Netflix The Haunting of Hill House 1.Sezon Yorumları

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411
1×7 - 1x8
8.bölüm neydi öyle:eek: kızlar araba sürerken arkadan yanlarına aniden öne doğru bööğ altıma. _tım derler ya o durum, ödüm koptu :A
Luke evi yakmaya çalışıyor aniden bir teyze de oradan fırladı aman yarebbim:eek: @destere :D

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411
ilk yarıyı geçmişsin diziyi bitireceğine olan inancım iki misli arttı :) biraz daha gayretle önümüzdeki yaza kadar halledeceksin gibi :) ama diziyi beğenmiş olman harika zaten bizden kimseye kötü dizi tavsiyesi gelmez bu bitince elite dizisine başla :)
Elite dizisini bitirdim bile @xemrexxx sağolsun :D Tepedeki Ev dizisinden önce izleyip bitirdim 1 haftada :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x1 - 1x2

Benim beklentim çok daha yüksekti , gerek puanı gerek övgü dolu yorumlar ama ilk 2 bölüm çok normal geldi gözüme, o canavar makyajları ve efektleri pek beğenmedim daha iyi olabilirdi..

onun dışında klasik netflix dizisi olduğu için ilk bölümler yavaş olur her daim.. daha asıl bölümlere gelmedik o yüzden güzel bölümler izleyeceğimizi düşünüyorum. :A

Bazı oyunculardan tanıdık yüzler olması hoşuma gitti. :A Mesela başrolde ki anne. :A

3.Bölümden itibaren ayrıntılı yorum yaparım artık. :Z

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
1x1 - 1x2

Benim beklentim çok daha yüksekti , gerek puanı gerek övgü dolu yorumlar ama ilk 2 bölüm çok normal geldi gözüme, o canavar makyajları ve efektleri pek beğenmedim daha iyi olabilirdi..

onun dışında klasik netflix dizisi olduğu için ilk bölümler yavaş olur her daim.. daha asıl bölümlere gelmedik o yüzden güzel bölümler izleyeceğimizi düşünüyorum. :A

Bazı oyunculardan tanıdık yüzler olması hoşuma gitti. :A Mesela başrolde ki anne. :A

İlk bölüm hakkındaki yorumumu değiştirdim, zaman geçişleri çok güzel. :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x1 - 1x2

Her dizi gibi 4-5 bölümle açılıyor buda en bile bu türü sevmedim halde diziyi sevdim :A

Bu dizinin ana teması şu öcüler yatak dibinde bekliyor :A :A :A