En Son İzlediğiniz Film? 🎞

Fav10 Deniz

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
3
Puanı
5
Altın Pusula. Eskileri yad etmek gerekir bazen ^^

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Örümcek Adam 2 - 2004 - Tobey Maguire ( 10 Puan )
51A1PHHRG1L._SY445_.jpg

Aaa tartışmasız bu serininde tüm Örümcek Adam serilerinde en iyi filmi buydu :Z
İnanılm az görseller yılına göre ve tabikide Doktor Ahtapot vlla Yeşil Cin den daha çok seviyorum Doktor Ahtapotu bu serininde en iyi olmasını sağlayan bence :Z

Alfred Molina harika bir oyuncu :A

doctor-octopus.jpg

Efsane tren sahnesi en iyi Örümcek Adam sahnesi olabilir :Z:Z:Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Örümcek Adam 3 - 2007 - Tobey Maguire ( 8 Puan )
516MR24HbkL.jpg

Evet Tobeyli serinin sonuncusu keşke 4 iptal edilmeseydi tadı damağımızda kaldı :(

Bu filmi sinemada izlemiştim ve sinemaya gittiğim son filmdi 11 yıl olmuş :A Bu seride düşmanlar artıyor 3 tane onlara geçmeden önce . Örümcek Adam da bir ara düşman oluyor siyah örümcek adama dönüşüyor :A
Spider-Man-3-editors-cut.jpg

Tobey zıt karakteride gayet başarılı oynuyor bir sahne :A

Düşmanlara geçelim Venom , Örümcek Adamın zıttı diyebiliriz çok korkutucu :eek:
Topher Grace canlandırıyor gayet başarılıydı bence :A

Venom.jpg

venom.jpg

Bir sahne :A

Kum Adam da baya renk katmıştı :A
spidey.jpg

Harry Yeşil Cinin oğluda bu seride babasının intikamıyla düşman rolundeydi :A
maxresdefault.jpg

İlk 3 Tobeyli üçlemenin bence en iyisi 2 sonra 1 ve 3 :A 2-1-3 puanlarımıda ona göre ayarladım :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İnanılmaz Örümcek Adam 1 - 2012 Andrew Garfield (7) Puan
e19c30d9-a02b-485e-94b8-e9b9dd91f3d5.jpg

Evet Tobeyli üçlemeden sonra yeni bir soluk , yeni senaryo ve yeni Örümcek Adam :A Hikayede sadece nasıl Örümcek Adam oluyor aynı diğer herşey değişmiş . Andrew mesala fotoğraf çekme işinde değil ayrıca okulda ezik yerine havalı takılıyor bence Tobey kadar olmasada idare ederdi :A Onunla devam serisi olsaydı :(
yM_VFkOPIUuDV1NanHb4vw.jpg

Bu sefer kötü adamımız Kertenkele ve bu filmi özel kılanda o bence :Z
Rhys Ifans Başarılı canlandırmış :A
Amazing_spider-Man-Dr-Curt-Connors-Lizard.jpg

Ve en güzel dövüş sahnesi bence filmden :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
İnanılmaz Örümcek Adam 1 - 2012 Andrew Garfield (7) Puan
e19c30d9-a02b-485e-94b8-e9b9dd91f3d5.jpg

Evet Tobeyli üçlemeden sonra yeni bir soluk , yeni senaryo ve yeni Örümcek Adam :A Hikayede sadece nasıl Örümcek Adam oluyor aynı diğer herşey değişmiş . Andrew mesala fotoğraf çekme işinde değil ayrıca okulda ezik yerine havalı takılıyor bence Tobey kadar olmasada idare ederdi :A Onunla devam serisi olsaydı :(
yM_VFkOPIUuDV1NanHb4vw.jpg

Bu sefer kötü adamımız Kertenkele ve bu filmi özel kılanda o bence :Z
Rhys Ifans Başarılı canlandırmış :A
Amazing_spider-Man-Dr-Curt-Connors-Lizard.jpg

