Yaşam Meral Akşener'in Beştepe Resepsiyonuna Gitmesi

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
İYİ Parti Genel Başkanı, son yılların en çok konuşulan siyasi liderlerinden Meral Akşener 30 Ağustos Zafer Bayramımız için Cumhurbaşlanlığı Beştepe Hükümet Külliyesi'nde düzenlenen programa katılıp samimi görüntüler vermesi gündeme damga vurmuştur. Günlerce konuşulan bu davet Akşener'in seçim zamanı Külliye için söylediği sözleri akıllara getirmiştir.

search
images

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Makama saygılar kuşağında bugün. Arkadan sert ifadeler olsa da, yüz yüze iken makama saygıdan olsa gerek, saygısızca durumlar ortaya çıkmaz.

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
:-) :-) :-) :-) :-) :-)
İP bir dahaki seçimde o beğenmediği %10'un yarısını bulursa şükretsin.

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Makama saygılar kuşağında bugün. Arkadan sert ifadeler olsa da, yüz yüze iken makama saygıdan olsa gerek, saygısızca durumlar ortaya çıkmaz.
Olay o mu? Ben de reisçi değilim ama görsem tabii ki saygılı davranırım sonuçta ülkenin cumhurbaşkanı... Burada eleştirilen seçim zamanı boyunca saray için demediği kalmayıp saraya gitmesi.... Tüm sözlerini çiğnemesi. Mesela Kılıçdaroğlu katılmadı.. Ya da Temel dede gidip tek bir kare poz vermedi arka sıralarda oturmuş. Sözünün eri olmak gerek. :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İyi ki oy vermemişim, sağ partilere hiçbir zaman güvenmiyorum. Oyumu vermeyi herhalde bir daha düşünmeyeceğim bile...

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Olması gereken bir adım olmuş. Sen bu ülkenin herhangi bir partisinin başkanıysan sebep ne olursa olsun Devlet Başkanının düzenlediği organizasyona gideceksin. Meral bacımızı bu duyarlı davranışından dolayı tebrik ederim. Umarım diğer parti başkanlarına örnek olur.

Eskiden Bülent Ecevit olsun Devlet Bahçeli olsun Necmettin Erbakan Hoca olsun ne kadar nezaketliydiler. Eski siyasetleri özledim resmen :(

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Olay o mu? Ben de reisçi değilim ama görsem tabii ki saygılı davranırım sonuçta ülkenin cumhurbaşkanı... Burada eleştirilen seçim zamanı boyunca saray için demediği kalmayıp saraya gitmesi.... Tüm sözlerini çiğnemesi. Mesela Kılıçdaroğlu katılmadı.. Ya da Temel dede gidip tek bir kare poz vermedi arka sıralarda oturmuş. Sözünün eri olmak gerek. :)
Ben doğru ya da yanlış demiyorum yaptığına. İstediğin kadar arkadan konuş; ama söz konusu makama gelince saygısızlık yapamazsın. Yeri geldiği zaman katılım da gösterir, böyle poz da verirsin. "Ben devletimin yanındayım" mesajı vermiş olabilir, ki bunu da diyor ve eleştirmekten de kendini almıyor. Politika işte böyle bir şey, ikiyüzlülük. Eleştirirsin ama yine de yan yana durmaktan da geri kalmayabilirsin. Bütün siyasetçiler kimi zaman böyle şeyler yapabiliyor.

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Olması gereken bir adım olmuş. Sen bu ülkenin herhangi bir partisinin başkanıysan sebep ne olursa olsun Devlet Başkanının düzenlediği organizasyona gideceksin. Meral bacımızı bu duyarlı davranışından dolayı tebrik ederim. Umarım diğer parti başkanlarına örnek olur.

Eskiden Bülent Ecevit olsun Devlet Bahçeli olsun Necmettin Erbakan Hoca olsun ne kadar nezaketliydiler. Eski siyasetleri özledim resmen :(
Seçim zamanı Meral teyze evinde otur %5 alamaz diyordun şimdi Meral bacın mı oldu. :A

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Seçim zamanı Meral teyze evinde otur %5 alamaz diyordun şimdi Meral bacın mı oldu. :A
Meral Teyze demişliğim vardır doğru diyorsun ama eksik diyorsun her zamanki gibi :) Bacı dediğim de olmuştur. Bunlarda kanıtları :)

https://fav10.net/forum/index.php?posts/3218814

https://fav10.net/forum/index.php?posts/3218806

https://fav10.net/forum/index.php?posts/3235784

https://fav10.net/forum/index.php?posts/3237195

Artık seninde bazeb sırf cevap vermek için yazdığını düşünmeye başladım. Yoksa Teyze, Bacı dememin ne kadar bir farkı olabilir ki? Sırf kadın Erdoğan'ın resepsiyonuna katıldı diye neredeyse yok edilecek duruma getirdiniz. Daha döne kadar kurtarıcı gözüyle bakıyordunuz. Yok Karadeniz'in gelini yok siyasete Kadın eli değmeli yok ikinci bir Tansu Çiler say say bitmez. Eğer yazacaksan da konu ile ilgili yaz öyle gereksiz alıntılama yapmazsan sevinirim.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Kemal de tıpış tıpış gitmişti külliyeye geçin bu işleri :D

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Kemal de tıpış tıpış gitmişti külliyeye geçin bu işleri :D
İyi de o ekstrem bir durumdu, neden gitmişti? :) 30 Ağustos'u partiler kendi de kutlayabilir önemli olan o ruhu yaşatmak. Kılıçdaroğlu gitmese Fetö destekçisi derdiniz gidince de "tıpış tıpış gitti" oluyor gitse suçççç gitmese suççç adam duman olup yok olsa yine bir şey bulursunuz. :F

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,825
Puanı
1,060
@mrt-06 ben burdaki şu yorumu anlamayamadım ya samimi görüntü verdi tamam seçim boyunca herşeyi dedi Meral hanım tokalaşmak samimilik demek mi yada katıldı diye görüşünüdemi bırakmış oluyor oraya katıldı tamamen saygısından katıldığını düşünüyorum ben oraya katıldı diye görüşüde aynı olacak diye birşey yok Meral hanımın kişiliği ile Kılıçdaroğlunun aynı değil kadınlar daha duygusal düşünebilir ben bu yüzden baktım @Arslan Bey in dediği iki yüzlülük olduğunuda düşünmüyorum

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
@mrt-06 ben burdaki şu yorumu anlamayamadım ya samimi görüntü verdi tamam seçim boyunca herşeyi dedi Meral hanım tokalaşmak samimilik demek mi yada katıldı diye görüşünüdemi bırakmış oluyor oraya katıldı tamamen saygısından katıldığını düşünüyorum ben oraya katıldı diye görüşüde aynı olacak diye birşey yok Meral hanımın kişiliği ile Kılıçdaroğlunun aynı değil kadınlar daha duygusal düşünebilir ben bu yüzden baktım @Arslan Bey in dediği iki yüzlülük olduğunuda düşünmüyorum
Saraya onlarca laf edip meydanlardan bağırarak sarayı kapatacam deyip saraya gitmesi olay. :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Bir gün herkes paşa paşa gelecek Beştepe’ye :)