Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
https%3A%2F%2Fblueprint-api-production.s3.amazonaws.com%2Fuploads%2Fcard%2Fimage%2F890882%2F090a3fd1-21ab-46df-9ed0-8e5ac47cd23c.jpg

Üçüncü sezon prömiyerini geçtiğimiz ay gerçekleştiren Daredevil, Luke Cage ve Iron Fist’in ardından Netflix tarafından iptal edilen üçüncü Marvel dizisi oldu. Defenders evreninde geçen Jessica Jones ve The Punisher şimdilik platformdaki yerini korumaya devam ediyor. İptallerin ardında yatan neden, Disney’in kendi dijital platformunu kurmuş ve daha önce Netflix’e lisansladığı içerikleri geri almaya başlamış olması.

Netflix: “”Marvel’s Daredevil 4. sezonuyla Netflix’e geri dönmeyecek. Dizinin son ve final sezonunun başarısından ve kalitesinden çok memnunuz. Hayranları için acı verici olsa da bu kadar çok yüksek puan alan bir bölümle veda etmenin en iyisi olduğuna karar verdik. Yapım ekibine ve yıllardır diziyi destekleyen hayranlara teşekkür ederiz.” açıklamasını yaptı.

Daredevil ekibi hayranlarına böyle veda etti!

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Off 2015'ten beri izlediğim diziydi nasıl bitti daha doyamadık.:cry::sob: En az 3 sezon daha devam edecekti baya üzüldüm şuan. :( @destere @Çiğdem- @xemrexxx @Forumdash
Disney'de devam eder inş. :(

@bazinga netflix'in başına sen mi geçtin naptın :A Sevdiğimiz dizileri iptal ediyorsun :A
Aaa en azından 1 sezon daha olmalıydı bence :( :( :( Şimdi Şarısın adam hayata dönmüşken bitirdiler onun devamı olması lazımdı adamın suçu ne :A :A :A

@destere Sarısın ecünnün gebermesin diye bitti galiba o bakımdan iyisiniz :F

Kütük @MasacRE- Ne var gelecek sezon yetişirim izleriz dizi kaçıyor mu diyordu kaçtı :A :A :A

@xemrexxx Bayram etsin beddua ediyordu diziye :confused::confused::confused:

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Aaa en azından 1 sezon daha olmalıydı bence :( :( :( Şimdi Şarısın adam hayata dönmüşken bitirdiler onun devamı olması lazımdı adamın suçu ne :A :A :A

Kütük @MasacRE- Ne var gelecek sezon yetişirim izleriz dizi kaçıyor mu diyordu kaçtı :A :A :A

Ben lisedeyken bu dizi başlamıştı, sen ben @Forumdash ilk izleyenlerdendik :( Ah ah ya..

Kesinlikle bir 4.sezon olmalıydı. Bulseye olayı devam edebilirdi. Sanırım fiskin olayını bitirince yeter dedi netflix. :(

@destere karlı çıktı bu işte. :A Yalnız Daredevil'i iptal eden jessica ve Punisheri'de iptal eder. Muhtemelen onlarda son sezonlarını yayınlarlar artık. :persevere::pensive:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben lisedeyken bu dizi başlamıştı, sen ben @Forumdash ilk izleyenlerdendik :( Ah ah ya..

Kesinlikle bir 4.sezon olmalıydı. Bulseye olayı devam edebilirdi. Sanırım fiskin olayını bitirince yeter dedi netflix. :(

@destere karlı çıktı bu işte. :A Yalnız Daredevil'i iptal eden jessica ve Punisheri'de iptal eder. Muhtemelen onlarda son sezonlarını yayınlarlar artık. :persevere::pensive:
Jessica kesin son sezon ama Punisher belki 1 sezon gider kısa olmasın diye :A

Şu Sarısın Ajana özel bir dizi yapılabilir onun hikayesi devam ediyor :A @destere

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Off 2015'ten beri izlediğim diziydi nasıl bitti daha doyamadık.:cry::sob: En az 3 sezon daha devam edecekti baya üzüldüm şuan. :( @destere @Çiğdem- @xemrexxx @Forumdash
Disney'de devam eder inş. :(

@bazinga netflix'in başına sen mi geçtin naptın :A Sevdiğimiz dizileri iptal ediyorsun :A

jessica devam ettiği müddetçe benim açımdan sorun yok :) yalnız gidişat kötü sanki her an jessicayıda bitirirler diye endişeye kapıldım şimdi :)
birde punisher kazması devam edecek diye sanki çok sevinmiş gibi yapıyorsunuz onu anlamadım? punisher çöp resmen onunla luk denen zenci beygirin dizileri hiç başlamamalıydı :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Dizi iptal edildiğine göre izlemeye gerek kalmadı, yarıda kalan diziye başlamaya gerek yok :A Şu Disney'in yeni platformunda devam edecek haberi gelirse izlerim :A @Harunnn60 Bu arada Punisher da büyük ihtimalle 2. sezon son olur, Netflix katliam yapıyor resmen. Ona göre senaryoyu düzenleseler bari, doğru düzgün finalle izleyelim 2. sezonu o da yarım kalmasın :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
jessica devam ettiği müddetçe benim açımdan sorun yok :) yalnız gidişat kötü sanki her an jessicayıda bitirirler diye endişeye kapıldım şimdi :)
birde punisher kazması devam edecek diye sanki çok sevinmiş gibi yapıyorsunuz onu anlamadım? punisher çöp resmen onunla luk denen zenci beygirin dizileri hiç başlamamalıydı :)
Dizi iptal edildiğine göre izlemeye gerek kalmadı, yarıda kalan diziye başlamaya gerek yok :A Şu Disney'in yeni platformunda devam edecek haberi gelirse izlerim :A @Harunnn60 Bu arada Punisher da büyük ihtimalle 2. sezon son olur, Netflix katliam yapıyor resmen. Ona göre senaryoyu düzenleseler bari, doğru düzgün finalle izleyelim 2. sezonu o da yarım kalmasın :A
Titans başladı Batmanın yardımcısı dizi aramaya gerek yok onu izleyelim işte :A CW Dizisi değil Nefltx daha ciddi yapıyor bu dizileri bence inadınızı kırsanız izlerseniz :A :A :A @Harunnn60 @Maskeli Fedai
titans__2018__folder_icon_by_van1518-dcph7jo.png

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Daredevil'de sen izle diye kapında bekliyordu :A Neyse çok açık bir konu kalmadı izle derim :A

Punisher ve jessica'da sezonlarını yayınlayıp biter artık. :( @destere @Çiğdem-