Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
AAAAQS0ISsTnj3bXYZkagdRHC3QX60XXAolfd3eQpbgptga39rhatC16zGVEzmdGTwfFdeLW5x9trJeK2YUgtQpLqRRMi0ebWis4sXsXp2qA2tsVIMf5ieDAxUISua79yz0UF3WxycuMB_gueCN_9QSJVa6T.jpg

Carlos Montero ve Darío Madrona tarafından yaratılan Netflix'in en popüler yapımlarından İspanyol gençlik dizisi Elite, 5. sezonuyla platformdaki yerini aldı. 8 bölümlük 5. sezon da dahil olmak üzere dizinin tüm sezonları ile ilgili yorumlarınızı, bu başlık altından yapabilirsiniz.

Önemli Not: Dizi hakkında spoiler butonu kullanmadan spoiler vermemeniz, dizinin diğer izleyicilerine saygısızlık olamaması önemle rica olunur. Spoiler butonu kullanmadan önce de hangi bölüme dair spoiler içerdiği, kitap veya diğer kaynaklardan spoiler içeriyorsa mutlaka belirtilmelidir.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
netflixin-yeni-dizisi-elitein-resmi-fragmani-ve-afisi-yayinlandi_131810642348902575.jpg
Netflix, yeni İspanyol gençlik dizisi Elite’nin 2.sezon onayınıda verdi. Kadroda La Casa De Papel dizisinde de rol alan María Pedraza (Alison), Miguel Herrán (Rio) ve Jaime Lorente (Denver) de yer alıyor.

8 bölümlük ilk sezon yorumlarını bu başlık altından yapabilirsiniz .

Konusu :
Yalnızca seçkin ailelerin çocuklarını kabul eden bir okul olan Las Encinas’ta geçen Elite, İspanya’nın en elit okulunun kapılarını aralıyor. İşçi sınıfına mensup ailelerden gelen üç genç, okullarının depremde yıkılması nedeniyle Las Encinas’a kabul edilir. Başta bunu bir şans olarak gören üç genç, öğrencilerden birinin ölü bulunmasıyla beklenmedik olayların içine atılır.
muhteşemsin hogatha harikasın sana laf söyleyenin ağzı büzüşsün ardından konuşanın bamyası düşsün :))

ne demiştim size @xemrexxx @ozgur2113 @MelankoliK @MasacRE- @Maskeli Fedai :) hogatham sizi dinlemez kimseyi dinlemez ama beni kırmaz kıramaz beni kıracağına @serhatt ın kafasını kırar daha iyi :)

@Forumdash bir gün foruma girdiğinde bu sayfayı pas geçmeyesin :)

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,517
Puanı
1,060

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
muhteşemsin hogatha harikasın sana laf söyleyenin ağzı büzüşsün ardından konuşanın bamyası düşsün :))

ne demiştim size @xemrexxx @ozgur2113 @MelankoliK @MasacRE- @Maskeli Fedai :) hogatham sizi dinlemez kimseyi dinlemez ama beni kırmaz kıramaz beni kıracağına @serhatt ın kafasını kırar daha iyi :)

@Forumdash bir gün foruma girdiğinde bu sayfayı pas geçmeyesin :)
İnş @ozgur2113 @xemrexxx e öyle olur diyecemde Özgüre kıyamam onun yerinede Emreye olsun :A :A :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
tamam o zaman yorumlarıda siz başladığınızda yaparım şimdilik beklesin ilk iki bölüm yorumu :)

bu akşam hunting hill in 4. bölümünü bitireceğiz aklınızda bulunsun @MasacRE- :)
Aaa ben yeni izliyorsun sandım ozaman izlediysen yorumunu yap tabi dursun burda :A :A :A

O diziy 3.bölümü yapacam gece ve walking deadata baslayacam ama Flash izlemeye gidiyorum şuan :Z:Z:Z

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
şu an forumdan çıkıyorum, akşama gece ilk iki bölüm yorumumu yapar sonra senle @MasacRE- nin diziye başlamasını beklerim:) önce huntingi bitirip sonra buna geçeriz :)

İnş @ozgur2113 @xemrexxx e öyle olur diyecemde Özgüre kıyamam onun yerinede Emreye olsun :A :A :A
Çok ergen işi gibi duruyor bu dizi hiç cezbetmedi beni :A Zaten La Casa'dan da ergen olanları almışlar hep diziye :A @xemrexxx de beğenmiş zaten, o yüzden uzak durmalı bu diziden :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Pis Yedili halt etmiş bu dizinin yanında :A

Uydurmada da uçtu bu Hogatha .sd
Hogatha haklı bu kez :A Pis Yedili'de yangından dolayı özel okula alıyorlardı garibanları, burada da depremden dolayı almışlar. Orada yangın, burada deprem, orada 7 kişi burada 3 kişi. Biraz değiştirmişler anlaşılmasın diye ama biz yemeyiz bariz Pis Yedili çakması bu :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Aaa ben yeni izliyorsun sandım ozaman izlediysen yorumunu yap tabi dursun burda :A :A :A

O diziy 3.bölümü yapacam gece ve walking deadata baslayacam ama Flash izlemeye gidiyorum şuan :Z:Z:Z
o zaman ben izlediğim ilk iki bölümünü yorayım bari şimdi sıcağı sıcağına güzel gider sonrasını artık the humting hill bitince devam ederiz :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Hogatha haklı bu kez :A Pis Yedili'de yangından dolayı özel okula alıyorlardı garibanları, burada da depremden dolayı almışlar. Orada yangın, burada deprem, orada 7 kişi burada 3 kişi. Biraz değiştirmişler anlaşılmasın diye ama biz yemeyiz bariz Pis Yedili çakması bu :A
burda bir cinayet var bir gizem var birde marina var carla var:) pis yedili çöpünü bu kaliteyle karıştırmanın alemi yok :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Çok ergen işi gibi duruyor bu dizi hiç cezbetmedi beni :A Zaten La Casa'dan da ergen olanları almışlar hep diziye :A @xemrexxx de beğenmiş zaten, o yüzden uzak durmalı bu diziden :A
uzaktan bakınca öyle gözüküyor banada öyle gelmişti :) sen bir hele ilk iki bölüme bak devam etmesen bende bu işi bilmiyorum demektir :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
bu diziye kimleri etiketlememiştik :)
@MEnes bunuda listene ekle daha önce önerdiğim 160 diziyi bitirirsen buna geçersin :)
@bazinga bu diziye bir göz atabilirsin eğer beğenirsen yorum yap ilk bölümüne beğenmezsen yorum falanda yapma gerek yok :)
@DarkLegenD bunada bir göz at ama bu sefer bizden önce gitmek veya bizden sonraya kalmak yok eşit ilerleyeceğiz :)
@gözlemci bu dizi senide yakından ilgilendiriyor kaliteli bir öğretmen nasıl olur bu dizide örneklerini görebilirsin kendine ders çıkar:)

@eskici hurda satışlarından dönersen bir gün diziye bir göz at :)

Son düzenleme: