Milli Takım'dan Muhteşem Geri Dönüş!

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
zMoYv9.jpg

UEFA Uluslar Ligi ilk maçında Rusya'ya 2-1'lik skorla mağlup olan A Milli Takımımız, ikinci maçında İsveç'i geriden gelerek 3-2'lik skorla devirdi.

İsveç deplasmanında 2-0 yenik duruma düşen Milli Takımımıza galibiyeti getiren goller Hakan Çalhanoğlu ve Emre Akbaba'dan (2) geldi.

Millilerimizin gruptaki sonraki maçını, 10 Ekim 2018 tarihinde Rusya ile deplasmanda oynayacak.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Emre Akbaba'yı oyuna sokmasaydı Lucescu, o dönüş gerçekleşmeyecekti belki de. Biraz dengesiz oynuyorduk. Arada hata da yaptırdık. Onun meyvelerini aldık. Bir iki gol daha rahat atabilirdik.

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Ömer bayram ve Emre Akbaba ya dua etsin ihtiyar o olmasa şuan postalanırdı bu arada tüm gençler ellerinden geleni yaptı defansa tecrübe serdar gelince bu takım iyi işler yapar.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Aslında keşke almasaydı da diyorum bir yandan. Lucescu yabancı sınırının en büyük savunucularından çünkü. :A
Ya hatırlatma şu yabancı meselesini, duyunca benim de kanım donuyor @MEnes gibi :A Al işte sınır olsa da olmasa da iyi oyuncu belli ediyor zaten kendini. Eskiden yabancı sınırı vardı da ne oluyordu yani. O zamanki jenerasyonlar sayesinde gelen 2002 ve 2008 dışında başka da bir başarımız yok. Sınırlama milli takımı güçlendirmeyeceği gibi kulüp takımlarını daha da geriye götürüyor zaten neresinden bakarsan bak saçmalık yani.

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Dün maçı büyük bir keyifle izledim. Özlenen ruh sanki geri döndü. 3. golden sonra Hırvatistan ve Çek Cumhuriyeti maçı aklına gelmeyen yoktur herhalde? :)