TVen Çiğdem İle Müzikli Saatler 3.Bölüm (Toygar Işıklı Yaptığı Dizi Müzikleri)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Evet dizileri müziksiz düşünemiyoruz :eek: Dizi müziği denilince ise akıla gelen ilk isimlerden Toygar Işıklı :Z

Sevgili dizi sevenler hatta sevmeyenlerde dinlerken keyif alabileceği yeni bir çalışmamı sizlere sunuyorum . Videoda Toygar'ın her yaptığı dizi müziği değil tutan dizilere yer verilmiştir :Z

@destere @Yiğitt @MEnes @ozmoturk @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @turkuazz @MasacRE- @xemrexxx - @vadikızı @denizz19 @mesmeso61 @Maskeli Fedai @YıldırıM @kerem @serhatt @sokak sanati @Harunnn60 @batuhankaralar @mrt-06 @bazinga @MayısKralı @DarkLegenD @BesaleT @cookies @xBUGRAx @-potterhead- @ozgur2113 @Sherlock @MasacRE- @HachiKo @Felon @Doğu @gözlemci @Ahmed @xdragxx @soo @yatutarsa @cookies @pompy

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Dünyada Hans Zimmer Türkiye’de Toygar Işıklı. Dizi müzikleri konusunda üstüne yok cidden. Yaptığı eserlerden en çok Ezel’deki Birleşme’yi seviyorum. Aynı dizideki Eyşan Unutamıyorum da harikadır. Hiç izlemediğim dizilerdeki müzikleri bile takip ederim sırf Toygar Işıklı yaptığı için. Örneğin Kokun Hala Tenimde (Kara Sevda), Aşk Mühürü (Medcezir), Yasak Aşk (Aşk-ı Memnu) gibi müzikler. Hatta sırf Toygar Işıklı’nın eserlerine ait Spotify’da özel playlist oluşturdum. En sevdiğim kel Toygar Işıklı <3 :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dünyada Hans Zimmer Türkiye’de Toygar Işıklı. Dizi müzikleri konusunda üstüne yok cidden. Yaptığı eserlerden en çok Ezel’deki Birleşme’yi seviyorum. Aynı dizideki Eyşan Unutamıyorum da harikadır. Hiç izlemediğim dizilerdeki müzikleri bile takip ederim sırf Toygar Işıklı yaptığı için. Örneğin Kokun Hala Tenimde (Kara Sevda), Aşk Mühürü (Medcezir), Yasak Aşk (Aşk-ı Memnu) gibi müzikler. Hatta sırf Toygar Işıklı’nın eserlerine ait Spotify’da özel playlist oluşturdum. En sevdiğim kel Toygar Işıklı <3 :A
Bizim vadici adamla birlikte en iyiler Türkiyede :A :A :A Ama Toygara sempatim başka tabi benimde :A :A :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,482
Puanı
1,060
Aferin sana güzel hazırlamışsın fark-ı Ay Yapım :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
ay yapımın en büyük şansı. Dizileri müzikleri alıp götürüyor.:D
yaprak dökümü, aşkı memnu, kara sevda, 20 dakika, içerde, yüz yüze, UTC vs hepsinde çok beğendim müzikleri:D

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bende aşırı beğeniyorum. Yaptığı her dizi müziği şarkısı hit oluyor. :D
ay yapımın en büyük şansı. Dizileri müzikleri alıp götürüyor.:D
yaprak dökümü, aşkı memnu, kara sevda, 20 dakika, içerde, yüz yüze, UTC vs hepsinde çok beğendim müzikleri:D
Aferin sana güzel hazırlamışsın fark-ı Ay Yapım :A
Aaa farkı Toygar bey diyelim @serhatt :A Ay yapımın müzikleri güzel oluyorda Toygarlı müzikli güzel oluyor :A :A :A

Sizin Ufak Tefek Ecünnüleri Cem Öget yapıyor @sokak sanati @Harunnn60 :A :A :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,482
Puanı
1,060
O Diziden hayır yok Toygar bey iyi ki bulaşmamış :A :A :A
aslihan-gurb-162354IL.jpg

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Toygar ışıklının şarkıları süperdir severek dinlerim dizilere yaptığı müzikler zaten muhteşem tartışmasız :D