eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 11.Hafta Sonuçları

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,688
Puanı
1,060
iyi hadi sertaba yorum yapmıyorum oy verme saatleri yaklaşınca yüksek puan ver diye peşimden koşarsan kafana tencereyi geçiririm :)
Sen sanattan anladığın için yorum yapmana gerek yok. Ben senin gözlerinden anlıyorum zaten fok bakışlım. :A

Bu şarkıyı çok beğeniyorsun, biliyorum. :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
keşke senin oyların gidişatıda bana yarasa :)
türbüşondan ne zaman kurtulacağız onu söyle sen :)
Yalnız sevgili sıvadaşım ben 1. haftadan beri uğraşıyorum bu Demet ile Gülben'i elemek için ancak 11. haftanın sonunda ulaşabildim amacıma :A Sen geldin daha 2 haftada sabırsızlandın. Tamam şimdi sıra türbüşona da gelir merak etme en kısa zamanda göndeririz onu sen iste yeter ki :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yalnız sevgili sıvadaşım ben 1. haftadan beri uğraşıyorum bu Demet ile Gülben'i elemek için ancak 11. haftanın sonunda ulaşabildim amacıma :A Sen geldin daha 2 haftada sabırsızlandın. Tamam şimdi sıra türbüşona da gelir merak etme en kısa zamanda göndeririz onu sen iste yeter ki :A
ama her hafta takır takır gereksizleri gönderiyoruz boş durmuyoruz :)
tamam bu hafta türbüşona yükleneceğiz :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
ama her hafta takır takır gereksizleri gönderiyoruz boş durmuyoruz :)
tamam bu hafta türbüşona yükleneceğiz :)
Dur bir bakalım şarkılara, ben daha incelemedim :A Ama şu andan itibaren herkes tehlikede, türbüşona da düşük puan verebilirim kötü geldiyse merak etme :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Dur bir bakalım şarkılara, ben daha incelemedim :A Ama şu andan itibaren herkes tehlikede, türbüşona da düşük puan verebilirim kötü geldiyse merak etme :A
kötü geldiyse diye not düşmenden nefret ettim :) geldiyse neyin nesi gelmiştir zaten ben baktım berbat bir şarkı :)
bu arada castle rock beş ve altıyı izledim unutmayın izlemeyi @Çiğdem- @mrt-06 :)
görümceğim geldi onuda castle rock a bulaştıracağım :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
kötü geldiyse diye not düşmenden nefret ettim :) geldiyse neyin nesi gelmiştir zaten ben baktım berbat bir şarkı :)
bu arada castle rock beş ve altıyı izledim unutmayın izlemeyi @Çiğdem- @mrt-06 :)
Bana diyorsun da sen de hiç fena bir puan vermemişsin bu hafta türbüşona :A Konuları dolaşıyorum şimdi bir bakayım ne yapmışsınız Castle Rock'da :A Biraz bakınıp gider izlerim 5. bölümü :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bana diyorsun da sen de hiç fena bir puan vermemişsin bu hafta türbüşona :A Konuları dolaşıyorum şimdi bir bakayım ne yapmışsınız Castle Rock'da :A Biraz bakınıp gider izlerim 5. bölümü :A
sondan üçüncüydü kötülerden biri gitti anca sondan ikide yer alır :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ama sen jüri başkanısın sondan üçüncüye bile puanın yüksek olabiliyor :A Ben sıralamak zorundayım ne yapayım, ama neyse ki iki haftadır kötüler gitti en azından :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ama sen jüri başkanısın sondan üçüncüye bile puanın yüksek olabiliyor :A Ben sıralamak zorundayım ne yapayım, ama neyse ki iki haftadır kötüler gitti en azından :A
2 puan ver gitsin işte hem en düşük puanı vermemiş olursun hemde darbeyi vurmuş olursun :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Acımadan elediniz @Billy Kane @xBUGRAx ı şimdi düşük verecek adam arayın durun :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059