TV8 MasterChef Türkiye - Program Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
MasterChef.jpg

TV8'in iddialı yemek yarışması MasterChef Türkiye tüm hızıyla devam ediyor...

MasterChef'in yeni sezonunda dünyaca ünlü şefler arasında yer alan Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve İtalyan şef Danilo Zanna jüri olarak yer alıyor.

Masterchef Türkiye, yeni bölümleriyle TV8'de!

Yayınlandığı tüm ülkelerde ilgiyle takip edilen programın yerli versiyonu ile ilgili tüm yorum ve paylaşımlarınızı bu konudan yapabilirsiniz.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Twitter'da yorumlara bakıyorum da herkes Yemekteyiz yarışmacıları var diyor. Çok terleyen adam ve beyninde 5 lob olan kadın dahil. Acun'cum işini biliyor. :A @xBUGRAx @mrt-06

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Twitter'da yorumlara bakıyorum da herkes Yemekteyiz yarışmacıları var diyor. Çok terleyen adam ve beyninde 5 lob olan kadın dahil. Acun'cum işini biliyor. :A @xBUGRAx @mrt-06
Benim favorim de var Yemekteyiz'den evet. Şu sürekli ben aşçıyım diye milleti çıldırtan kadın. :F @xBUGRAx

O hafta efsaneydi 18 yaşındaki çocuk kazanmıştı bu kadının verdiği 10 puanla. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Benim favorim de var Yemekteyiz'den evet. Şu sürekli ben aşçıyım diye milleti çıldırtan kadın. :F @xBUGRAx

O hafta efsaneydi 18 yaşındaki çocuk kazanmıştı bu kadının verdiği 10 puanla. :A
O kadar detaylı takip etmiyordum ben ama o haftayı hatırlıyorum. :A

Millet de niyeyse şaşırıyor sonuçta aynı kanalın işi. FOX çatır çatır Yemekteyiz çakması yaparken bir şey demiyorlar. :A

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Bizler çok sevdik. Heyecanlı bir yarışma

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Seneye inşallah Karadeniz turu. :A
Zonguldak'ımıza da bekleriz uiyyyy biuzzz misafur severuz daaaa. :A @Çiğdem- @Aserat Nasılım. :A

O çocukta varmış sanırım ona sevindim. :Z
Ben bu çocukla kadını Instagramda epey takip etmiştim. :F

O kadar detaylı takip etmiyordum ben ama o haftayı hatırlıyorum. :A

Millet de niyeyse şaşırıyor sonuçta aynı kanalın işi. FOX çatır çatır Yemekteyiz çakması yaparken bir şey demiyorlar. :A
Boşver yerli ve milli olsalar yapmazlardı zaten. :A