoji378][emoji378]) istiyor galiba [emoji3]

Unutmadan nice uzun fav10'a diyelim [emoji3]

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Etiket gelmemiş beceriksiz şey seni :A @Yiğitt

Tebrik ederim canım. Gerçekten forumda emeği çok olanlardan birisin. Güzel de bir dostluğumuz var. Nice senelerin olsun :bhr:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aaa öncelikle güzel düşüncelerin için teşekkürler duygularımız karşılıklı biliyorsun cnm :bhr: Sonrada kusura bakma cnm bugün müsait olamadım akşam geldim onda da altın kelebek konusundan forumu inceleyemedim fark edemedim forumda bugün olmadımdan yoksa sen ve özel dostlarımın konularını hep açmaya çalışıyorum :oops: Ama Böyle sevdiklerine yer verelek 5.yılında içinide döktüğün güzel bir konu olmuş :bhr::bhr::bhr:

Biz senle aynı dönemde geldik senden 20 gün sonrada ben :A Dolu dolu çok güzel yıllar geçirdik devamda ediyoruz burada belirli kişilerle birlikte yıllardır bir çekirdek kadromuz var forum için sürekli buralardayız ve diğer üyelerde zaman zaman inişli çıkışlı katkılarıyla fayda sağlıyorlar ama çekirdek kadro belli sende o kadronun çok önemli bir bireyisin forumun olmazsa olmazlarından :Z:Z:Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kullanıcı adım resmen sondan 3. sırada. :A Avatarımdaki gibi bakıyorum şu an. :A

Tebrik ederim canım, forum için önemli üyelerden birisin, benim moderatörlüğümü hâlâ açıklamadığın için sana kırgınım ama olsun.

Moderatörlüğünü forumdaki 6. yılımda açıklamayı düşünüyorum. Hem bana özel bir gün, hem sana özel bir gün olmuş olacak. Teşekkür ederim canım :bhr:

Yaşlanmışsın forumda.:A
Tebrik ederim. Darısı 50. Yılına. :A:bhr:
Hahaha cidden yaşlandık buralarda, dile kolay 5 yıl. :D Çok teşekkür ederim canım benim, hep birlikte nice yıllara. :bhr:

Halkın Dizisinin ilham kaynağı Rıza Baba Ve Evlatları ben ve dostum @pompy saymamışsın [emoji3] pompy yiğitin canı bomba ([emoji378][emoji378][emoji378][emoji378]) istiyor galiba [emoji3]

Unutmadan nice uzun fav10'a diyelim [emoji3]
Hahaha daha onlarca üye var sayamadığım, burada yazıştığımız bir mesaj bile bana ve foruma katkıdır zaten. Çok teşekkür ederim, hep birlikte nice yıllara :bhr:

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Etiket gelmemiş beceriksiz şey seni :A @Yiğitt

Tebrik ederim canım. Gerçekten forumda emeği çok olanlardan birisin. Güzel de bir dostluğumuz var. Nice senelerin olsun :bhr:
Çok teşekkür ederim canım benim, 10. yılımda etiketi yapacağım inşallah. :A Hep birlikte nice yıllara. :bhr:

Aaa öncelikle güzel düşüncelerin için teşekkürler duygularımız karşılıklı biliyorsun cnm :bhr: Sonrada kusura bakma cnm bugün müsait olamadım akşam geldim onda da altın kelebek konusundan forumu inceleyemedim fark edemedim forumda bugün olmadımdan yoksa sen ve özel dostlarımın konularını hep açmaya çalışıyorum :oops: Ama Böyle sevdiklerine yer verelek 5.yılında içinide döktüğün güzel bir konu olmuş :bhr::bhr::bhr:

Biz senle aynı dönemde geldik senden 20 gün sonrada ben :A Dolu dolu çok güzel yıllar geçirdik devamda ediyoruz burada belirli kişilerle birlikte yıllardır bir çekirdek kadromuz var forum için sürekli buralardayız ve diğer üyelerde zaman zaman inişli çıkışlı katkılarıyla fayda sağlıyorlar ama çekirdek kadro belli sende o kadronun çok önemli bir bireyisin forumun olmazsa olmazlarından :Z:Z:Z
Bu konuyu kendim açmak istemiştim zaten, böyle bir yazı yazmak istiyordum. O nedenle kendim açmayı istedim, biliyorum o konudaki düşünceni zaten. Teşekkür ederim canım benim, hep birlikte nice güzel yıllarımıza inşallah. :Z :bhr:

Bunların hepsi aşktan tabi ki... :Z

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
İlk zamanlardaki birbirimize olan tutumumuzdan buralara geleceğimizi tahmin etmezdim cidden bende yerin çok farklı yine pek aktif değilim ama foruma girdiğimde gözümün aradığı ilk isimlerdensin. İyi ki üye olmuşsun katkın çoook büyük umarımda hep biz bize oluruz bu platformda. :bhr:

Bu da bizi yansıtan bir şaheser. :bhr:

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İlk zamanlardaki birbirimize olan tutumumuzdan buralara geleceğimizi tahmin etmezdim cidden bende yerin çok farklı yine pek aktif değilim ama foruma girdiğimde gözümün aradığı ilk isimlerdensin. İyi ki üye olmuşsun katkın çoook büyük umarımda hep biz bize oluruz bu platformda. :bhr:

Bu da bizi yansıtan bir şaheser. :bhr:
Çok teşekkür ederim düşüncelerin için aşkım, sen de iyi ki buradasın ve iyi ki bizimlesin. :bhr: Hep birlikte nice yıllara... :bhr:

Aaa insan rahmetliyide anardı :A :A :A Yarın öbürgün hortlayıp konunu basarsa görürsün ayoll @destere :A :A :A
s-eb81251916cddca69e4dcdf984eb4daa7c91b229.gif
@destere kalbimin içinde bir yerlerde, ondan yazmadım. :bhr:

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Moderatörlüğünü forumdaki 6. yılımda açıklamayı düşünüyorum. Hem bana özel bir gün, hem sana özel bir gün olmuş olacak. Teşekkür ederim canım :bhr:

Hahaha cidden yaşlandık buralarda, dile kolay 5 yıl. :D Çok teşekkür ederim canım benim, hep birlikte nice yıllara. :bhr:

Hahaha daha onlarca üye var sayamadığım, burada yazıştığımız bir mesaj bile bana ve foruma katkıdır zaten. Çok teşekkür ederim, hep birlikte nice yıllara :bhr:
Beni oyalamaktan bıkmadın mı? :bhr:

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Tebrikler @Yiğitt nice yıllara. :)

5 sene çok uzun bir süre ama artık forumun 12 yıla yaklaştığını düşününce az bile gelmeye başladı. Sanki hep bizimle vardın gibi geliyor. :):)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Tebrikler nice yıllara. Gerçekten forumun olmazsa olmazlarından birisin. 5 yıl askerlik arası dışında sürekli foruma katkı sağlaman takdir edilesi. Sözlerin için de teşekkürler. Neyse ki o kavgalı gürültülü yılları uzun süre önce atlattık. Gerek konuların, gerekse yorumlarınla uzun yıllar aramızda bulunman dileğiyle. :bhr: @Yiğitt

Hediyelerin:
5b8c55b5e94fb71488087b88.jpg

5b5ac746ae298b08f497329d.jpg