Ve en güzel dövüş sahnesi bence filmden :A
@destere'yle birlikte tuhaf dizileriniz bitti mi yoksa :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İnanılmaz Örümcek Adam 2 - 2014 Andrew Garfield (6) Puan
8939231707186.jpg

Evet bir örümcek adam serisi daha son buldu :( Keşke bununla devam edilseydi :(
aksiyonu daha bol gibi görünüyor ama ilk filmi daha seviyorum kertenkele adamında artısı var ve bu serideki kötü adamlardan çok haz etmedim :A :A :A

Electro yani değişik bir düşman idare ederdi :A
inanilmaz-orumcek-adam-2-the-amazing-spider-man-2-2014-turkce-dublaj-266.jpg

Yeni yeşil cin Herry vlla bu Herry çok hoşuma gitmedi ama piskopat yüzüde var :A
4.jpg

Buda yeni Herry ile dövüşü ve Gwen ölmesine ben bile üzüldüm düşünün yanı :(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Örümcek-Adam: Eve Dönüş 1 - 2017 Tom Holland (5) Puan
2011887-632710624.jpg

Evet 3.kez başlayan Örümcek Adam da yeni bir seri ile burdayız :A
,1JP0DltUUkq_-fHkdfpneg.jpg

Tom Holland 22 yaşında genç birisi ve dizide 14-15 yaş canlandırıyor gerçektende o yaş civarınada çok rahat benziyor :A şimdi Örümcek Adamı bir çocuğun canlandırmasını bende çok alışamadım çünkü Örümcek Adam hemen liderlik yapan birisiydi ama bu yeni seride IronMan tarafından kontrol ediliyor onun emrinde buda hoşumuza gitmedi .
Film aslında kötü değil beni rahatsız eden Ironman . Sevdiğim bir karakter ama Örümcek Adam kendi filminde başkasının emrinde olamaz lütfen bir daha örümcek adam filmlerine gelme , yenilmezlerde oynayın buraya karışmayın :A

Diğer rahatsız olduğum kısım kostum Ironman gibi konusuyor Örümcek Adam kostumunu kendi yapan birisidir burada Ironmandan alıyor ve bu konuşan kostum hoşuma gitmedi : (

Bu serinin kötü adamı Batman oynamış birisi Michael Keaton (Akbaba )
orumcek-adam-eve-donus-filmi-vulture.jpg

Serinin kötü adamı yine kaliteli ve bu seriyide kurtaran birisi gerçekten :A

Bu seriye son kararımı 2.filmde vericem çünkü Ironman olmadan bir izlemek istiyorum beni sadece o rahatsız etti . Bu oğlan yetenekli bir de tek oynasın bakalım :A

Tüm serilerden sıralamam :A

1 Örümcek Adam 2 (10 puan ) Tobey 2004
2 Örümcek Adam 1 (9 puan ) Tobey 2002
3 Örümcek Adam 3 (8 puan ) Tobey 2007
4 İnanılmaz Örümcek Adam 1 Andrew ( 7 puan ) 2012
5 İnanılmaz Örümcek Adam 2 Andrew ( 6 puan ) 2014
6 Örümcek Adam Eve Dönüş 1 Holland (5 puan ) 2017

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Jumanji 1995 (10) Puan
jumanji_4k.png

Çocukluğumuzun en önemli filmlerinden birisidir . Şu oyunu bizde oynasak derdik :A

Jumanji adında tehrikeli bir oyun ve bu oyunda zar atıyorsun karşına çıkan yazı mesala şu olacak diye görevler uyarılar veriliyor aynıları olduğun eve geliyor ve mücadele ediyorsun :A

Örümcek Adam dan mericeyn oynuyor filmde 13 yaşında :A
Mary-Jane-Watson-0.jpg

MV5BYjcwNDJiOGQtOWQ4Yi00Nzg1LWI0NDktN2ZiNGNiNGJmMGM3XkEyXkFqcGdeQXVyMjA5MTIzMjQ@._V1_.jpg

