Çiğdem Foruma Hükümdar Olmaz - 1. Bölüm | YENİ DİZİ

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
0332f986c27.png

"Dizide geçen olayların tamamı hayal ürünüdür. Gerçeklikle uzaktan yakından alakası bulunmamaktadır."

1.BÖLÜM

1 Ocak 2019 Sabahı

Foruma giren üyeler Top 30 bölümünü görünce şok olur.

7d3b18f7586.png

Bznadv.png

10 Gün Önce..

Fav10'da sıradan bir gün değildir. MusicSurvivor 8. sezonunun finali açıklanacaktır. Bir yanda xBUGRAx ile Gülben Ergen varken, diğer aday da İrem Derici ile yarışan denizz19'dur.

Çiğdem-: Evet kazananı açıklıyorum.. Normal oylama sonucunda Gülben Ergen şampiyon olacaktı ama final puanlarıyla şampiyon İrem Derici oluyor! denizz19'u tebrik ediyoruz.

Herkes Deniz'i tebrik ederken Buğra sitemkar bir profil mesajı yazarak forumdan ayrıldığını açıklar.

xBUGRAx: Gülben'i şampiyon yapmayanlar bunun bedelini ödeyecek. Alın forumunuz sizin olsun!

Bu mesajdan sonra forum karışır. Bir taraf Çiğdem'in Buğra'ya haksızlık yaptığını düşünürken diğer taraf bunun bir yarışma olduğunu ve hak edenin kazandığını söylemektedir.

sokak sanati: Oylama kesinlikle haksızdı, İrem Derici +25 puanla başladı Gülben'in kazanması mümkün değildi :( Çiğdem safozu final puanı denen zırvalığı kaldırsaydı böyle olmazdı.

xemrexxx: Oh iyi olmuş karta kaçmış Gülben mi şampiyon olacaktı yanındayız kız seni ezen kimse hogatha'ya postalarım :A :A

Bu sırada denizz19 ve sokak sanati arasında sözlü tartışma çıkar ve her iki üye de 1 hafta uzaklaştırma alır.

tenor.gif

Aserat: Yeter artık sizinle mi uğraşalım forum sürekli çöküyor zaten? İki arkadaşımız da üzücü bir şekilde birer hafta uzaklaştırıldı, bu konuyu laf dalaşına taşımaya devam eden kim olursa sonucu daha ağır olacak.

Olayın büyümesinden sonra bazinga yönetim odasında toplantı çağrısı yapar.

bazinga: Bu olayın nasıl çıktığını ve üç üyenin neden aramızdan ayrıldığını açıklayacak birileri var mı?
Aserat: Ozan, MusicSurvivor'ın final oylamasından sonra Buğra nedensizce forumdan ayrıldığını açıkladı. Daha sonra bir kısım üye Çiğdem'i suçladı falan. Öyle işte genel bir açıklama yapıp forumu sakinleştirsek iyi olacak.
bazinga: Çiğdem sen bir şey demeyecek misin?
Çiğdem-: Ay ben ne diyeyim fesat xemrexxx ortayı karıştırdı. destere yok ki üstüne salayım şunun :A
bazinga: Tamam ben anladım olayı, zaten ne zamandır bunu düşünüyordum. Çiğdem bir süre MusicSurvivor yapma artık şu yarışma işlerinden biraz elini çeksen iyi olacak, hatta istersen bir süre moderatörlük yapma çok fazla üyeden şikayet gelmeye başladı bu ara.

Toplantıya katılan tüm üyeler şaşırma emojisi gönderir.

tumblr_m3qngzeN9w1qd5s0eo1_500.gif

Çiğdem: Ayol kim beni şikayet etti ki anlamadım hiç :eek:
Yiğitt: Aynen çok şaşırdım ben, Çiğdem'i herkes seviyor forumda öyle şey olmaz ya?

Bu sırada bir üyenin mesaj kutusuna odaklanırız. Kimden geldiğini öğrenemediğimiz bir özel mesaj görünür.

"Şu anda Çiğdem'i yönetimden atmak için oylama yapıyorlar. Zamanı gelince yeniden forumun yıldızı sen olacaksın :A"

1. BÖLÜM SONU

// YENİ BÖLÜM - 11 EYLÜL SALI 23:30 \\

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
İlk bölüm için fena değildi olur da unutmayıp 2. bölümü yaparsan komedi dozunu biraz daha arttırmanı tavsiye ederim. :A Bu arada favori karakterim Aserat oldu ne de güzel duruma el koymuş öyle. :bhr:

Eline sağlık. :D @batuhankaralar

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
İlk bölüm için fena değildi olur da unutmayıp 2. bölümü yaparsan komedi dozunu biraz daha arttırmanı tavsiye ederim. :A Bu arada favori karakterim Aserat oldu ne de güzel duruma el koymuş öyle. :bhr:

Eline sağlık. :D @batuhankaralar
Bu sefer yarıda kalmasın diye ilk sezon olan 8 bölümü tamamlayıp öyle başladım :F Diğer bölümler ilk bölümün iki katı kadar olduğu için @xemrexxx başta olmak üzere forum şebeklerini sıkılmamanız için sık sık kullanacağım :A :A

