eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 12.Hafta (2 Eleme Haftası)

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Bu hafta forum halkının çok sevdiği ve uzun süredir paylaşmamı beklediği "Olmasa da Olur" ile geliyoruz :A Söz sizde artık...

Tam benlik birisi var
Bir tutam yaz gülüşü var
Kocaman egosuyla
Olmasa da olur… Olmasa da olur

@Bully @Çiğdem- @denizz19 @Yiğitt @Billy Kane @Sherlock @ozmoturk @Felon @gözlemci @MasacRE- @Doğu @MEnes @destere @bazinga @xemrexxx @HachiKo @tolgab @kerem @serhatt @Billy Kane @turkuazz @dreamy @ozgur2113 @mrt-06 @-potterhead- @sokak sanati @MayısKralı @vadikızı @mesmeso61 @xBUGRAx @Arslan Bey @DarkLegenD @BesaleT @batuhankaralar @Aserat @cookies @YıldırıM

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İrem Derici çok iyi gelmiş, bir de aşırı zayıf demişsin :eek: @denizz19

@bazinga iddialı bir şarkıyla gel lütfen sana yüksek puan vermek istiyorum. :(
Benim gözümde çok zayıf evlenmene bak ile gelecem demişti @denizz19 :A

@ozmoturk İse geçen haftadan sonra yine dayanamayıp bilinmeyen bir şarkı seçmiş şu haftada @xBUGRAx olmalıydı ozmoturkten böyle bir seçim bekliyordu :A :A :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu hafta forum halkının çok sevdiği ve uzun süredir paylaşmamı beklediği "Olmasa da Olur" ile geliyoruz :A Söz sizde artık...

Tam benlik birisi var
Bir tutam yaz gülüşü var
Kocaman egosuyla

@Bully @Çiğdem- @denizz19 @Yiğitt @Billy Kane @Sherlock @ozmoturk @Felon @gözlemci @MasacRE- @Doğu @MEnes @destere @bazinga @xemrexxx @HachiKo @tolgab @kerem @serhatt @Billy Kane @turkuazz @dreamy @ozgur2113 @mrt-06 @-potterhead- @sokak sanati @MayısKralı @vadikızı @mesmeso61 @xBUGRAx @Arslan Bey @DarkLegenD @BesaleT @batuhankaralar @Aserat @cookies @YıldırıM
Herkes olmasanda olur diyip sana tekmeyi atacak :A :A :A @Bully

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,742
Puanı
710
Benim gözümde çok zayıf evlenmene bak ile gelecem demişti @denizz19 :A

@ozmoturk İse geçen haftadan sonra yine dayanamayıp bilinmeyen bir şarkı seçmiş şu haftada @xBUGRAx olmalıydı ozmoturkten böyle bir seçim bekliyordu :A :A :A
Evlenmene Bak, DÜGA’dan daha zayıf ama onu ne zaman kullanacağına bağlı. :F

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Tam benlik birisi var
Bir tutam yaz gülüşü var
Kocaman egosuyla

videon bozuk açılmıyor millet neye harika atmış anlamadım sen yoksa +18 sayfalarmı paylaştın :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@ozmoturk 2 elemeye bile bilinmeyen tuhaf şarkısıyla devam ediyorya tebrikler ayol :A

@denizz19 @ozmoturk benim gözümde bu haftaya aşırı zayıf kalmıslar @Yiğitt @kerem @Maskeli Fedai @tolgab şarkılarını biliyorum sezen ve iremle ayrılmışlar kalite olarak şimdi @bazinga Kenan nasıl gelecek merakla onu bekliyorum :A :A :A @Billy Kane @Bully @xemrexxx @sokak sanati
bu ikisini sonamı atalım diyorsun sayın sunucum hogatham öyle diyorsan yaparız tabikide :)
@MasacRE- @MEnes @Billy Kane hogathamdan mesajı aldık bu hafta @denizz19 le @ozmoturk ün ümüğünü sıkacağız :)

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Herkese gözlük veriyorum tarafsız bir jüriyim başka ifade bırakamam. :A:A @Çiğdem-
images (40).jpeg

Gülben'in dostu Yalın şampiyon olmalı :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
@dreamy teşekkürler canım @Çiğdem- şarkıdan ne anlar zaten ona ne bakıyorsun kendisi Serdar seven biri :A

Evlenmene Bak 2'li elemelerde olmayacak yarı finalde kullanırım belki elenmezsem. :A Güçlü ya da değil ikili elemeleri geçip yarı finale çıkmam lazım gerekirse finallik şarkımı yarı finalde kullanır finale kalırım :A