Filmi çoğunluk izlemiştir kesinlikle ama izlemediyseniz kaçırmayın derim izlediysenizde tekrar bir anıları canlandırmanızı öneririm :A @Harunnn60 @kerem @MasacRE- @sokak sanati @serhatt @dreamy @Yiğitt @mrt-06 @destere @xemrexxx @Maskeli Fedai

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,510
Puanı
1,060
Jumanji 1995 (10) Puan
jumanji_4k.png

Çocukluğumuzun en önemli filmlerinden birisidir . Şu oyunu bizde oynasak derdik :A

Jumanji adında tehrikeli bir oyun ve bu oyunda zar atıyorsun karşına çıkan yazı mesala şu olacak diye görevler uyarılar veriliyor aynıları olduğun eve geliyor ve mücadele ediyorsun :A

Mary-Jane-Watson-0.jpg

MV5BYjcwNDJiOGQtOWQ4Yi00Nzg1LWI0NDktN2ZiNGNiNGJmMGM3XkEyXkFqcGdeQXVyMjA5MTIzMjQ@._V1_.jpg

Filmi çoğunluk izlemiştir kesinlikle ama izlemediyseniz kaçırmayın derim izlediysenizde tekrar bir anıları canlandırmanızı öneririm :A @Harunnn60 @kerem @MasacRE- @sokak sanati @serhatt @dreamy @Yiğitt @mrt-06 @destere @xemrexxx @Maskeli Fedai
Bu film 70lerin filmi heralde ben hiç hatırlamıyorum sen 60 lar da mı doğmuştun kız :A

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,643
Puanı
710
Jumanji 1995 (10) Puan
jumanji_4k.png

Mary-Jane-Watson-0.jpg

Aa bunu izlemedim ama buna benzer bir film izlemiştim direkt o geldi aklıma. :A

upload_2018-11-27_21-7-7.jpeg

Konusu:
Lise son sınıf öğrencisi Vee (Emma Roberts) Nerve adlı, doğruluk cesaret oyununun sadece cesaret kısmının yer aldığı bir sanal gerçeklik oyununa katılır. Ancak zaman geçtikçe iş oyun olmaktan çıkar, nitekim hareketlerinin oyunun "izleyenleri" tarafından manipüle edildiğini fark edecektir.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aa bunu izlemedim ama buna benzer bir film izlemiştim direkt o geldi aklıma. :A

Ekli dosyayı görüntüle 63369

Konusu:
Lise son sınıf öğrencisi Vee (Emma Roberts) Nerve adlı, doğruluk cesaret oyununun sadece cesaret kısmının yer aldığı bir sanal gerçeklik oyununa katılır. Ancak zaman geçtikçe iş oyun olmaktan çıkar, nitekim hareketlerinin oyunun "izleyenleri" tarafından manipüle edildiğini fark edecektir.
İzlemeni tavsiye ederim çok güzel bir filmdir yılına göre çok orjinal bir kere :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,590
Puanı
1,060
Jumanji 1995 (10) Puan
jumanji_4k.png

Mary-Jane-Watson-0.jpg

Konusu fena değilmiş, sanki izlemiştim bunu. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
2382980.jpg

Harry Potter 1 - Felsefe Taşı

Keşke daha küçük yaştayken izleseymişim, benim için daha efsane olabilirdi. Yine de çok beğendim filmi, neden bu kadar geç başlamışım serisine? Pişman oldum açıkçası... Neyse geç olsun güç olmasın, kısa sürede tamamlayacağım. Sanırım Buz Devri, Oyuncak Hikayesi gibi izlediğim film serisine yenisini daha ekliyorum. Mutluyum o yüzden. :bhr:

Süresi uzun gibi geldi ama öyle aktı ki hiç anlamadım bile. Fantastik film izlemeyeli uzun zaman olmuş. Harry Potter çok tatlı değil mi ya? Hermione ve Ron ile muhteşem üçlü oldular, tutarım bu üçlüyü...