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,310
Puanı
561
Başlığı görünce aklıma direk olarak fazla dizi izlemenin zararları diye geldi. Yani Edho taraftarı olduğunu zaten biliyordum ama okumaya başlayınca eğlenceli geldi ve ilgimi çekti. Bölümüde çok güzel yerde bitirmişsin. Emeğine sağlık :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Dizinin ismiyle senaryonun alakasızlığını bir kenara atarsak Çiğdem'in yönetimden atılması ile bitmesi çok güzel bir sondu umarım geri dönmez :A

@sokak sanati ile yine kavga etmişiz de olayın bizle alakasını çözemedim orada :A

@xBUGRAx bu daha başlangıç :A

@batuhankaralar yine de emeğine sağlık harikanı verdim :A

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Başlığı görünce aklıma direk olarak fazla dizi izlemenin zararları diye geldi. Yani Edho taraftarı olduğunu zaten biliyordum ama okumaya başlayınca eğlenceli geldi ve ilgimi çekti. Bölümüde çok güzel yerde bitirmişsin. Emeğine sağlık :)
Dizi ilerledikçe ismin neden öyle olduğu ortaya çıkacak :A Teşekkürler :D

Dizinin ismiyle senaryonun alakasızlığını bir kenara atarsak Çiğdem'in yönetimden atılması ile bitmesi çok güzel bir sondu umarım geri dönmez :A

@sokak sanati ile yine kavga etmişiz de olayın bizle alakasını çözemedim orada :A

@xBUGRAx bu daha başlangıç :A

@batuhankaralar yine de emeğine sağlık harikanı verdim :A
İsim/konu uyumsuzluğunu açıklamaya kalksam dizinin finaline kadar gider @Çiğdem-'in mağdur olmaması adına konuyu burada kapatıyorum okumaya devam edin :F

Kavga olayının devamı da ikinci ve üçüncü bölümde sürecek yarışmayı kazanmanı sindiremedi galiba :A :A @sokak sanati

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Dizi ilerledikçe ismin neden öyle olduğu ortaya çıkacak :A Teşekkürler :D

İsim/konu uyumsuzluğunu açıklamaya kalksam dizinin finaline kadar gider @Çiğdem-'in mağdur olmaması adına konuyu burada kapatıyorum okumaya devam edin :F

Kavga olayının devamı da ikinci ve üçüncü bölümde sürecek yarışmayı kazanmanı sindiremedi galiba :A :A @sokak sanati
Dizinin adı Çiğdem ama başrol benim :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bayıldım, çok güzel olmuş @batuhankaralar :bhr: Oy kullandın mı bu arada. :A

İrem'in Gülben'le finale kalması ödül olmuş ona. :A @denizz19

@Çiğdem- Delirtmişler sonunda beni. :A
Başka dizilere nedense hevesin var bir benimkine mi yok.ss
Oğlana ölüm sahnesi bile yazmadın zaman atlatmasıyla öldürdün oku diyorsun
:A :A :A

Aaa bu konudan bana etiket gelmemiş bu arada şuan tesadüfen gördüm @batuhankaralar haberin olsun ayoll :F

Bölüm komedisi çok iyi olmuş senden beklenilmeyecek şekidle güzel bir bölüm olmuş bu kadarını beklemiyordum :A :A :A @serhatt @denizz19 @Bully @xemrexxx @sokak sanati

Bölüm sonu çok emrak uyandırıcı Hızır Çakırbeyli gibi işimiz zor :F Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmazı düşünürsek aksiyonu az ama komedisini çok iyi buldum umarım bu seviyede devam eder :F :F :F

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Bayıldım, çok güzel olmuş @batuhankaralar :bhr: Oy kullandın mı bu arada. :A

İrem'in Gülben'le finale kalması ödül olmuş ona. :A @denizz19

@Çiğdem- Delirtmişler sonunda beni. :A
Bu hafta sana torpil geçmeyi düşünüyorum ondan oy kullanmadım :A :A

Aaa bu konudan bana etiket gelmemiş bu arada şuan tesadüfen gördüm @batuhankaralar haberin olsun ayoll :F

Bölüm komedisi çok iyi olmuş senden beklenilmeyecek şekidle güzel bir bölüm olmuş bu kadarını beklemiyordum :A :A :A @serhatt @denizz19 @Bully @xemrexxx @sokak sanati

Bölüm sonu çok emrak uyandırıcı Hızır Çakırbeyli gibi işimiz zor :F Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmazı düşünürsek aksiyonu az ama komedisini çok iyi buldum umarım bu seviyede devam eder :F :F :F
Beğenmene sevindim senin gibi bir fındığın dizisini yapmak pek kolay olmuyor :F :F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061

Filmde de öyleydi diye kaç defa diyeceğim. Senin de suçun var adam tam okuyacakken bas bas seni öldürdü deyip soğuttun. Keyfimden yapmadım herhalde. :A